Prodejna GM v Brně - co na to říkáte?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od ZdenekHQ »

Mě v GES pro jistotu zrušili zákaznickou slevu, že nesplňuju limity odběru. Jenže když tam skoro nic nemají (v katalogu sice ano, ale skladem nic,všechno složitě objednávat), tak co tam mám kupovat? Občas tam beru nějakou dobotinu, jinak TME, SOS, RS Components.

Další perla je, že když tam člověk koupí třeba vadnej set-top-box a jde ho hned vrátit, tak mu ho nevymění za jinej, ale hezky 30 dnů na reklamaci. Kupte tam s takovýmhle přístupem něco pro někoho jinýho.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
thomas100
Příspěvky: 87
Registrován: 05 črc 2011, 02:00

#17 Příspěvek od thomas100 »

GME a GES jsou obchody, které vůbec neuznávám.
Docela dobře se mi nakupuje v TME.
U SOS mám docela špatnou zkušenost, reklamoval jsem multimetr, u kterého byli dvě vady. Poslali opravený, jednu vadu opravili, druhou nikoliv, poslal jsem jim to tam opět, tentokrát už neudělali vůbec nic, jen poslali zpět. Píšu tam technikovi, ten mi odepisuje, že je nejspíše vadná celá série. Peníze vrátili, dokonce v pohodě vrátili i poštovné za každou reklamaci. Ale mohli napsat hned o co jde, ne mě zkoušet.
Jinak nakupuji v docela dobrém obchodě se součástkami (Rygel elektro), na trhu jsou snad od revoluce. Sortiment nemají moc velký, ale cokoliv mi vždy objednali a měl jsem to za dva dny. Solidní jednání, docela dobré ceny, dobře poradí.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#18 Příspěvek od BOBOBO »

A dnes otevřeli v Holicích .

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#19 Příspěvek od scorpions-cz »

Tak jsem včera navštívil GM v Brně.Udělal jsem si radost a koupil RLC CEM DT-9935. Prodavač ho vybalil z krabice připojil měřící hroty a zapnul. Po té co se na měřáku ukázal nápis AUTO tak se slovy ,že to má automatický rozsahy se hrnul měřit nějaké napětí. Kdybych mu včas neřekl ,že to na napětí není tak ten měřák možná odrovnal.No není nad proškolenej personál. :lol:

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#20 Příspěvek od Hydrawerk »

Napětí do 30V by měl DT-9935 přežít. Asi znáš toto vlákno, že ano. http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... 894#512894
Jinak reklamace v GME dopadla k mé spokojenosti. Někdy mám pocit, že když máme GME, tak už nikdy nebudu potřebovat objednávat nějaké elektronické udělátko z dealextreme... http://dx.com/
Kvalita součástek v GME se mi zdá dostatečná. Ale nesmíte koupit ty nejlevnější výkonové tranzistory... :D Poloha prodejny se mi moc nelíbí, dokud si nekoupím automobil.

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#21 Příspěvek od scorpions-cz »

jj to vlákno znám a pročetl jsem ho asi 2x než jsem se pro koupi rozhodl.Jinak já bydlím cca 110km od Brna tak je mi ta poloha celkem fuk,moje navigace mě dovedla úplně přesně.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#22 Příspěvek od Hydrawerk »


Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#23 Příspěvek od Hydrawerk »

Přílohy
drat cerveny 02.jpg
(22.02 KiB) Staženo 17 x

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#24 Příspěvek od masar »

Tento "drát" je výrobek fy ELECTRO-PJP (Francie). Ceny jsou mnohdy i vyšší. (v Rusku např. 190 rublů)
Takže bych nekritizoval GME. :wink:

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#25 Příspěvek od Hydrawerk »

Kupte si speciální křivou žárovku, je levná.
http://www.gme.cz/za2-p510-005
Přílohy
za2-obrazek-1.jpg
(26.55 KiB) Staženo 16 x

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#26 Příspěvek od Hydrawerk »

http://www.gme.cz/led-zarivkova-trubice ... k-p517-304
Huh, za cenu 1355 Kč lze koupit asi tak deset kvalitních zářivkových trubic od Osramu, které vám vydrží skoro celý lidský život... :? :?

Uživatelský avatar
1N4148
Příspěvky: 185
Registrován: 15 led 2012, 01:00

#27 Příspěvek od 1N4148 »

Tak dnes mi na brněnské pobočce GM slavnostně připravili moji objednávku z 3.1., trvalo jim to tedy pouhé 4 týdny. :evil: Všechno zboží, které jsem si objednával, měli uvedené skladem jak na pobočce, tak v eshopu. Ve stejný den jsem si objednával součástky z Číny, ty mi přišly už začátkem minulého týdne... Takže odteď už budu asi z Číny objednávat všechno, ušetřím, a ještě to budu mít rychleji. 8O
Když to fungovalo loni, musí to fungovat letos taky.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od forbidden »

To je v GMku úplně normální. Teď ještě, jestli ti tam zabalili to, co tam má být. Několikrát jsem ji psal nějaký připomínky, ale ani se neobtěžovali odpovědět. Ta firma je prostě úplně marná. Nemít ji za rohem, tak si snad i odpory za 2,50 nechávám posílat od nějakýho serióznějšího dodavatele.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“