Hledám člověka nebo firmu na pomoc s vývojem zařízení

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Hubert_79 »

Zas nechce, aby mu ten převratný vynález někdo ukradl.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#17 Příspěvek od termit256 »

A jako ze az ho zacne prodavat, tak tomu chce zabranit jak?
Da do nej granat a kdyz ho nekdo rozsroubuje tak ho zabije?

Tajit to z toho duvodu je totalni blbost a cesta do pekel, pokud je jeho obchodni model zalozen jen na tomhle. Pokud to bude chtit nekdo ukrast, udela to do tydne po uvedeni na trh, nehlede k tomu, ze kdyz si bude dotycny hrat na zajemce o praci, stejne mu to musi vsechno vyslepicit. To vecne tajeni u takovych poptavek tady nema naprosto zadnou logiku, je to jen detsky naivni prestava a vypovida to o dotycnem ze se v businessu vubec neorientuje.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#18 Příspěvek od EKKAR »

No, ono mít něco zaregistrovaný jako designovej nebo průmyslovej vzor taky něco znamená, minimálně v ochraně před nežádoucím opajcem ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#19 Příspěvek od termit256 »

Rejzaci na nejakej vzor zvysoka kaslou. Podivej se na treba na Prusu se svymi 3D tiskarnami. Firma prosperuje i navzdory tomu ze ji pajcuje kde kdo. V nejakem utajovani cehokoliv pes zakopan rozhodne neni. Naopak, uspesne firmy se snazi dopredu prezentovat sve vytvory jeste v dobach kdy existuji pouze prototypy, pokud vubec.

Ale je to kazdeho volba, Venda svou radu proc se mu nikdo neozyva dostal, jak s ni nalozi je na nem.

Uživatelský avatar
elnovy
Příspěvky: 769
Registrován: 04 črc 2010, 02:00
Bydliště: ČR - JČ
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od elnovy »

Je to přece jasné jen chce jeho příspěvky čist pozorně a dát vše dohromady :
1- složité to nebude neboť to českou byrokracii ani EZU vůbec nezatíží
2- hledá studenta z okolí z důvodu jednoduchého a především laciného řešeni
3- sám tomu moc nerozumí nebo je svázán mlčenlivostí nadřízeným který ho dusí
4- zejména chce z okolí HK aby náklady na vývoj byli minimální
5- důvod časté konzultace s řešitelem = studentem zcela jasně vypovídá o složitosti
finanční náročnosti a záměrů zadavatelů Vendy a spolku s nim spojeném .
Nic ve zlém ale je to jasné a nepochopitelné proč procesor a jeho vstupy a výstupy alespoň obecně
Venda nepopsal !!!!včetně algoritmu funkce napájení apd je přece jedno zda bude řídit
traktor nebo robota do kuchyně …..snad mu toto pomůže se osmělit nebo se jedná jen a jen
o randění ????? :idea: :arrow: 8O :lol:
el.návrhář HW a SW a DPS

Uživatelský avatar
elnovy
Příspěvky: 769
Registrován: 04 črc 2010, 02:00
Bydliště: ČR - JČ
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od elnovy »

Dodatek :
Jsou zadavatelé co nejsou schopni zadat problém po soukromé zprávě emailu ani po telefonu důvodem jsou emotivní důvody a zejména skryté snahy řešitele oblbnout podáním kafe ruky a především plno řečmi proto hledají spojence v blízkém okolí a klidně tvrdí že proplatí hory doly ,,,,
------
Oproti tomu jsou zadavatelé co jsou schopni vše specifikovat po emailu proplatit součástky a ostatní před započetím prací po upřesněni zadáni
-----
Nejvíce je ale zadavatelů kteří se utopí na pseudo pomoci = diskuzích na vlákně kde se nejsou ochotni vyjádřit přesně co chtějí
-----
Pro zadavatele co nejsou technicky na úrovni a jsou tajní doporučuji

http://bl.mydates.com/blending/fm2004?a ... 13e63141f7
el.návrhář HW a SW a DPS

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#22 Příspěvek od Yarda1 »

Asi víš co děláš a víš proč to děláš.
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=74768
Ale kdybys tady aspoň naznačil třeba nějaký dílčí problém k vyřešení, možná by se nějaká dobrá víla (nebo dobrý víl) našla co by ti zadarmo poradila jako pomoc bastlíře bastlíři třeba že zná firmu co něco podobného už delší dobu vyrábí, zkoušky, certifikáty mají vyřešené, "akorát" by bylo potřeba pozměnit FW.
Například já jsem narazil na firmu v HK co se ujala vývoje a pak i výroby jednoho komponentu do výrobku co vyráběla firma kde jsem měl to potěšení být zaměstnaný.
Ale už je to pěkných pár let, tak nevím, jestli ještě fungují.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

#23 Příspěvek od Venda »

Děkuju všem co nabídli spolupráci, dám vám vědět jak dál. Ty spekulace a domněnky byly zbytečný.

Uživatelský avatar
elnovy
Příspěvky: 769
Registrován: 04 črc 2010, 02:00
Bydliště: ČR - JČ
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od elnovy »

Určitě ví co hledá jen pro informaci v Poděbradech v cukrárně stojí 2X kafe s dortem 250 Kč a Hradec je kousek vedle tak ať aspoň Venda napíše zda bude kafe a dort na tom jednání-----------------------------určitě a .....................
jistě je to firma veliká dle nepřímé závislosti kolik chce platit za hodinu
...
A na to jeho zadání už nikdo zvědavý asi není !!!
// čim větši firma tim vice ouředniků a minimalni počet odborníků ale všichni jsou šetřiví jako O D S a spol. a přejícní ….hlavně pro sebe //
el.návrhář HW a SW a DPS

Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

#25 Příspěvek od Venda »

Spíš mě prosím pisálkové řekněte, kde berete tolik času, já jsem rád, když se sem dostanu 3x denně a jinak jsem v jednom kole. Prostě chci mít taky takový klídek :).

Uživatelský avatar
elnovy
Příspěvky: 769
Registrován: 04 črc 2010, 02:00
Bydliště: ČR - JČ
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od elnovy »

zapiš si to do deníčku
Až budeš mít tolik času že své úkoly zvládneš dostaneš se do formy i tyto odpovědi které jsou alfa omegou všech technických řešení ale ve škole se neučí pochopíš i ty .
Bláboly nutno ale umět oddělit od faktů ...hodně zdaru a úspěchu tvé firmě přeji !!!
:idea: :arrow: :| :D
el.návrhář HW a SW a DPS

Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

#27 Příspěvek od Venda »

Děkuju, ať se Ti daří.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#28 Příspěvek od Mysteri »

Venda píše:Spíš mě prosím pisálkové řekněte, kde berete tolik času, já jsem rád, když se sem dostanu 3x denně a jinak jsem v jednom kole. Prostě chci mít taky takový klídek :).
Ja som rád, keď sa sem dostanem raz za týždeň :twisted: A vieš prečo? Lebo makám! :roll:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#29 Příspěvek od p32 »

A proč? To se prachy nedají získat i jinak? :lol:

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“