Díra u Hanušovic (film,festival Karlovy Vary)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#16 Příspěvek od Celeron »

Sohlas! Stačí kouknout na jakejkoliv emerickej seroš. Rasový a národnostní zastoupení musí být přesně vyvážený a u všech aktérů musí být vyrovnaný zastoupení pozitivních a negativních charakterových vlastností.
Jirka

Uživatelský avatar
Charos
Příspěvky: 784
Registrován: 16 říj 2009, 02:00
Bydliště: u Chrudimě

#17 Příspěvek od Charos »

Film jsem také neviděl, ale začínám mít pocit, že v poslední době pražští "tvůrci" rádi páchají komedie "o těch buranech ze vsi/venkova", aby se střední třída z města (rozuměj Prahy) měla čemu pochechtávat, přičemž si navzájem píchají své ženy taktéž a výše jejich IQ bude těm filmovým hrdinům velice podobná....

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#18 Příspěvek od Hydrawerk »

bu2520 píše:černocha vysadí za 2 světové války do Německa jako člena tajného komanda
Kterej to je film? :D :D Hele, s3r na to, Vinnetou (Pierre Brice) také moc nevypadá jako indián. Sacha Baron Cohen moc nevypadá jako vládce arabského státu. http://www.csfd.cz/film/293058-diktator/galerie/?type=1
Jsou to jenom filmy.
Přílohy
sacha baron cohen.jpg
(83.86 KiB) Staženo 26 x

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#19 Příspěvek od Hydrawerk »

Tento film si dělá srandu z jehovistů, ale dopouští se snad nevědomky různých omylů. http://www.csfd.cz/film/270832-jehovova-pomsta/
Jehovisti nenosí dlouhé vlasy. Moc neuctívají Krista, jeho fotky nemají na zdi doma. Jinak je to hezkej film.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Habesan »

Ale vypadá...
Sacha Baron Cohen je neortodoxní (silně) Žid, který si dělá srandu ze všeho, včetně židů (i ortodoxních). Taky prohlásil, že nahatý Žid a nahatý Arab jsou k nerozeznání, což je pravda. Různé laboratoře se pokoušely vyvinout biologickou zbraň, která by selektivně zabíjela pouze příslušníky toho druhého národa, a zjistilo se, že to nejde, protože se neliší.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#21 Příspěvek od Standa99 »


Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od ZdenekHQ »

1. Ten, co psal tuhle kritiku je blb, protože to vzal od konce. Vlastně bych se měl stydět já, že jsem na to skočil....
ZdenekHQ píše:
http://www.blisty.cz/art/73852.html píše:Mezi matkou obou mladších dívek (z nichž jedna má aspoň určitou kvalifikaci, pracuje jako zdravotní sestra) a dívkou-šenkýřkou, kterou hraje Vilhelmová, dojde k ostré hádce, protože matka dceru označí za kurvu. Ta si to nedá líbit a matka utrpí infarkt, takže dcera je odsouzena ji v bezmocnosti v posteli krmit jogurtem. Mladá zdravotní sestra si namluví postaršího Němce, který do vesnice přijel na pohřeb své sestry, a odjede s ním do Mnichova. Svědčí, že lidé v Německu vypadají jaksi o mnoho mladší než lidé v Čechách. Také k stáru mají ještě spoustu zájmů a podnikají nejrůznější aktivity. Německý partner jí koupil nové drahé šaty a, diví se zdravotní sestra, vůbec mu ta cena nevadila. Muži v Německu jsou pozorní a milí, "ne jako ti naši burani tady".

A skutečnými burany jsou dva bratři, asi něco mezi čtyřiceti-padesáti lety, z nichž jeden má manželku, často popíjející v hospodě tvrdý alkohol. Ve filmu se odehrává scéna, kdy její manžel s ní večer souloží v rodinné posteli. Při tom, jako by se nechumelilo, do místnosti vstupuje bratr a rozmlouvá se souložícím sourozencem o denních věcech jako by nic. Teprve posléze vyjde najevo, že s ženou pravidelně souloží oba bratři. Když se proti tomuto znásilňování vzepře, muži ji ubijí k smrti.
2. Mám rád filmy se začátkem a koncem, tohle je na mě moc umělecký, ta pseudohanáčtina je otřesná, ale celkový dojem - proč ne ? Dal jsem to sice na tři "díly", ale byl bych zbabělec, kdybych nenapsal celkový dojem. Proti Troškovi a jeho kamenům či bábám je to 100:1.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

#23 Příspěvek od Venda »

Vzhledem k tomu že tam mám tchýni, tak tam každoročně pár dní trávím. Jasně že je to trochu vyhrocený, aby to nebyla nuda, ale jinak to tam je fakt prdel světa, kde je možný úplně všechno:). Šel jsem na to kvůli tomu, že tam ty Vikantice a Šléglov znám a nelituju, mám takový filmy rád.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#24 Příspěvek od Standa99 »

Od Krobota jsem opravdu čekal víc a nakonec musím uznat, že počáteční skepse Zdenku (HQ) byla pádná. Klasický HČF (hezký český film), ale proti Zakázanému uvolnění od Hřebejka to je MegaFilm.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#25 Příspěvek od Celeron »

Venda píše:Vzhledem k tomu že tam mám tchýni, tak tam každoročně pár dní trávím. Jasně že je to trochu vyhrocený, aby to nebyla nuda, ale jinak to tam je fakt prdel světa, kde je možný úplně všechno:). Šel jsem na to kvůli tomu, že tam ty Vikantice a Šléglov znám a nelituju, mám takový filmy rád.
Jezdím asi tak 3x ročně do Jeseníku a párkrát mě při cestě zpět navigace v Branný poslala uhnout vpravo. Jednou bylo pěkně a čas a tak jsem uhnul a jel přes Vikantice a Habartice do Hanušovic. No krajna pěkná, liduprázdná ale ta cesta :(
Takovou silnici jsem už dlouho neviděl. Již nikdy více...
Jirka

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#26 Příspěvek od serviceman »

Je to o nás - jsme to my - i když to samozřejmě nevnímáme, protože to žijeme. Možná v jiné rovině, ale stejně obluzení a v beznaději,.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#27 Příspěvek od Hydrawerk »


Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“