Spínače

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#16 Příspěvek od Sendyx »

Kvalitní je třeba RP700 ve zlatě. Bohužel doba a obchodníci nepřejí kvalitním relé pro audio.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od pajosek2 »

milavla píše:Jestli tam byla nějaká vrstvička, tak už tam není. Byly v tom místě dotyku vidět takový malinký černý tečky, který šly jedině obrousit. Každopádně teď to spíná dobře, otázka je jak dlouho to bude fungovat... ? :roll:
Obrušovat kontakty s povrchovou úpravou je dobré jen aby jsi identifikoval jestli je porucha opravdu v tom místě.Stejně je nakonec potřeba měnit.

Ty RP 700 jsou sice rozměrově větší,ale jsou fakt dobré.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
milavla
Příspěvky: 295
Registrován: 03 zář 2008, 02:00

#18 Příspěvek od milavla »

Dík za typ, ale asi jsem moc náročnej, potřebuju aby to mělo ty kontakty uspořádaný jak na tom obrázku co jsem posílal.
K tomu RP 700 co jsem se díval je ještě nějaká patice, tohle bych tam nedostal, tam toho místa moc není. :?

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#19 Příspěvek od Sendyx »

Tak to zkusme bez drátů, milý Marconi... teda bez patice. Ale RP700 ve zlatě, ne obyčplebs.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#20 Příspěvek od BOBOBO »

Dá se pájet přímo na vývody relé . Jinak v případě stříbrných kontaktů je třeba sirníkový povrch kontaktů odstranit a relé mají absolutně stejné vlastnosti , jako nová .

Uživatelský avatar
milavla
Příspěvky: 295
Registrován: 03 zář 2008, 02:00

#21 Příspěvek od milavla »

Tak jsem nakonec sehnal relé Finder 40.52 s pozlacenýma kontaktama. Rozměrově identický s těma původníma, takže žádný prasení, akorát jsem ucvaknul vývody ve vypnutým stavu, který byly navíc. 8-)
Přílohy
rele.jpg
(57.38 KiB) Staženo 88 x

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“