Co jste přinesli zajímavého ze sběrného dvora? (zamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#331 Příspěvek od konosuke »

tohle je model Akai 4000 DS nebo 4000 DB (s Dolby) ? ale kladka bude nejspíš stejná. jinak krásný vintage aparát...vyzkoušej kontakt
http://www.ame.cz/QIShop/group/77968_10 ... ladky.aspx
sklad@ame.cz
nějaké kladky tam mají ale pro cívkáč z roku 1975-76 nevím...leda najít dárce orgánů - nějaky vrak, origoš kladka je dost atypická, velká
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
zdrojmesit
Příspěvky: 27
Registrován: 26 dub 2010, 02:00
Bydliště: Hradec Králové

#332 Příspěvek od zdrojmesit »

Jednou jsem do SD v Hradci Králové nesl 3 DVD přehrávače , satelitní přijímač ,počítač , tiskárnu , stolní zářivkovou lampu a když jsem tam skládal ty přehrávače jeden zaměstnanec řekl "to neumíš spravit DVDčka ?" tak jsme se dali do řeči protože se taky zajímá o elektroniku a sám od sebe mi dal notebook Dell 200MHz , nabízel mi ještě zabalenou TV kartu do PC a že prej nemá problém když si něco vezmu.
Ani není potřeba chodit do SD protože plno lidí si dělá sběrnej dvůr z popelnic- jednou jsem u jedněch našel 2 PC , 2 klávesnice , 3 HDD , 2 CD mechaniky , myš, radiobudík a monitor. Při nějakým sběru v kontejneru Teslu zobor a u dalších popelnic 424 color a corinu senzor jindy na stejným místě TV 4219U Dajana nebo počítač 1.1 GHz a hromady dalších věcí.

Uživatelský avatar
kony2807
Příspěvky: 305
Registrován: 29 črc 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava

#333 Příspěvek od kony2807 »

Zkušenost z Ostravy - do sběrného dvora ani nemá cenu chodit - ve 14 z 16 mě okamžitě vyhodili s hubou plnou keců o EUSSR a nebezpečném odpadu . Takových hezkých věcí tam bylo k vidění . :?
________________________________
"Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí." K.Čapek

Uživatelský avatar
msar
Příspěvky: 253
Registrován: 22 dub 2006, 02:00
Bydliště: Hradec Králové

#334 Příspěvek od msar »

zdrojmesit, můžu vědět, který SD to byl? Protože jsem se ptal v Kuklenách (asi třikrát u různých lidí) a nedovolili mi nic odnést

Uživatelský avatar
zdrojmesit
Příspěvky: 27
Registrován: 26 dub 2010, 02:00
Bydliště: Hradec Králové

#335 Příspěvek od zdrojmesit »

msar píše:zdrojmesit, můžu vědět, který SD to byl? Protože jsem se ptal v Kuklenách (asi třikrát u různých lidí) a nedovolili mi nic odnést
SD v ulici Na brně , ale těch zaměstnanců tam je víc já ale nepoznám na zastávce autobusu vlastního spolužáka po tom co jsem ho viděl několik hodin ve škole takže můj popis toho konkrétního zaměstnance by nestál za nic.

Uživatelský avatar
thomas100
Příspěvky: 87
Registrován: 05 črc 2011, 02:00

#336 Příspěvek od thomas100 »

V našem sběrném dvoře nám taky nedovolí nic odnést bohužel. Dovolí nám něco odnést, ale musíme tam rovnou něco hodit.
Jinak já tam jednou ukořisl zcela funkční reprobedny 120W, plně funkční.
Nejhorší je, když se najde dvůr, kde pracuje i nějakej ten bastlíř, všechno sbalí on a pro ostatní tam zbyde leda tak rozbitá obrazovka...

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#337 Příspěvek od bastliar »

A to ani za úplatu :? divné.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#338 Příspěvek od BOBOBO »

Chlapi nepište sem ta jména dobrých , i z těch potom nebude nic !!!!!!!!

Uživatelský avatar
thomas100
Příspěvky: 87
Registrován: 05 črc 2011, 02:00

#339 Příspěvek od thomas100 »

BOBOBO: Přesně tak :D

Uživatelský avatar
OK2STO
Příspěvky: 426
Registrován: 19 zář 2008, 02:00
Bydliště: Ostrava

#340 Příspěvek od OK2STO »

tak jsem dnes navštívíl SB v Ostravě, dovezl, jsem tam pytel starých hardů a odvezl zánovní přijímač Europhon. Zapnul jsem jej a hraje, takže troch zrenovuji a bude do sbírky.
Jarda

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#341 Příspěvek od bastliar »

:?: objavili sa už v niektorom zbernom dvore BLU-RAY napalovačky.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#342 Příspěvek od p32 »

Ne, ani poslanci ještě ne :lol:

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#343 Příspěvek od bastliar »

To asi nejaký čas potrvá, kým sa opotrebujú natoľko, aby tam skončili :P

Uživatelský avatar
msar
Příspěvky: 253
Registrován: 22 dub 2006, 02:00
Bydliště: Hradec Králové

#344 Příspěvek od msar »

Dneska v SD z nějakého zařízení smutně koukala elektronka GU-29, tak jsem ji vzal a půjde na výstavku k ostatním :)

Uživatelský avatar
zdrojmesit
Příspěvky: 27
Registrován: 26 dub 2010, 02:00
Bydliště: Hradec Králové

#345 Příspěvek od zdrojmesit »

Nedávno jsem v popelnici na plasty našel rádio Tesla Eminent, stačilo jen připojit šňůru a hrálo jako nový ( pro majitele rádia to asi bylo logické , že když ustřihne šňůru ,která není z plastu , že může rádio v plastové skříňce hodit do plastů ).
Naposledy jsem našel u popelnic funkční MP3 přehrávač ,ale není k němu USB kabel takže bych do něho stejně nemohl nic nahrát.
( vyběrač popelnic opravdu nejsem , mám prostě jen štěstí si při vynášení koše vybrat tu správnou popelnici.)
Naposledy upravil(a) zdrojmesit dne 30 zář 2011, 13:33, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“