Polední přestávka - telefony

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#16 Příspěvek od Hill »

Ono je to jedno, nemusí to být ani oběd, na ten s mobilem nechodím. Ale jedu z práce domů o hodinu dvě později, než by mělo stačit, a kolik se jich najednou probudí... a ve čtvrtek a v pátek jezdím se špuntem v uchu, abych na těch 26km nezastavoval pětkrát. Jen pro dokreslení - minulý čtvrtek a pátek za celou pracovní dobu zvonily oba telefony, tedy pevná linka i mobil, dohromady devětkrát, jestli dobře počítám. Ostatní se vyřizovalo osobně (toho bylo hodně) nebo písemně.
Ale dovolená, co ji mám od tohoto týdne, to je radost: v pondělí jsem odpoledne musel nabít baterku v mobilu, ačkoliv byla nabíjená v sobotu a normálně mi vydrží pět šest dní. A to jsem bral jen zvonění, co jsem mezi vrtáním do panelů slyšel. V úterý volali jen čtyři a dnes teprve před chvílí (to je ve čtvrt na pět) jeden. Naštěstí mám dovrtáno, trucovnu přestěhovanou, i když to tam pořád ještě vypadá jak po výbuchu granátu (a asi dlouho bude, nandal jsem tam všechno, aby se to nějak vešlo a pak se uvidí), ale už naložené regály pevně visí, tak se poflakuju kolem Bastlírny a dávám si relax. Jen mi to kalí fakt, že jsem byl tím jediným dnešním hovorem na pátek zase pozván do práce, osobně ředitelem. Na druhou stranu je to rekord, čtyři dny doma: do roku 2002 jsem měl rekord 3 dny, proto jsem začal jezdit do zahraničí a tam vypínat mobil.
O praktikách operátorů, mnoha pojišťoven a různých dalších agentur by se tu dalo drbat hooodně dlouho, vlastně proč ne? Člověku se uleví, když to sdělí ostatním, i když to těm agentům jinak po hubě nedá.
A že by často zasloužili pár facek přes celou hubu a ještě kus na záda.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#17 Příspěvek od Crifodo »

dovolená s vrtačkou v panelu, to je hezká dovolená... :roll:

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#18 Příspěvek od jano2 »

Crifodo píše:dovolená s vrtačkou v panelu, to je hezká dovolená... :roll:
Lepšia je na MALTE,pri miešačke,,,

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#19 Příspěvek od EKKAR »

Copak NA MALTĚ - ale Zlaté písky, to je dovča NA BETON atraktivní...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#20 Příspěvek od Hill »

Někdy jsem to udělat musel. Kdykoli předtím do toho vždycky něco vlezlo.
Ale v sobotu jedu do světa, jinak ze zbytku dovolené nebude nic a v důsledku bych o ni přišel.
Tak tu koukejte moc nezvlčit, i když letos budu mít víc možností, nakouknout sem, jenže vždy jen krátce.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od pajosek2 »

Mně se stalo,že zazvonil mobil z kuchyně,když jsem byl na dvoře a jak ho jdu zvednout,tak někdo zazvonil od vrat,hodil jsem otočku a letěl otevřít.Do toho začal ze dvora křičet můj 2letý syn,zase otočka,kluka do náruče a hajdy k vratům.Až jsem se k těm vratům dostal,tak mi moje mamka vynadala,co mi tak dlouho trvalo a na mobilu zmeškaný hovor.Pochopil jsem proč má tolik lidí svého psychoterapeuta. Mobil je vůůůl.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#22 Příspěvek od kbulda »

Nenechte se zotročit malou černou krabičkou !
Jde kdykoli vypnout.
Za jízdy v autě hovory zásadně neberu.
Na WC, v koupelně a ložnici nemá mobil šanci.
Pracovní hovory beru pouze v pracovní době 6,00- 14,30.
Po této době nemá šanci ani šéf. Když jsem mu to vysvětloval,
tak jsem myslel, že dostal infarkt. Tak ho to rozhodilo.
Večer beru hovory do 20,00, pak pouze vyjímečně příbuzné a to musí zavolat minimálně 2 x , abych věděl, že je to důležité.
Dříve když mobily nebyly se také dalo žít.
Ti volající, kteří mě znají a ví o mých názorech na mobilní telefonování říkají, že mobil je pro mně na ho*no, někteří říkají, že jsem s těmito názory 🤐. Ti kdo se mě chtějí dovolat, tak volají na pevnou linku,
nebo na mobil , ale ve vhodnou dobu, kdy vědí , že to vezmu.
Mobil uznávám na silnici, volal jsem sanitku k těžké dopravní nehodě.
I takto se dá žít.
K výše popsaným názorům jsem také došel, když jsem minulý rok ležel cca 4 měsíce po špitálech a měl jsem čas přemýšlet , co je důležité a co ne.
Důležité je pouze zdraví !

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#23 Příspěvek od galjo »

T-mobil ponuka volanie po tretej minute zdarma , ale je tam podmienka - nabiť si kredit 500 korunami a výhoda - platí to až mesiac.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#24 Příspěvek od rnbw »

Este ze nevolam takmer nikdy dlhsie ako 3 minuty :D

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já mám rozlišený melodiema známý a neznámý čísla, ty neznámý taky beru jen v pracovní době, ovšem někdy člověk čeká návštěvu a tak musí brát všechno a vždycky, co kdyby třeba zabloudil... Na noc se mě mobil automaticky vypíná.

P.S. A v neděli platí dva "časy bláznů" - první jsou ti, co opět volají v poledne, a druzí, co volají v pět odpoledne. To jsou ti, co právě vystřízlivěli a už se těší do práce. V obou případech samozřejmě volají zbytečně :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#26 Příspěvek od Cust »

pánové :-)
já v práci nemám signál - nádhera, telefony bere kolega - krása
a když potřebuju relax, zajdu v sobotu do práce (40 m pod zemí) a tupě čumím na zeď - ani prach se tam nepohne :-)

PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od PabloX »

To robis v bani?

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#28 Příspěvek od Cust »

ne, ale nebyli prachy na barak, tak se vyuzil volny prostor, bohuzel bez oken :-)

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od ZdenekHQ »

To mě připomíná ten vtip o chlapovi, co chtěl u Ostravy lovit žížaly elektrikou, zapíchl sondy, pustil 230V a místo žížal vylezli horníci a dali mu přes hubu...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“