automatické vyvvažování před ždímáním u pračky

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#31 Příspěvek od keemo »

Tak nieco taketo urobi iba normalny chuj... :roll:

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#32 Příspěvek od bastliar »

Podľa popisu, bola práčka aj tak na odpis. Myslíš, že na šrotovisku by s ňou zaobchádzali šetrnejšie.
Aj keď kto vie, či by ju v takom stave vzali do zberne nebezpečného odpadu.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#33 Příspěvek od keemo »

No v popise je rec o nepotrebnej...tak neviem preco na odpis.

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#34 Příspěvek od mirosne »

No to je riadny idiot.Jeho by som zavrel do tej nádrže,namiesto tehly!
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#35 Příspěvek od tatramacek »

Mno těchto videí sem našel na youtube více.. Je to děs a našel jsem ještě více brutálnější videa...
http://www.youtube.com/watch?v=0ZrLfuqkFnE
no comment

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#36 Příspěvek od MiraSt »

Tak se vracím po roce k problému W-AWO/45135 a neodstřeďování. Už to vypadalo, že to od dubna 2011 bude fungovat. Jenže po roce to začalo znovu zlobit. Takže pozvání servisáka a při popisování závady mi sám napověděl jak se to chová. Tim pádem to není až tak neznámá závada. Zkusil servisní chod a samozřejmě to fungovalo. Vymontoval programátor a po třech dnech ho namontoval zpátky s přehraným SW. Od té doby to funguje. Takže pokud se závada znovu neprojeví bylo to špatným SW.

Uživatelský avatar
Jimmi2
Příspěvky: 1177
Registrován: 04 led 2010, 01:00
Bydliště: Praha, Teplice

#37 Příspěvek od Jimmi2 »

Mám podobný problém spračkou s vestavěnou sušičkou (předem plněná) Philco. Také má nějaký mód kdy přerovnává prádlo dokud není jakžtakž spokojená. Ovšem problém je při nízkých otáčkách, kdy se projevuje jakási rezonance a pračka hodně lítá. A něž těmi nízkými otáčkami projde, tak se zpravidla o něco posune a vzhledem k nerovnosti podlahy už je to pak průser. Pokud se jí podaří překonat ty nízké otáčky bez posunu, tak to už pak většinou fachčí.
Takže kde začít? U tlumíčů? A pak pátrat po systému snímání nevyvážení, jestli to také bere podle otáček?

Uživatelský avatar
Jimmi2
Příspěvky: 1177
Registrován: 04 led 2010, 01:00
Bydliště: Praha, Teplice

#38 Příspěvek od Jimmi2 »

Možná jsem se špatně vyjádřil.

Prostě když už pračka dospěje k závěru, že prádlo je dostatečně přerovnané a mělo by se začít ždímat, tak začíná pozvolna zvyšovat rychlost. A v pásmu nízkých otáček, hned poté, co rychlost zvyšovat začne, vždy prochází nějakým příliš velkým rezonančním maximem, které tu pračku nemístně rozkývá. Pokud tímto projde, tak se už zpravidla uklidní.

Proto mě zajímá, jestli mám hledat problém někde v obvodu regulace otáček, anebo docela obyčejmě rovnou vyměnit oba tlumiče. Co si o tom tak ze zkušenosti myslíte?

Jinak ta pračka je normální Philco, pohon plochým řemenem, přední plnění.... jenom je tam navíc ta sušička.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#39 Příspěvek od keemo »

no ona ma toto pasmo aj nasa vrchom plnena whirlpoolka...sledujem to ked konci odstredovanie a otacky pomaly klesaju. tlmice tam mam asi mesiac stare,z povodnych sa jeden utrhol po skonceni dvojrocnej zaruky. to bola intuicia jak prase...

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“