Aliexpress

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PC-maniak
Příspěvky: 945
Registrován: 11 čer 2006, 02:00
Bydliště: Plzen-Jih

#31 Příspěvek od PC-maniak »

ale jak vysvetlite ze kdyz si to koupi doma ma to v zasilkovne v plzni .. jen kdyz objednaval v praci prislo mu to na zasilkovnu v miste kde pracujem .. :lol: to nahoda nebude .. na to jsme jim psali a odpoved byla jak uz sem psal ..
Tomáš

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#32 Příspěvek od p32 »

No, mám dvě zásilkovny blíž, ale chodí mi to tam, kde to chodí a jsem rád, že to chodí. Vždycky může být hůř, např. Česká Pošta. :lol:

Uživatelský avatar
PC-maniak
Příspěvky: 945
Registrován: 11 čer 2006, 02:00
Bydliště: Plzen-Jih

#33 Příspěvek od PC-maniak »

:D :D :D pravda :lol: ... teda u nas v Nepomuku (Plzen-jih) musim pochvalit na zdejsiho postaka je opravdu spoleh ..obcas ma nekvalitni vypomoc - dovolena a tak .. :roll: ale jinak pohoda
Tomáš

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#34 Příspěvek od Kvicala_r »

Asi je to jako všude jinde - prostě tak 80% dělá člověk v rámci nějaké organizace (zbývajících 20%)

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#35 Příspěvek od Sadra17 »

mě to taky mělo přijít takhle zásilkovnou a normálně to GLS přivez domu 8O

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#36 Příspěvek od Kvicala_r »

Jo Gls mi dovezlo něco odesílané ze skladu ČR (Pájka za 40 USD). Poštovné tam bylo snad 4 USD. Cca do týdne doma.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#37 Příspěvek od robo »

Evropské sklady, zásilkovna, PPL nebo GLS. Už nějakou dobu objednávám z ali a už to nedoručuje jen ten moloch česká pošta. Velice mě to těší vzhledem k blízkému zrušení bezcelního limitu.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#38 Příspěvek od p32 »

Mám dojem, že je to právě kvůli chystanému bordelu od České pošty.

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#39 Příspěvek od Sadra17 »

p32 za zrušení limitu nemůže pošta ale EU :wink: myslim si že pošta z toho bude dost v pr..... s tím množstvím

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#40 Příspěvek od Hubert_79 »

Přesně tak, tohle si pošta (ani ostatní přepravci, kterých se to samozřejmě bude taky týkat) nevymyslela.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#41 Příspěvek od p32 »

Jo ták, může za to EU, ale vydělávat by na tom měla ČP. Na a co je na tom divné, že to začínají přesměrovat na jiné a spolehlivé doručovací služby?

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#42 Příspěvek od Hubert_79 »

Tak si to tedy vymyslela pošta? Zajímavé... Ostatní přepravci to samozřejmě budou poskytovat zdarma, že? Zásilky nebudou zatěžovat DPH a/nebo clem.
Hotový ráj na zemi :P
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#43 Příspěvek od p32 »

Tak napiš rovnou, že jsi natvrdlej a nechápeš nic o skladech v EU a zásilkovnách. Česká pošta je dobrá jen na to, aby Velikonoční pohled doručila v polovině června.
Mimochodem a proč máš potřebu někomu vnucovat, že jiní dopravci než ČP to dělají zadarmo? Prostě se ČP může tomu divit, ale už začíná přicházet o své "špatné" kšefty.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#44 Příspěvek od PotPalo »

Poslednej zásielke to trvalo 92 dní. Predtým jedna neprišla vôbec, a teraz to vyzerá že ešte aj druhá niekde skapala. Vždy som sledoval dátum dokedy mi má prísť a spor som otváral až posledný deň, ale posledný čas to nejako zle počítajú a mail o ukončení chodí o pár dní skôr. Skrátka to skôr uzavrú ako majú. Ešte že mám ďalších 15 dní na otvorenie sporu, tak tomu dám ešte týždeň, a potom sa sťažujem (akurát to tlačítko je potom skryté až dolu v podrobnostiach objednávky).

Ďalší problém: niečo vylepšili a nedá sa mi prihlásiť kliknutím na Sign In, ostane stmavená obrazovka, ale okienko sa už nezobrazí. Musím kliknúť na My Orders a prejde to na prázdnu stránku iba s prihlásením.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#45 Příspěvek od PotPalo »

Dnes mi prišla zásielka po 5 a pol mesiaci. Zvláštne. Kde sa asi túlala.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“