Co jste přinesli zajímavého ze sběrného dvora? (zamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#166 Příspěvek od forbidden »

Dnes jsem do SD nesl starej papir, tak jsem se rovnou kouknul jestli tam nemaji neco zajimavyho. A nasel jsem tam Aiwu NSX-999 uplne stejnou jako mam doma. Tak jsem si ji hned vzal na dily. Byla sice trochu otlucena, ale to nevadi, minimalne to obrovsky trafo stoji za to.
Chlapek rikal, ze ma pevnou cenu - 20,- za kus ceho budu chtit :D

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#167 Příspěvek od rnbw »

No pekne - mozno bude aj fungovat. Keby som zacal chodit po zbernych dvoroch, tak budem mat toho o chvilu plny byt alebo by som musel stale davat inzeraty na predaj.

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#168 Příspěvek od stasek »

Tak ta cena 20/kus je velice lukrativní, asi bych odsud vezl celou káru.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#169 Příspěvek od forbidden »

rnbw píše:No pekne - mozno bude aj fungovat.
Tak vez je opravdu v podstate funkcni. Suflik na CDcka chodi dokonce lip nez na me stare, neseka se a krasne presne vystavuje CDcka pod laser. Byly tam jen mechanicke zavady a to jeste nejspis zpusobene tim jak to nekdo hodil na zem. Docela me mrzi, kdyz vidim jak se zachazi s takovou funkcni veci :evil:
Dokonce i laser cte jako novej. Opravovat to ale nanestesti nema cenu, je prasklej plexi kryt displaye a pokriveny plechovy kryt. Ja dve stejny veze nepotrebuju a nikdo to v takovym stavu stejne nekoupi. Tak holt zbude na nahradni dily, asi z ni vyberu ten suflik a vymenim to na sve.

Uživatelský avatar
tornado6
Příspěvky: 1392
Registrován: 09 bře 2007, 01:00
Bydliště: Piešťany okolie

#170 Příspěvek od tornado6 »

A keby si videl ako zachádzaju s TV podla všetkeho ešte fungujucimi , ked som videl týpka ako vzal kladivo a rozmlátil zadný kryt TV a následne ním urazil obrazovke hrdlo tak ma tak nadvihovalo že keby som tam nebol 1. krát tak ho asi dorazím, tolko krásnych vecí tam bolo, jáj na to by mi nestačila tatrovka. :roll: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#171 Příspěvek od stepa »

Oni ty hrdla pokud vim urazet musi.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#172 Příspěvek od EKKAR »

Bať - je na to jakýsi předpis. Přitom fůra těch bání by se dala použít, protože jsou na SD jen z důvodu morální zastaralosti... No, je to dnešní svět - kup, krátce používej a pak vyhoď, protože oprava Tě vyjde dráž než koupě nového...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#173 Příspěvek od pajosek2 »

No to nevím,ale u nás nikdo hrdla neuráží a centrální sběrně v Kroměříži taky ne. Byl jsem i v jiných sběrných dvorech a ještě jsem nikde neviděl urážet hrdla.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#174 Příspěvek od workhard »

U nás je taky uráží :(
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#175 Příspěvek od otakarv »

U nás je hlavně urážejí "zlatokopové",aby vydolovali vychýlovačky,aby měli na čučo. :lol:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#176 Příspěvek od rnbw »

To u nas tiez - ked niekto vylozi TV/monitor ku kontajnerom, tak za chvilu je vsetka med "vybrata".

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#177 Příspěvek od forbidden »

U nas nic neurazi. Driv tam ty TV a monitory proste skladali na zem, ted maji takovej plechovej kontejner, neco jako jsou ty velky na lodich, ale mensi. Koukal jsem se dovnitr a bylo tam tak 50 TV a monitoru. Funkcniho toho bylo urcite dost, ale toto si tahat domu nebudu.
Jinak chlapek co to tam hlida, ma takovou tu unimo bunku plnou ruznych veci co mu tam lidi nanosili. Docela jsem koukal, co se tam da videt :D
V nejakym filmu jsem videl neco podobnyho, nekdo tam sbiral vsechno mozny co se muze nekdy hodit, nejakej starsi ceskej film to byl. Myslim ze to byla nejaka chajda v lese.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#178 Příspěvek od stepa »

forbidden píše:V nejakym filmu jsem videl neco podobnyho, nekdo tam sbiral vsechno mozny co se muze nekdy hodit, nejakej starsi ceskej film to byl. Myslim ze to byla nejaka chajda v lese.
Slavnosti snezenek, byl to Hanzlik a nesbiral to, ale levne kupoval.

"Koupil jsem 50 desek za korunu kus...25 jich hraje jenom do polovicky, ale zbyvajicich 25 zase od polovicky do konce...No nekupte to, kdyz to bylo tak laciny" :lol:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#179 Příspěvek od konosuke »

stepa píše:...No nekupte to, kdyz to bylo tak laciny" :lol:
to znám...když člověk stárne a léta přibývaj tak má (chorobnou) tendenci a závislost, ne-li přímo obsesi...sbírat staré krámy, vraky poáč: to je škoda vyhodit, to se může ještě hodit. mně není hanba ani zatěžko vymontovat funkční repráky, desky a moduly ze starého TV, rádia nebo PC co stojí venku v dešti u kontejneru...není to na léčbu u dobrého psychoanalytika ??? naštěstí, nemám tak velké skladovací prostory
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
deko
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2009, 01:00

#180 Příspěvek od deko »

ja mam prakticky novu karbobrusku Narex na 230 mm kotuc. jeden clovek v nasej dedine ju postavil vedla smetiaku. ked videl, ze si ju beriem, opytal sa ma naco mi bude - vraj je uplne nefunkcna, lebo jej pri rezani neopatrne urezal kabel (mal na rukach rukavice). vymenil som kabel a karbosku v hodnote niekolkych tisic mam krasne funkcnu :)

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“