BioStimul BS 102

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od otakarv »

Budu to muset vyzkoušet na svém těle,děsně mně bolí lokty.Musím pořádně prostudovat návod a dám se do léčení.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#32 Příspěvek od EKKAR »

Vzhledem k osobní KLADNÉ zkušenosti Ti spíš než nějaké LEDky doporučím pulsní magnetoterapii - asi 3x to vyšlo v Amáru, základem je lavinový generátor signálu s jehlovým průběhem a opakovacím kmitočtem v řádu jednotek Hz. Taky už se to tady probíralo na fóru. Není to žádné placebo, opravdu se to používá (je to jedna z metod léčení poúrazových stavů - hojení zlomenin a dalších) a i ten amatérsky sbastlený přístroj opravdu funguje.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od otakarv »

Máš pravdu Karle,něco takového jsem v Amáru také četl a svého času jsem se to chystal sestrojit,ale nějak z toho sešlo.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#34 Příspěvek od Cust »

na klouby je dobrá ta magnetoterapie, pokud najdu "kloubní" frekvenci a m. indukci, tak dám vědět...

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od otakarv »

Cust píše:na klouby je dobrá ta magnetoterapie, pokud najdu "kloubní" frekvenci a m. indukci, tak dám vědět...
Byl bych velmi tomu rád,neboť tá bolest mně v noci budí a přez den to někdy nejde ani vydržet.Doktor mi předepsal tabletky,masti,poslal k ortopedovi,ten dal obstřiky.Na chvíli se ulevilo a je to tu zase. :roll: Tak si říkám,pokuď si nepomohu sám,tak doktoři mně tak akorát dostanou "pod zeleň". :evil:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#36 Příspěvek od EKKAR »

AR-PE 8/2004 str.5 : Ještě jednou magnetoterapie

AR-PE 9/2005 str.5 : Magnetoterapie po třetí

AR-PE 9/2008 str.6 : Magnetoterapie s impulsní elektroterapií

Ten úplně původní článek vyšel ještě v Electusu - ročník 1998, str 59, Sedmero variací na téma lavinový generátor.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od otakarv »

Díky Karle za odkazy.Všechna čísla mám včetně Electusu,tak se na to mrknu.Zrovna nám došla návštěva,tak trochu mi to zkřížilo mé plány. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“