Ikony obrázků ve W10 - jak zobrazit "malý " obráze

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milan
Příspěvky: 1283
Registrován: 02 dub 2012, 02:00
Bydliště: Vysočina

#16 Příspěvek od Milan »

Ať klikám jak klikám na složku či vedle , bohužel se neotevře žádné dialogové okno. Asi si zítra raději do šroubku rozeberu a zase sestavím a zprovozním nějaký 70 let starý vrak rádia , u toho si odpočinu, tohle je magořina bez pravidel a střílení naslepo , navíc i ten terč nějak chybí. Vždycky jsem se od sw držel dál , raději hw , tam najdu nějakou logiku a vím nebo tuším , co s tím :) .

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#17 Příspěvek od Hejnicek »

Vypada to jen na nejakou blbinu.
Zkusil bych i Lista, Lupa a zadat "zvolit výchozí aplikaci"
Tam zkusit zmenit nebo pridat

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#18 Příspěvek od EKKAR »

Junior hlásí povolat aplikaci "FOTKY" - pokud tam není, reklamovat u servisu, kterej instaloval "děsítky" místo devítkovejch Widlí. "Fotky" mají bejt integrální součástí "děsítek", pokud je tam nemáš, tak ti to v tom "takyservisu" zprasili.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#19 Příspěvek od vladodyno »

Takto
Přílohy
1.jpg
2.jpg

Uživatelský avatar
Milan
Příspěvky: 1283
Registrován: 02 dub 2012, 02:00
Bydliště: Vysočina

#20 Příspěvek od Milan »

Díky za snahu všech , ale je to marný, je to marný...... Ty poslední okna nedokážu nikde otevřít , asi mám nějakou jinou verzi něčeho .
Ale když je člověk v úzkých , musí zapojit vlastní neurony, i když už to má vzhledem k věku dost velké skupinové zpoždění ..... To, co potřebuji, mám vlastně již nainstalováno - je to program pro foťák Olympus Master . A v jeho prohlížeči lze otevřít jednotlivé složky s obrázky , které se také hned zobrazí (všechny ve složce) - a to i původem z jiných zdrojů než z foťáku. Tak zdar Bille :).

Odpovědět

Zpět na „Software“