Predcasne ukonceni aukce na aukru

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

Predcasne ukonceni aukce na aukru

#1 Příspěvek od jave »

Na aukru mam prodejni aukci. V textu jsem uvedl, ze si vyhrazuji pravo aukci predcasne ukoncit, protoze inzeruji i jinde. Dnes jsem to nakonec prodal kolegovi, ktery se porad nemohl rozhoupat. Jak aukci ukoncim. Moc diky. Nejak jsem to tam nikde nenasel.
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od pajosek2 »

Jestli si dobře pamatuji,tak MOJE AUKRO-PRODÁVÁM-ZMĚNA a tam už to najdeš.Je,ale fakt,že naposledy jsem to dělal,když byly staré stránky.Teď je to možná jinak.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#3 Příspěvek od jave »

pajosek2 píše:Jestli si dobře pamatuji,tak MOJE AUKRO-PRODÁVÁM-ZMĚNA a tam už to najdeš.Je,ale fakt,že naposledy jsem to dělal,když byly staré stránky.Teď je to možná jinak.
Super. Ja to tam nejak nevidel. Je to vyrizene. Dekuji
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od PvvS »

POkud na ni bylo prihozeny, tak vyhrava ten s prihozem . A za zruseni prihozu se na aukru vcelku casto mazou ucty. A pokud by nekdo dal overit tuhle aukci , tak i ten text je na BANN.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#5 Příspěvek od jave »

PvvS píše:POkud na ni bylo prihozeny, tak vyhrava ten s prihozem . A za zruseni prihozu se na aukru vcelku casto mazou ucty. A pokud by nekdo dal overit tuhle aukci , tak i ten text je na BANN.
Ne neboj. Bez prihozu
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od rezis »

S nedivím že za to jsou postihy. Taky mě to dokáže pěkně nasrat když prodávající stáhne věc. Buď prodat chci nebo nechci. Toto se prostě nedělá :down:

PS:Další v celku zajímavá věc na aukru jsou hlášky stylu pokud nedosáhne částka nějaké slušné částky vyhrazuji si aukci zrušit. To přímo odporuje pravidlům.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
jardajar
Příspěvky: 553
Registrován: 16 pro 2007, 01:00
Bydliště: Neratovice

#7 Příspěvek od jardajar »

No od toho tam to zrušení je, ale prodejce musí pak počítat se špatným komentářem. Příjde mi to víc fér, než čekat na příhoz do poslední minuty obchodu. Takovým přihazujícím to pochopitelně vadí nejvíc...
Text v komentáři není předmětem pravidel o průběhu obchodu, takže neni proč za něj banovat.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od pajosek2 »

rezis píše:S nedivím že za to jsou postihy. Taky mě to dokáže pěkně nasrat když prodávající stáhne věc. Buď prodat chci nebo nechci. Toto se prostě nedělá :down:

PS:Další v celku zajímavá věc na aukru jsou hlášky stylu pokud nedosáhne částka nějaké slušné částky vyhrazuji si aukci zrušit. To přímo odporuje pravidlům.
Tu první možnost uznávám pouze v případě,že se věc poškodí a není možnost ji prodat.Několikrát se mi stalo,že mne mailem žádali,abych aukci ukončil a prodal jim.To jsem nikdy neudělal,opravdu se to nedělá.

Ta druhá věc,kterou jsi uvedl je hnus. Jednou jdou do aukce,tak musí počítat se vším.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od PvvS »

Ve velky vetsine prihazuju az v poslednich 20-30 vterinach. Vyhnu se tak zbytecnymu navyseni ceny. Od toho je to aukce a ne bazar.

Uživatelský avatar
jardajar
Příspěvky: 553
Registrován: 16 pro 2007, 01:00
Bydliště: Neratovice

#10 Příspěvek od jardajar »

V aukci se ale může hned přehodit, tady už to pak jaksi nejde, než se to znova načte. :lol: Ale je to jen aukro a k němu už tohle patří.

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#11 Příspěvek od Maskot »

pajosek2 píše:Tu první možnost uznávám pouze v případě,že se věc poškodí a není možnost ji prodat.Několikrát se mi stalo,že mne mailem žádali,abych aukci ukončil a prodal jim.To jsem nikdy neudělal,opravdu se to nedělá.Ta druhá věc,kterou jsi uvedl je hnus. Jednou jdou do aukce,tak musí počítat se vším.
Na Ebay k tomu slouzi neco jako minimalni cena,dokonce se ani nemusi uvadet a je skryta.Takze pokud chci prodat a nejmene za xx uvedu min. cenu a hotovo. :D

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od drabek06 »

Za tohle bych dával BANy okamžitě ! Však on když na takovou aukci kde je tohle psáno narazí někdo ze zaměstnanců Aukra tak tu aukci odstraní . . .

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#13 Příspěvek od rezis »

Maskot píše: Na Ebay k tomu slouzi neco jako minimalni cena,dokonce se ani nemusi uvadet a je skryta.Takze pokud chci prodat a nejmene za xx uvedu min. cenu a hotovo. :D
To je i na aukru jenže je to placená služba. Nevím teď kolik. A prostě lidé se to snaží "přechcat"
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od PvvS »

Minimalni cena byla zrusena . Na aukce se skrytou cenou sem odmital prihazovat.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#15 Příspěvek od BOBOBO »

Jo je to prasárna . Myslím minulý rok v Německu přišel někdo k jachtě za pár eur . cena byla myšlena v tisících , ale uvedeno bylo jen předčíslí . Bylo pod zákonem prodáno . Tam ani nejde odstoupit . Psali o tom , že je to prostě právně postižitelný a je tam jiná úroveň dodržování zákonů .

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“