Výběr TV Samsung vs Philips

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#31 Příspěvek od p32 »

Taky jsi mohl mít v ruce nasráno, že? Já jen píšu o tom, co jsem já viděl v TV Sencor, co jsem opravoval a nebyly jen dvě nebo tři.:lol:
Asi už změnili dodavatele, ale nevím proč, když toho mají na skladě jako sraček.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od PotPalo »

Aby som bol presný, ono to už neboli panely ako také, ale súčasť TV.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
kolkatikum
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 109
Registrován: 15 říj 2018, 02:00

#33 Příspěvek od kolkatikum »

p32 píše: Sencor montují Češi ze stejných levných komponentů jako ti ostatní ty levné TV a dávají tam panely od LG nebo Samsungů
To je blud, ja som ešte nevidel Sencor v ktorom by bol panel Samsung alebo LG (až mi je do smiechu - že kde si na to došiel (jedine že by si bol predajca Sencor a takto obhajovať toto čínske smetie :-) :-) :-) )

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#34 Příspěvek od p32 »

Ty mi taky zkazíš každou radost. :lol:

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#35 Příspěvek od kokun »

Hydrawerk píše: https://en.wikipedia.org/wiki/Hisense
Jakási možná lepší čínská značka, již pár let na českém trhu. Zná je někdo?
Náš místní prodejce je má ve svém sortimentu černé techniky (vedle zn. ECG) jako hlavní modely :wink:

A ano - televizory Hisense se vyrábějí (spíše jen montují) v ČR - v Plzni :o :roll:
https://www.hisense.cz/
https://www.czc.cz/hisense/vyrobce
https://www.expert.cz/televize-hisense- ... republice/

https://www.hisense.cz/predstaveni-spolecnosti
Představení společnosti

Historie společnosti Hisense sahá až do roku 1969, kdy byla v malé továrně v městě Qingdao zahájena výroba rozhlasových přijímačů. Z původně malé továrny následně vyrostl dnes již celosvětově známý výrobce plochých televizorů, spotřební elektroniky, domácích spotřebičů, klimatizací, mobilních komunikačních zařízení a dalších odvětví výzkumu a vývoje v oblasti elektroniky.
...
V České republice je společnost Hisense zastoupena poměrně krátce, teprve od roku 2015, kdy byla otevřena továrna na výrobu plochých televizorů v Plzni s kapacitou cca 600 tis. kusů televizí za rok. Výrobky Hisense na českém a slovenském trhu nabízí české zastoupení teprve od dubna 2016, přičemž hlavní produktové kategorie jsou televizory ve velikostech uhlopříčky od 32″ až do 75″ vybavené patentovanou technologii ULED a všemi typy tunerů, včetně nejnovějších norem DVB-S2 i DVB-T2 (H.265 HEVC)
...
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od Habesan »

U Nové Hospody 1164 ?
Nemýlím-li se, je to stejná budova, kde se dřív montovali televize značky Tatung.
No, potěš koště...
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#37 Příspěvek od Mysteri »

Posledná možnosť, ako zistiť pôvod výrobku, je zatiaľ: prísť do predajne a pozrieť si na štítku ,,MADE IN..." Zatiaľ neviem o tom, že by napr. v PRC napísali ,,Made in Germany" a pod. Iné však je, keď sa hotové moduly dostanú z PRCu do ČR, SK a i. a tam to iba ,,zoskrutkujú"...... Už je to ..Made in EÚ"

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#38 Příspěvek od houmr »

Pokud bych kupoval novou televizi v této kategorii, osobně bych volil něco původem od VESTELu. Proč?
Protože má ze všech dostupných MENU nastavení a instalace stále pro lidi a ne pro ovce - u SAMSUNGU a SONY průměrnému člověku trvá půl dne a velkou trpělivost, než se mu podaří přeskládat naladěné programy dle vlastního uvážení. U SENCORu nebývá možnost regulovat intenzitu podsvitu. A PHILPSy jsem pro jejich MENU postavené na hlavu zavrhnul už před lety - nastavit si regulátorem individuálně jas kontrast a barevnou systost (o intenzitě podsvitu ani nemluvím) v týhle firmě snad považují rovnou za nežádoucí...
A pro milovníky modré je tu případně ještě LG.

Uživatelský avatar
kolkatikum
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 109
Registrován: 15 říj 2018, 02:00

#39 Příspěvek od kolkatikum »

houmr píše:Pokud bych kupoval novou televizi v této kategorii, osobně bych volil něco původem od VESTELu.
Toto isté som tu už spomenul, čo sa týka do budúcna opravitelnosti tak určite Turek.
houmr píše:U SENCORu nebývá možnost regulovat intenzitu podsvitu.
Nielen Sencor, ale aj ostatné TV jednakej (čínskej) koncepcie (napr. ECG, Strong.... atď). Podsvit ide regulovať v SM, čo je celkom fajn, lebo zákazník si to nerozhasí.

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“