Jak jsem si užil s mobilem...

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jiriS
Příspěvky: 609
Registrován: 14 led 2014, 01:00
Bydliště: Ašsko
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od jiriS »

Synovi dnes něco přišlo, jestli stejné nevím, je v práci. Přílohu neotevřel, ale reagoval Avast.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od forbidden »

Když asi před měsícem začala ta první vlna falešných pohledávek, tak jsem jednu schválně spustil ve virtuálu. Chtělo se to někam připojit a něco si stáhnout. Když se mu to nepovedlo, nic to dál nedělalo. Tenkrát to ještě žádnej antivir neznal, tak to u nás v práci spousty lidí otevřelo, naštěstí se to neprobojovalo přes proxynu a omezení user účtů.
Jak to vylepšili dnes netuším. Tipuju, že to stáhnej nějakej soft na těžení bitcoinů, nebo podobný blbosti.
Jinak na ten problém se zneužitým číslem bych použil nějakej soft, co umí whitelist. Do seznamu bych si holt nadatloval co nejvíc lidí, co mi můžou volat a zbytek prostě odmítal. Po třeba třech týdnech bych to zase zrušil, anebo zase spustil jen blacklist co používám teď. Už mám pěknou databázi odmítaných čísel, přidávám průběžně, jak mi nějakej otrava zavolá. :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“