Potřebuju sundat šlapátka u kola

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od stepa »

NOHITS píše:Tak pokud to de tak si ho klidně vyrobím

A pro ostatní nový kolo nechcu , protože je jednak drahý a navíc mám toto kolo moc rád a jediný co je na něm špatný , tak se tady řeší jinak je jako nový
vypada to takhle a jmenuje se to stahovak na kliky :wink: :

Obrázek

//edit: ten velkej vnejsi zavit,pomoci kteryho to nasroubujes na kliku je M22...potom zacnes dotahovat ten sroub v tom stahovaku a klika ti sleze dolu,jeste je dobry si poznacit nez ji sundas,jak tam ta klika byla nasazena

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#17 Příspěvek od Crifodo »

NOHITS píše: A pro ostatní nový kolo nechcu , protože je jednak drahý a navíc mám toto kolo moc rád
To se hned pozná :coolglema: že ho máš rád, už podle těch rozemletých ložisek...
Každopádně bych doporučoval vyměnit i hřídel, jestli jsi to drásal až na krev tak budou poškozené plochy po kterých se točí kuličky takže by ti nové odešly brzo zas.

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#18 Příspěvek od stasek »

Ježíšmarjá, von to ještě nesundal? :lol:

Uživatelský avatar
NOHITS
Příspěvky: 190
Registrován: 10 úno 2006, 01:00
Bydliště: Brno-jih
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od NOHITS »

Crifodo píše:
NOHITS píše: A pro ostatní nový kolo nechcu , protože je jednak drahý a navíc mám toto kolo moc rád
To se hned pozná :coolglema: že ho máš rád, už podle těch rozemletých ložisek...
Každopádně bych doporučoval vyměnit i hřídel, jestli jsi to drásal až na krev tak budou poškozené plochy po kterých se točí kuličky takže by ti nové odešly brzo zas.
to kolo je starý 12 let a nic tam ještě není měněný tak se nediv že za tu dobu sou ložiska pryč

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“