Co to jsou "falešné čipy"?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#31 Příspěvek od kevin_mitnick »

Yarda1 píše:
...
V práci, kterou jsem si našel, jsem drtil nové pozemní automobily, aby mohly být odeslány zpátky do Pittsburghu jako šrot. Cadillaky, chryslery, eisenhowery, lincolny – všechny možné druhy krásných velkých nových a silných turbovozidel bez jediného kilometru na tachometrech. Zajet s nimi mezi čelisti a potom cvak, rup, prásk – a byl z nich šrot pro vysoké pece.
...
„To je docela jednoduchá ekonomická otázka, chlapče. Tohle jsou auta z přebytečných zásob, která vláda přijala jako garancii proti půjčkám na podporu cen. Teď už jsou dva roky stará a nikdo už je neprodá… takže je vláda dává do starého železa a prodává je zpátky ocelárnám.

...
Stary dobry pan Heinlein a "Dvere do Leta". Ma oblibena kniha. Polovina toho co ten chlap napsal by dnes ani nevysla jako politicky nekorektni. Ale tam se daleka budoucnost odehravala v roce 2000...

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#32 Příspěvek od Celeron »

Lepší než číst je si to poslechnout jako audioknihu. :wink:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#33 Příspěvek od termit256 »

To je zase fnukarna, nad vsemi krivdami sveta...

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#34 Příspěvek od kejki »

Celeron píše:Něco je divně. Můj dodavatel ve středu dovezl z Francie dva kamióny salavých konvektoru Solius II, několik tisíc kusů od čtyř výkonů. Ve čtvrtek nebyl skladem ani jeden kus. A to i přes zdražování elektriky. :roll:
To budou zákazníci s fixací :lol:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#35 Příspěvek od konosuke »

Yarda1:
ano znám ten příběh...
pamatujete (krátce po převratu) promoční akci "mobil za korunu" ?
co takhle myšlenku oprášit, použit pro auta ?! :wink:
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#36 Příspěvek od kejki »

To bylo velmi krátce, když první Fizz za 1000,- byl v roce 1997.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od Hubert_79 »

To byl sice mobil za korunu, ale za pár tisíc byla aktivace a podobně; o výši paušálu a cenách ani nemluvě.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“