TV Nordmende

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#16 Příspěvek od kokun »

Killroy píše:
kokun píše:Nedis-KERR Trutnov končí s prodejem součástek. Poslední dobou se stejně jejich sortiment stále ztenčoval (IO, co jsem u nich bral loni, už letos nevedli - vyřadili ze sortimentu). Zouzel1 má smůlu, že nemají RC302, např. RC303 doprodávají za 0,10 Kč!!!
Neplaš ho. Jak jsem napsal, Nedis Holadsko má skladem 11ks volných a pokud si to objedná, přivezou mu to do několika dní spolu s jiným zbožím pro jejich sklad. Nedis-Kerr nekončí, pouze se přeorientuje z ND a součástek na něco jiného. Asi budou dělat klasickou Conradovinu...

Killroy
Další upřesnění: Včera jsem mluvil s borcem v Nedis-KERR, tak věc se má takhle - Výprodej se týká starého (původního) sortimentu fy KERR. Ale, z původně nabízených cca 3.000 položek je jich už cca 2.000 vyprodáno, takže už tam zůstaly jen ty úplné ležáky.
Nedis má svůj sortiment součástek a ten nabízí ve všech svých filiálkách, nejen v ČR. Ale jak už Killroy podotkl, jedná se o takovou Conradovinu.
Honza

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#17 Příspěvek od Mysteri »

Je to asi podobná situácia, ktorá bola minulý rok v NEDIS-ALSET Piešťany. Spravil som si tam výlet s cca 2000Sk vo vrecku, zoznamom bežných polovodičov a odchádzal som od tiaľ s jedným IRFkom /chcel som 10ks toho typu.../, pár odporov, a aby mi nebolo blbé, že som prejazdil 100km pre súčiastky za cca 100Sk, tak som si ešte kúpil bežné batérie, ale aj tak som tam nechal iba 250.- :lol:

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“