Predcasne ukonceni aukce na aukru

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#16 Příspěvek od Maskot »

PvvS píše:Minimalni cena byla zrusena . Na aukce se skrytou cenou sem odmital prihazovat.
No to zruseni nevim,Aukro neznam.Jinak to co pises dal je vec Tva i prodavajiciho,bud chces koupit,nebo ne,zrovna tak myslim,ze na tom chtit za neco alespon xx penez take neni nic spatneho.Polemizoval bych vsak o te skryte cene,pokud minimalni tak uvadet jaka a bylo by kupujicim jasne zda do toho jit ci ne,ale to je vec administrace a ovlivnit to asi nejde :)

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#17 Příspěvek od rezis »

Maskot píše:zrovna tak myslim,ze na tom chtit za neco alespon xx penez take neni nic spatneho.
To není problém je jen Tvá věc jakou dáš minimální vyvolávací cenu. Jen lidi víc letí na aukce od korunky kde napíšeš že pokud nedosáhne slušné ceny tak neprodáš než na aukce od 1tisíce.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#18 Příspěvek od jave »

rezis píše:S nedivím že za to jsou postihy. Taky mě to dokáže pěkně nasrat když prodávající stáhne věc. Buď prodat chci nebo nechci. Toto se prostě nedělá :down:

PS:Další v celku zajímavá věc na aukru jsou hlášky stylu pokud nedosáhne částka nějaké slušné částky vyhrazuji si aukci zrušit. To přímo odporuje pravidlům.
5 dni ani jeden prihoz. Kolega se konecne rozhoupal a tak jsem hned letel na aukro. Pisi tam, ze pokud je to bez prihozu tak predcasne ukonceni neni v rozporu s jejich obchodnimi podminkami a aukru nevadi.

Jen jsem nemohl najit kde to ukoncit
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#19 Příspěvek od jave »

Tak mi oficialne reagovalo AUKRO na muj dotaz. Pokud tam neni zadny prihoz, tak je vse OK, ale stejne mi vyuctuji poplatky jako kdybych to prodal za minimalni cenu. Coz me samozrejme nevadi. Krasny den
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#20 Příspěvek od rezis »

jave píše:Tak mi oficialne reagovalo AUKRO na muj dotaz. Pokud tam neni zadny prihoz, tak je vse OK, ale stejne mi vyuctuji poplatky jako kdybych to prodal za minimalni cenu. Coz me samozrejme nevadi. Krasny den
Náhodou nevíš co by se dělo kdyby tam byl příhoz? Neber si útoky nějak osobně, ale už mi pár aukcí takto zmizlo před nosem a věř že to člověka pěkně .... :friday:
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#21 Příspěvek od jave »

rezis píše:
jave píše:Tak mi oficialne reagovalo AUKRO na muj dotaz. Pokud tam neni zadny prihoz, tak je vse OK, ale stejne mi vyuctuji poplatky jako kdybych to prodal za minimalni cenu. Coz me samozrejme nevadi. Krasny den
Náhodou nevíš co by se dělo kdyby tam byl příhoz? Neber si útoky nějak osobně, ale už mi pár aukcí takto zmizlo před nosem a věř že to člověka pěkně .... :friday:
Opravdu nevim. Aukci jsem rusil poprve. Poplatek jsem pred chvilkou aukru prevedl a ocividne jim slo jen o ty penize. Zadne vyhrozovani nic. Jen mi poprali dalsi prijemne aukce
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“