Frekvenèní mìniè

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jiri52
Příspěvky: 3
Registrován: 25 pro 2007, 01:00

#16 Příspěvek od jiri52 »

Je to rok 2002 6-tý měsíc v základní řadě AR
cyklokonvertor - regulátor otáček jednofázových asynchronních motorů.

Uživatelský avatar
jiri52
Příspěvky: 3
Registrován: 25 pro 2007, 01:00

#17 Příspěvek od jiri52 »

Jěště jednou mockrát děkuji za info.

Uživatelský avatar
kellik
Příspěvky: 154
Registrován: 12 zář 2007, 02:00

#18 Příspěvek od kellik »

Kód: Vybrat vše

Je to rok 2002 6-tý měsíc v základní řadě AR
cyklokonvertor - regulátor otáček jednofázových asynchronních motorů.
Je to 7 mesiac a 6 strana.

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#19 Příspěvek od stasek »

Pánové, prosím, nemůžu se k tomu nijak dostat, nebylo by možné to nějak zveřejnit, nebo poslat mi na mail? Díky.
blanar1@seznam.cz

Uživatelský avatar
kellik
Příspěvky: 154
Registrován: 12 zář 2007, 02:00

#20 Příspěvek od kellik »

Kód: Vybrat vše

Pánové, prosím, nemůžu se k tomu nijak dostat, nebylo by možné to nějak zveřejnit, nebo poslat mi na mail? Díky.
blanar1@seznam.cz
Máš to v pošte.

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#21 Příspěvek od stasek »

Díky moc kamaráde, opravdu rychlost. Už jsem si to vytiskl.Přeji hezký zbytek dne.

Stašek

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#22 Příspěvek od Milan121 »

Já bych taky pls mil.sevcik@mtrebova-city.cz

Gogokt

#23 Příspěvek od Gogokt »

Ja jsem frekvencni menic postavil, je to CCA rok na igbt transistorech. Nebyl ani problem motorem tocit jak potrebuju ale spise v ochranach okolo. Napriklad nedefinovatelne stavy procesoru po strtu nebo pri nejakych vypadcich protoze tranzistory jsou zapojeny v mustku do zkratu a kdyz se otevrou oba dva je po nich :) takze jestli nekdo tvrdi ze to nejde tak jsem ten co se mu to povedlo :D

Uživatelský avatar
datam
Příspěvky: 23
Registrován: 17 kvě 2006, 02:00

#24 Příspěvek od datam »

Každopádne by som ti doporučil zohnať si niečo z bruhej ruky cez inzerát alebo nejakú aukciu. Je tam toho kopec a aj cena je celkom adekvátna. Nemusí mi nikto nič vysvetlovať - ladíme meniče niekoľko rokov a viem čo je to naladiť menič s 5000 param. Doma ho neurobíš a ak aj niečo urodíš tak to nieje hodno pomenovania menič. Ak si zoženieš nejaký altivar tak ho v autotuningu naladíš aj bez vedoností. Samozrejme iba ako openloop s linearkou. Neboporučujem ABB a MM4. Asi tažko by si zohnal niekoho čo ti ho dobre naladí. Staré MM2 som nedávno našiel na českom aukre po 650Sk. Je to naozaj šrotová cena.

Uživatelský avatar
SMITH
Příspěvky: 1259
Registrován: 07 čer 2004, 02:00
Bydliště: Púchov , SLOVENSKO

#25 Příspěvek od SMITH »

Èo sa ti nepáèi na MM4 ?
:-) Nikdy neøíkejte, že nìco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udìlá to ! :-)
Úspìch je špatný uèitel. Kvùli nìmu si chytøí lidé myslí, že nemohou prohrát. (Bill Gates)

Uživatelský avatar
Vena3
Příspěvky: 1
Registrován: 19 dub 2011, 02:00

#26 Příspěvek od Vena3 »

Sice dost pozdě, ale mohl by mi toto někdo také poslat??

2002 7-tý měsíc v základní řadě AR
cyklokonvertor - regulátor otáček jednofázových asynchronních motorů.

Mail: Vencis3@seznam.cz

Předem díky :)

Uživatelský avatar
doubek61
Příspěvky: 21
Registrován: 05 dub 2009, 02:00

#27 Příspěvek od doubek61 »

Proím o pomoc. CHtěl jsem také postavit ten cyklokonvertor podle AR, ale bohužel zmizely ty BUP213 prosím lze je něčím přímo nahradit nejlépo tak IRG4PH40U z GM? Děkuji za radu.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“