koloběžka Ecowheel AL4 od AllHere

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#16 Příspěvek od zvaty »

Baterie je v dobrém stavu. Doba na vrácení 14dní ta propadla. Na regulátoru není nic co by pomohlo k identifikaci. Jsou tam mimo controlleru ještě tři budiče a jen pasivní prvky.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od PotPalo »

Ja by som sa predsa len zameral na ten riadiaci čip. Zistil by tom, ktoré piny sú vstupy a výstupy, následne sa zameral na vstupy ktoré vyzerajú byť nevyužité alebo vedú iba cez odpor na + alebo GND, a tam bádal. Niečo z toho môže byť vstup udávajúci maximálnu rýchlosť, pokiaľ to teda nieje v softvéri natvrdo zadané.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#18 Příspěvek od PeteBurns »

V tom prípade vidím poslednú možnosť v oslovení priamo výrobcu a trošku sa im povyhrážať, u šikmáčov tento postup často platí, mne pomohol už viackrát dostať sa k veciam, ku ktorým by som sa inak nemal šancu dostať :wink:

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#19 Příspěvek od kejki »

Ještě mi napadlo, není to jako u kol, že k rychlosti musí přidat impuls člověk, jinak to jede jen pomalou chůzí v režimu opěrná pomůcka?

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#20 Příspěvek od zvaty »

Ano, sama se koloběžka nerozjede. Musíš se trochu rozjet a pak se motor chytne a pokračuje těch 6,2km/hod.
AllHere uvádí, že mají srevis, ale to budou výměnkáři kus za kus koloběžku za koloběžku. Když ani nerozbalí vrácený balík, to je škoda slov. Pochybuji, že vědí kde ty zmetky v Číně nakupují.

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#21 Příspěvek od zvaty »

Tak jsem to začal řešit cestou jiného regulátoru, nějakého otevřeného pro modifikace. Nemáte někdo zkušenosti s nějakým regulátorem pro motor s akumulátorem 24V, 3phase 100W, tři Halli na statoru.
Díky

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#22 Příspěvek od zvaty »

Tak jsem našel oficiální model koloběžky, je to Airplaying KS55. Bohužel o typu regulátoru ani zmínka.

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#23 Příspěvek od zvaty »

Tak jsem se rozhodl to vyřešit pomocí Arduina UNO s tímto shieldem
Přílohy
Capture.JPG

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#24 Příspěvek od zvaty »

Tak jsem nakonec koupil Shield Infineon IFX007T k Arduino UNO. Moje poznatky jsou v novém vlákně v sekci Arduino, Raspberry a mini PC

Odpovědět

Zpět na „Svářečky, UPS, nabíječe, měniče, zdroje, trafa a další“