Aktuálně Česká pošta

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#1186 Příspěvek od dvorak »

V Plzni na borské poště nechtěli vydat pánovi balík, jelikož byl adresován na jeho manželku. Tak tam později přišel společně s ní a ona začala na plnou hubu vykřikovat, že je covid pozitivní a nekompromisně žádala o vydání balíku. Teď ji možná čeká stíhání za šíření poplašné zprávy.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1187 Příspěvek od Hubert_79 »

Blbý no. Balíky se vydávají na kódy, tak ho asi neměl. Protože kdyby ho měl, tak mu balík dají a bylo by.
Ovšem pokud je ona pozitivní, tak by měla smrdět doma stejně jako on - v karanténě.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#1188 Příspěvek od tomasjedno »

Na kódy - jak kdy. Dneska mi přišel “Balík na počtu”, v avízu ale žádný kód není, zato info, že bude při převzetí ověřena totožnost (což tam ešopník zadal). Takže žádný zrychlený výdej.
No a když jsem viděl tu frontu čekatelů na pravidelnou dávku koronáče, tak jsem se otočil a šel pryč. Zítra tomu dám ještě jednu šanci, a když to nepůjde, nechám ho tam, ať ho vrátí do ešopy.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1189 Příspěvek od Hubert_79 »

No jo, když to tam zadal ešopník, tak se to musí dodržet. Jinak na kódy je dle mých zkušeností a co jsem pochytil tak 95% balíků. Samozřejmě ne z ciziny apod.
Podívej se na stránky pošty - v neděli budou nějaké pošty mimořádně otevřené (pokud ta "tvoje" není normálně v neděli) právě kvůli výdeji.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#1190 Příspěvek od tomasjedno »

Ta moje je normálně i v neděli. Když jsem tam šel posledně, nebyla tam kromě jednoho přepážkáře ani noha.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1191 Příspěvek od Hubert_79 »

To je někde v obchoďáku? Tak ono to bude v neděli asi poněkud silnější... Lidi se vyrazí promořit a nakoupit zásoby na konec světa (též známo jako tzv. Vánoce).
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#1192 Příspěvek od tomasjedno »

Tak nějak.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#1193 Příspěvek od Mysteri »

U nás, v Čobolsku, pošta funguje O.K. V pondelok objednané feromóny najpomalšou triedou dorarizili o dva dni v pohode :lol:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#1194 Příspěvek od p32 »

Neboj, jak sleduji akce kolem koronaviru u vás a výsledné okopírování uzavření všeho od nás, tak spolehlivost a rychlost pošty se k vám dostane stejným způsobem. :wink:

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#1195 Příspěvek od Kvicala_r »

Nene, jak to vypadá v tomto ohledu si naštěstí v Čr mustr nevzali a SP je výrazně dále. Třeba ale jejich nejvyšší vedení není banda ignorantů.
Nevím, koho napadlo na poštu srát různé losy, knížky, pojištění. Asi se té hlavě prázdné zalíbila myšlenka smíšeného zboží...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#1196 Příspěvek od rnbw »

U nas zacali tie blbosti na postach tiez predavat. Bolo to ale uz davnejsie a teraz to tam je uz len preto, ze sa toho nevedia zbavit (nekupuje to nikto).

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1197 Příspěvek od Hubert_79 »

Kvicala_r píše: Nevím, koho napadlo na poštu srát různé losy, knížky, pojištění....
Nene. Oficiálně proto, aby se vykryly výpadky příjmů ze stále klesajícího segmentu listovních služeb. Neoficiálně? Těžko soudit, ale třeba ředitel, co tu smlouvu na toto zboží podepisoval dostal nějakou hezkou pozornost.
Že by tehdy, kdy to začínalo třeba řešili jak si udržet podíl na balíkovém trhu, kterého měla pošta přes 80%? Ne, na to sral pes. No a teď se páni ředitelé plácají po ramenou, že toho trhu mají 40%...
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#1198 Příspěvek od tomasjedno »

Něco se děje. Odeslal jsem dvě zásilky do Německa (jako doporučené psaní), na dvě různé adresy (obě v zakopané Piheli). Jednu v neděli, jednu v pondělí. A dnes, ve středu, byly obě doručeny. Česká pošta zřejmě nakoupila vybavení pro teleportaci nebo cestování v čase, jinak to není možné.

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#1199 Příspěvek od warp »

Zjistil jsem dnes na Poštì, kdy jsem si byl vyzvednout jednu ze zásilek co byla uložena na poboèce, že tam mám další dvì !! Jedná se o zásilky z ALI co prý pøíjdou jako "balík na poštu" o èem prý Pošta nedává info o doruèení zásilky. Bohužel ani ve sledování na WEBu (obou spoleèností) to nezjistím kudy to jde - pošta je nemá v evidenci, jsou to hlavnì zásilky se znaèením "LTèísloNL". Možná jsou to ty co mìly jít pøes Zásilkovnu se kterou teï Pošta rozvázala smlouvy ! Takže mi asi nezbývá se na Poštì obèas informovat zda tam nìco nemám uloženo než by se to mohlo vrátit zpìt !!! Opìt tradièní èeský bordel.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#1200 Příspěvek od ok1hga »

tomasjedno píše:Něco se děje.
. . . jj, něco se děje . . .
Analýza, kterou si Zásilkovna udělala po ukončení vánoční sezony, ukázala naprosto nevyhovující kvalitu služeb České pošty.

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“