Aktuálně Česká pošta

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1501 Příspěvek od Hubert_79 »

To je možné. Ovšem od zásilkovny mívám samé "neběžné" zásilky, např. z Plzně do Prahy pět dní a podobně. Jen kvůli tomu nevyšiluju, když chci něco rychleji, tak na to je jiná služba.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#1502 Příspěvek od tomasjedno »

Tak to máš asi smůlu. Anebo to hodnotíš podle zásilek, které ti posílají e-shopy, a těm to často trvá pár dní, než to do Zásilkovny zavezou. Podací číslo vygenerují hned, ale pak to syslí.
Já posílám Zásilkovnou často, a když to zvládnu podat před svozem, tak je to vždycky k vyzvednutí v následující pracovní den, resp. na Slovensku za dva. Vrchol byl, když jsem podal zásilku v pátek 2.7. dopoledne, následoval prodloužený víkend (3.-5.7. na Slovensku) a zásilka byla vyzvednuta hned po víkendu v úterý 6.7. v Košicích. Tedy hned následující pracovní den po podání :D

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1503 Příspěvek od Hubert_79 »

Počítám to samozřejmě od fyzického převzetí zásilky; vím, že se číslo vygeneruje třeba dva dny předem.
O 🤐 vyhledávání pobočky u zásilkovny ani nemluvím, udělat něco tak uživatelsky nepřívětivého... Navíc se často stane, že na místo, co mají na webu (u něj žádné omezení uvedeno není) zásilka poslat nejde, takže když mi někdo posílá něco zásilkovnou, tak mu píšu tři místa. Tohle by měli nějak ošetřit.
Když si vezmeš třeba Balík do balíkovny, tak s tím mám zkušenosti jen dobré. Chodí to do druhého dne... Jenže se s tím přišlo pozdě.
Hele, nic nefunguje dokonale, ani ta zásilkovna. U toho tvého dopisu - vybral sis nejlevnější službu, tak to tomu bohužel odpovídá. Pošta umí poslat do druhého dne, jen to nestojí šest pětek, no.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#1504 Příspěvek od tomasjedno »

Balík do balíkovny můžu jen pochválit, málokdy se stane, že nepřijde hned druhý den. Balík na poštu dtto.

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#1505 Příspěvek od DedVseved »

Balíkovna je reakce na konkurenci s dumpingovou cenou, protože jsou 10-20 kaček pod Zásilkovnou.
Před 14 dny mi šel balík přes Záslikovnu z východoslovenského Svidníku a od vygenerovaného čísla to jen do Levoče trvalo 3 dny a za další 3 dny (včetně víkendu) jsem si ho vyzvednul.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#1506 Příspěvek od termit256 »

Hubert_79 píše:Tak nechápu, proč tak nečiníš :) A "prostě to je to, protože proto" je argument hodný duševního giganta.
Vratis mi ty prachy ktere zbuhdarma liju ze svych dani do tohohle molochu?

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1507 Příspěvek od Hubert_79 »

Tak určitě :rofl:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#1508 Příspěvek od DedVseved »

Mě by zajímalo, jak se to dá spočítat z daně z přijmu?

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#1509 Příspěvek od Celeron »

Tak jsem přehodnotil názor na Zásilkovnu. Minulou středu mi přes ní Láska poslal nějaký Arduiňácký krámy. Dnes jsem ve sledováku zjistil, že "zásilka je na cestě z depa Hradec Králové do výdejního místa". Ovšem hned vedle je červeně info, že výdejní místo má dovolenou 16.-19.8. Tak volám na Zásilkovnu, že když to vezou do Bydžova, zda by to nemohli přesměrovat na jiný výdejní místo v obci, je jich tu dalších 5. No nelze, to dělají až když je doba dovolený delší než 4 dny. Takže další dopravka, co žvaní o 24 hodinách a ve skutečnosti to bude trvat týden. :x
Máš v tom bordel milá Simono a výsledek stojí za velký kulový!
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#1510 Příspěvek od Kvicala_r »

Je to možný, mně teď taky poslal něco na pobočku, kde bude týden dovča. V takovém případě naopak došel automatický mail, jestli chci přesměrovat na některou jinou pobočku.
Tak sem jen odpověděl, pravda už v pátek, a reagovali až včera.. Dnes už připraveno k výdeji na zvolené pobočce.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#1511 Příspěvek od hafca »

U nás Zásilkovna víc než OK. Včera v 10:25 potvrzená objednávka u TS Bohemia a dnes v 11:01 výzva k vyzvednutí.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#1512 Příspěvek od EKKAR »

Celeron píše:Tak jsem přehodnotil názor na Zásilkovnu. Minulou středu mi přes ní Láska poslal nějaký Arduiňácký krámy. Dnes jsem ve sledováku zjistil, že "zásilka je na cestě z depa Hradec Králové do výdejního místa". Ovšem hned vedle je červeně info, že výdejní místo má dovolenou 16.-19.8. Tak volám na Zásilkovnu, že když to vezou do Bydžova, zda by to nemohli přesměrovat na jiný výdejní místo v obci, je jich tu dalších 5. No nelze, to dělají až když je doba dovolený delší než 4 dny. Takže další dopravka, co žvaní o 24 hodinách a ve skutečnosti to bude trvat týden. :x
Máš v tom bordel milá Simono a výsledek stojí za velký kulový!
Jirko, Zásilkovna je "franšíza" = výdejní místo si každej dělá sám a samotná "Zásilkovna" jen administrativně na to místo pomocí dalších dopravců včetně Český Počty přesměruje - a protože sama dopravu ani výdej nezajišťuje, může si klidně žvanit O DOPRAVĚ NA MÍSTO DO 24 HODIN - protože oni to tak jsou skustečně schopní zajistit - ale ten majitel "výdejny", kterej provede předání z dopravy konečnýmu adresátovi, ten už pod jejich firmu nepatří, to je "jenom spolupracovník" podle smlouvy a ten nemusí bejt schopnej ani ochotnej pracovat mimo svoje ouřední hodiny. Takže v tomhle milá "Simona" nejede, to je skutečně vina toho výdejce, že na webu neměl uvedený dostatečně dost dopředu, že v době "od-do" nebudou schopní vydávat, aby si k nim nikdo nedával nic doručovat.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#1513 Příspěvek od rnbw »

Mna ako zakaznika nezaujima, kto prevadzkuje ktoru cast. Sluzbu ponuka Zasielkovna (a berie za to peniaze), tak je to ich zodpovednost.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#1514 Příspěvek od p32 »

hafca píše:U nás Zásilkovna víc než OK. Včera v 10:25 potvrzená objednávka u TS Bohemia a dnes v 11:01 výzva k vyzvednutí.
Zásilkovna z firmy není problém. Zkus ale nějakou krabici poslat přes zásilkovnu o váze např. 6 kg a rozměrech 40 x 20 x 70 cm. V tom mají naprostej bordel.:lol:

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#1515 Příspěvek od hafca »

Když já jen přijímám. :D A takhle rychle jsem ještě doma nic neměl.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“