Aktuálně Česká pošta

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#1561 Příspěvek od Behemot »

zásilodebilovna je snad eště horší bordel, než ta počta, ne? probohaživýho

sem se pokusil poslat nějaký papíry a krámy na úřad, pže v době celosvětové 🤐 se nikam jít normálně nedá, tak že to dostanou na podatelnu a ať se s tím popasujou; počta už za to chce neska obskurní nesmysle (jako vole 2 kila? se posrali v lese?), tak že zkusim doručení na adresu né?

hm, to sem 🤐 podcenil, nikoho nenapadlo nic lepšího, než v rozporu SE VŠÍM CO JE NA TOM UVEDENÝ, včetně elementárního rozumu, to dali na sobotní doručení, samozřejmě tam na toho dementa všichni čekali, takže s podobnou prudkou inteligencí dali vobsílku pro oruad do vinotéky; tak jasně, vy 🤐, hned tam báby z podatelny poběžijou na vinotéku přebírat zásilky :roll:

samozřejmě při tom jak kokotovsky mají nastavenej systém to bude do ledna smrdět někde v prdeli, pak se to vrátí a pak se může vyřizovat reklamaca a další věci

a to eště že mám jako volat, protože na férovku že jako na mejl někdo vodpoví možná za dva tejdny, zatímco na lince se podaří třeba dovolat hned, skvělý

proto si těch starejch zkostnatělejch stádních počt važte, protože tam aspoň můžete jít a někoho fyzicky seřvat; na tady těch moderních 🤐, který jsou podobnej bordel, ani nemáte kam jít :roll:

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#1562 Příspěvek od kejki »

To se mi stalo u pošty taky, že EMS doručovali v sobotu, což nebylo objednáno, následně balík uložili na náhodně vybrané poště a do úterka nám trvalo zjistit, kde to je, a ve středu si to mohl adresát vyzvednout.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#1563 Příspěvek od tomasjedno »

Klídek. Balík 5 kg podaný Toptransu v úterý ráno v Kralupech, ve čtvrtek ráno stav “rozváží se” a SMS “dnes doručíme”. Ve čtvrtek v poledne stav “zásilka je na rozvozovém středisku”, odpoledne pár telefonů a jedu si pro ni do depa. Oni totiž to mají ke mně z depa fakt hodně daleko, nestíhají, celých 3,5 km po silnici anebo 1,9 km pěšky.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1564 Příspěvek od Hubert_79 »

Ono to postupem času stojí za hvno tak nějak všechno... Jediný, kdo mi ztratil zásilku byla zásilkovna. Naštěstí byl e-shop solidní, že mi vrátili prachy a prý až (a jestli) to někde vyplave, obdržím tovar zdarma.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#1565 Příspěvek od tomasjedno »

Právě jsem se vrátil z Hradu - pardon - z depa. Hledali ten balík ¾ hodiny :x

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“