Aktuálně Česká pošta

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#1276 Příspěvek od workhard »

Má pravdu ten chlapec, za tejden je to v republice a pak se to měsíc nachází neznámo kde. Od pracovníka pošty bych čekal nějaké vysvětlení?
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1277 Příspěvek od Hubert_79 »

Pracuji trochu jinde, než se děje přeprava zásilek a nevlastním křišťálovou kouli.
Takže tak.
Obrať se na vedení podniku, ti to určitě vědí.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#1278 Příspěvek od workhard »

Nemyslím si, že by to něco změnilo.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#1279 Příspěvek od Behemot »

Vedení podniku si se stížností na generální stav a jasnej písemnej požadavek na proškolení VŠECH zaměstnanců vytře prdel takovým způsobem, přičemž akorát pojebou, jako vždycky, jednoho chudáka někde za přepážkou.

Ale tak kdybych to zkusil ještě třeba 20000krát, tak bych se dočkal proškolení všech, což? :roll:

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#1280 Příspěvek od kejki »

Sám napíšeš, že to jde přes nějakou čínskou firmu, ale ne, zdržuje to česká pošta. Předpokládám, že smlouva je postavená cena a termín dodání, když objednáváš na ali, tak odsouhlasíš 50 dnů, ale tady se má někdo kvůli mizerně placené zakázce přetrhnout.
Už ani balík do ruky není D+1, u doporučeného za 50,- může být doprava týden, ale ne, za 13,50 to chceš mít přímou cestou z letiště až domů. Zásilkovna taky rychle zjistila, že ta poslední míle je nejvíc peněz a nejvíc problémů.
Naposledy upravil(a) kejki dne 01 bře 2021, 22:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#1281 Příspěvek od Kvicala_r »

Behemot píše:... i přes jasný usvědčení kvíčaly ze lži, kdy mi statisticky 90 % zásilek vod rejžáka PŘELETÍ VOLE PŮL PLANETY ze skladu až sem za tejden, a tady to smrdí další 1-3 tejdny ...
Víš Behemonte, Ty máš asi problém s pochopením psaného textu. Psal sem doručení, ne přílet do ČR. "Vyclení " a následné doručení mi v součtu pak těch do těch 10 dnů zapadá jen skutečně velmi vyjímečně. O co méně jsi racionální o to více jsi zbytečně agresivní.
Psal sem to právě proto, že mám zkušenosti i s posíláním mnoha zásilek vnitrostátně právě Čp a vidím, že v průměru jsou to min 2 celé pracovní dny. Z Ali těch věcí mám doručeno hrubě pře 500 (včetně skladů Pl, Belgie, Španělsko...) a nikoho zde zbytečně nenapadám. Spíš se vždy snažím poradit

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#1282 Příspěvek od starecd »

Nechci zakládat nové vlákno, ale mám dotaz na kamarády Slováky, jak tam teď funguje pošta. Minulý týden ve čtvrtek jsem posílal mechaniku CDM do Banské Bystrice, včera jsem se díval na sledovačku a balík byl na doručovací poště. Dnes mi píše, že je zásilka držena na poště, adresát mi psal e-maila, že neposlali ani upozornění, ačkoliv byl mail u adresy. Ode mě věděl, kde se zásilka nachází, ale je to zřejmě na nic.Co???

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#1283 Příspěvek od rnbw »

Pokial viem, tak nasa posta posiela upozornenia mailom ci SMS len pre balliky podane elektronicky v SR. Takze sa asi stratil zlty listok.

Kazdopadne na vydanie zasielky zlty listok nepotrebuje, staci mu cislo zasielky.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#1284 Příspěvek od starecd »

Tak to číslo má a uvidíme, co udělá.
Edit:včera psal, že na poště byl, ale ani se nezeptal, viděl, že si jiní vyzvedávají balíčky a on nic. Je to matla.
Naposledy upravil(a) starecd dne 06 bře 2021, 15:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#1285 Příspěvek od ZdenekHQ »

No, tak dneska jsem hodil do schránky obyčejnej dopis a padesátikačku. Jsem zvědavej, kdy a jestli to dorazí.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#1286 Příspěvek od p32 »

Buď v klidu, dorazí. Česká pošta je spolehlivá. Včera přišel dopis formátu A4 (30 Kč za známku) s partem známého, který je už týden pohřbený, zaslaný dříve, ale s razítkem pošty 23.2.2021. Takže prostě rychlovka. :lol:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1287 Příspěvek od Hubert_79 »

Stejně bys na funus nemohl.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#1288 Příspěvek od p32 »

Ale mohl. Jen to nebyl můj známý, ale od ženy, že spolu nějak vyrůstali či co a věděla to a stejně by tam nešla. Proto, že nerada chodí na pohřby pokud to není někdo z rodiny apod., kde musí.
Docela zachovalý, ale po těžké nemoci, takže jasné.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1289 Příspěvek od Hubert_79 »

No jo, u nás kolega v práci. Tři týdny zpátky ještě vyhuloval v kuřárně; pak ho bolela záda a horečky, doktorka že paralen a vyležet. Zkusil to, ale ne. Takže sanitka, ve špitále ho otevřeli a všude metastázy. 53 let... Mezi stavy "pohoda, nic mi není" a "pozbytí vitálních funkcí" tři týdny.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#1290 Příspěvek od Celeron »

De to i rychlejc. Jak už jsem psal, stačí Zanzibar, po návratu dobrý a za 4 dny z ničeho nic futrál. :(
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“