baterie na elektrokolo

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#31 Příspěvek od Celeron »

milavla píše: Budu tam muset dát ty 18mm, 22mm co tam byly nikdo Panasonic ani Samsung nedělá,
20650 a 22650 se nedaj sehnat od nějakýho spolehlivýho výrobce?
Třeba LG 20650 3Ah.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
milavla
Příspěvky: 295
Registrován: 03 zář 2008, 02:00

#32 Příspěvek od milavla »

Celeron co jsem se díval tak i kdo dělá repasovaný baterie tak všichni berou buď ty Samsung nebo Panasonic, takže nebudu experimentovat a budu se držet toho co je vyzkoušený a co funguje. Dokonce i Tesla Motors prý používá články od Panasonicu :)

Měl bych ještě dotaz k tomu bodování, dělám si bodovačku z trafa z mikrovlnky a na ty hroty stačí obyč. měděný drát?

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#33 Příspěvek od Celeron »

No vidíš, a já zase někde četl, že s LiIon Panasoniky končí a brzo bude osazovat svý Nikl Mangan Cobalt oxidy. :wink:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
milavla
Příspěvky: 295
Registrován: 03 zář 2008, 02:00

#34 Příspěvek od milavla »

Ahoj,
tak nakonec jsem koupil tady v ČR články Panasonic, takové ty zelené made in Japan. Jezdil jsem na ni denně od jara až do podzimu. Je stará asi 4 roky a už je zase po ní po najetí cca 20km začíná vypínat. Pro mě trochu zklamání čekal jsem, že vydrží trochu dýl.
Můj dotaz máte nějaký typ na nějaké levné kvalitní články z Číny třeba něco z Aliexpress? Jaká je současná nabídka?

Děkuji

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#35 Příspěvek od rnbw »

Podla datumu prispevkov to je 5 rokov. Ked si kazdy den dal jeden cyklus, tak sa nedivim, ze su clanky hotove.

Cinske ti vydrzia tak pol roka, podobne ako tie, co tam boli z vyroby. Ak teda budes mat stastie a vobec sa to rozbehne.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“