Podsvícená klávesnice

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PC-maniak
Příspěvky: 945
Registrován: 11 čer 2006, 02:00
Bydliště: Plzen-Jih

#16 Příspěvek od PC-maniak »

ja si mohu jen chvalit Link..

je k tomu soft kde si ten podsvit poladis podle sebe a sviti znaky a "stin?" kolem cudlu.. zbytek je cerny

pisu na klavesnici hodne v noci a prosel sem tech klavesnic uz hodne ..

tahle je prvni ktera mi fakt sedi a je to mechanika ! za ty prachy nadhera
Tomáš

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#17 Příspěvek od robo »

Hledal jsem klávesnici s bílým podsvitem. RGB je všechno možný jen ne bílá barva. Nakonec jsem koupil Connect It CI-71. Už byl problém ji sehnat, výroba prý skončila ale je to info asi rok staré. Podsvit je stejnoměrný, svítí jen ty písmena. Fajn klávesnice tak jsem si do zálohy koupil ještě jednu.
Přílohy
connect.jpg

Uživatelský avatar
PC-maniak
Příspěvky: 945
Registrován: 11 čer 2006, 02:00
Bydliště: Plzen-Jih

#18 Příspěvek od PC-maniak »

tu sem mel a jako byla dobra .. ale bohuzel se zacali 🤐 sroubky ze spodu a cudliky uprostred nefungovali .. tenkrat sem to na nejakou dobu vyresil buzirkou a epoxi na sloupky.. ale asi po mesici se to znovu 🤐 .. ta klavesnice nedava moc caste psani...

a za me barva podsvitu v noci je nejlepsi ruzovofialova .. takova svetlejsi fialova .. ale asi zalezi jak mas naladeni oci :lol:
Tomáš

Uživatelský avatar
GeXeS
Příspěvky: 246
Registrován: 09 črc 2020, 02:00
Bydliště: jižní Morava

#19 Příspěvek od GeXeS »

Dodám k tématu - pořídil jsem si bíle podsvícenou Hamu KC-550. Cena lidová, podsvícení dobré - lze regulovat ve čtyřech krocích. Bohužel si ale nepamatuje poslední nastavenou úroveň, takže při každém probuzení ze spánku musím znovu naklikat nejslabší úroveň (výchozí nejvyšší mi přijde příliš). No a taky nejsem úplně spokojený s chodem kláves - jsou "tiché", ale jaksi jakoby drhnou a občas při rychlém datlování člověk zjistí, že se mu nepodařilo klávesu plně promáčknout. A poslední negativum - tiché jsou všechny klávesy kromě mezerníku a pravého Shiftu. Je to samozřejmě dáno konstrukcí dlouhých kláves, ale stejně je to otravné, protože v nočním tichu vedle všech ostatních tlumených kláves ten mezerník docela "řve".
Nicméně celkově spíš spokojenost. Kdo nechce v noci na stole mít pařanskou duhu, ať zváží.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“