Hledám člověka nebo firmu na pomoc s vývojem zařízení

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

Hledám člověka nebo firmu na pomoc s vývojem zařízení

#1 Příspěvek od Venda »

pro domácnost, nejlépe okolí HK nebo Východní Čechy. Včetně programu pro 8bit kontrolér, detaily probereme později. Pokud byste i jen o někom takovým věděli, tak prosím o kontakt, díky moc, Venda.

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#2 Příspěvek od Yarda1 »

Svého času jsem hledal (a našel, spíš náhodou, ale náhoda přeje připraveným), někoho kdo by pro firmu kde jsem tehdy pracoval vyvinul a vyráběl nějakou elektroniku do našich výrobků. Tehdy k tomu byly docela příznivé podmínky, rozpadaly se Tesly a jiné podniky a bývalí zaměstnanci si budovali vlastní firmy.
Setkal jsem se s firmami co to uměly, v některých si jen mysleli že by to taky uměli a byli i vyložení podvodníci.
Možná by nebylo od věci tady aspoň naznačit wo co go a co za to.

Třeba by stálo za pokus projít si tuhle výstavu:
https://www.electroindustry.cz/aktivity ... amper-2022
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
kulikus
Příspěvky: 2484
Registrován: 10 pro 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od kulikus »

Je to komerční zakázka nebo něco do hobby dílny.?

Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

#4 Příspěvek od Venda »

Ahoj, je to el. spotřebič, který bude po vývoji a náběhu výroby prodáván na trhu. Venda.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#5 Příspěvek od termit256 »

Nechapu proc pokazde kdyz nekdo s takovym pozadavkem prijde, dela tak neskutecne tajnosti s tim o co se vlastne jedna. Cim min toho prozradis, tim min lidi se ti ozve. Je rozdil jestli chces vyrabet nejaky blikac na vanocni stromek, nebo treba soucast inteligentni domacnosti s dotykovym displejem, ovladanim pres internet, rozpoznavanim obrazu z kamer apod. Stejne to budes muset kazdemu prozradit, tak proc to ve foru tajit? Proste co nejpodrobneji popis co to ma delat, jestli chces navrhovat i hw, vytvaret vyrobni podklady, materialy pro atestaci apod.

Uživatelský avatar
elnovy
Příspěvky: 769
Registrován: 04 črc 2010, 02:00
Bydliště: ČR - JČ
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od elnovy »

Já to chápu proč ty tajnosti zadavatel tají prostě nechce dát všem na EB
typ aby ho předběhli a trh s oním výrobkem potom asi zdolali bez něho.
Určitě chce vše probrat osobně a bude i slibovat proplacení v libovolné výši ale kde nic tu nic .
Jeho technické popsání problému je na minimu .
==============================================
Zato dezinformace pana KULIKUSE jsou obdivuhodné ---stačí si jen přečíst kde čerpal
https://en.wikipedia.org/wiki/Robert_W._Malone
kapitolu
Výzkum a kontroverze COVID-19
Divím se naši všemocné administrativě na HW že tomuto KULIKUSOVI dovolí sířit takové bláboly !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
V době kdy boj s dezinformacemi probíhá celou EU a navíc s technikou to nesouvisí jen to hraje na emoce . :D :D :D :D :D
el.návrhář HW a SW a DPS

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#7 Příspěvek od Yarda1 »

Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

#8 Příspěvek od Venda »

Zatím se mi ozval jen jeden pán z Jižních Čech, ale raději bych někoho blíž, aby nebylo komplikované se občas sejít a probrat výsledky. Myslel jsem si, že by to mohlo oslovit i třeba nějakého šikovného studenta. Dohoda ohledně peněz vyplyne z požadavků obou stran, to je tady myslím zbytečný probírat. S ampérem nevím, spíš jsem tam vždycky viděl dodavatele součástek nebo celých zařízení, případně velkovýrobce DPS. Zkusím ještě pohledat na netu a třeba se ještě někdo ozve. Díky všem a hezký pondělí.

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#9 Příspěvek od Yarda1 »

Napadá mne, jestli ses už zabýval pojmy "Uvedení na trh", "ES Prohlášení o shodě", "Elektromagnetická kompatibilita", atakdále.
Když jsem pracoval, chodil jsem na školení sem
https://www.cczdata.cz/
ale nevím, jestli to ještě pořádají, už je to pěkných pár let.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

#10 Příspěvek od Venda »

Tuhle byrokracii máme podchycenou, ale i tak díky.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Hubert_79 »

Mně se líbí ty tajnosti :)
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

#12 Příspěvek od Venda »

Spíš jseš asi zbytečně zvědavej😉.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Hubert_79 »

Nene, v podstatě je mi jedno, co vynalézáš. Jen si tak říkám, co to asi bude za bombu, když je to takhle tajné.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#14 Příspěvek od p32 »

Jo, je zvědavej jako veverka a nepřestane, dokud mu ty oříšky neukážeš. :lol:

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#15 Příspěvek od termit256 »

Tim ze se detsky naivne snazis z nejakeho zahadneho duvodu utajit co chces vlastne delat jen kazdemu serioznimu zajemci kterej v tom umi chodit rikas, ruce pryc, tady budou jen problemy. Takto se to proste nedela.

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“