Zajímavá nabídka na Aukru

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#421 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jirka píše:Uff. Já takovej "profík" zase nejsem.

Reagoval jsem tu publicistiku. Chtěl jsem říct, že není třeba všechno popisovat do detailu. Většina bastlířů stejně jen koukne na schéma a jejim zhruba jasné, jak to funguje a co to dělá.
Však jak se listuje v Amáru: 1. nadpis, 2. úvodník, 3. schéma, 4. další stránka ... A text? Obrázek
ZdenekHQ píše:Na tu publicistiku prostě není čas, i když je to škoda a něco s tím budem muset udělat...
Kdyby sis to rozmyslel, můžeš to zkusit. Zkazit při dodržení pár pravidel není co a nějaký zkušenosti máš, to je na Tvých stránkách vidět.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#422 Příspěvek od zdenoeddie »


Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#423 Příspěvek od ZdenekHQ »

To když si člověk pozorně přečte, tak si to určitě nekoupí. I když to má jako píchu indikátor výkonu, co ukazuje nesmysly a ty pertinaxové tyrystory, co umožní upgrade na elektronkovou verzi z Katody Olomóc.

Prodávám kapelový zesilovač který jsem trošku upravil. Je sice použitý, na víku trošičku poškrábaný je to vidět jen pod určitým úhlem. Zezadu je malinku odchlíplý kryt a to kvůli kabelum vyvedeným ze zesilovače. Je to nezbitná úprava. Zeslivač jsem obohatil o lepší a novější kondenzátory. Jsou zde i lepší pojistky. Je zde možnost vylepšit na eletronkový zesilovač. Tyrystory jsou také nové a o hudbu ořezávají o 35,5 % méně než ty původní. Ale tyhle tyrystory více hřejí tak je dodán ventilátor na 230V. Je to ten nejtižší co jsem sehnal. Je integrovaný dovnitř zesilovače. Zapne se po sepnutí zesilovače samotného. K zesilovači dodávám i kabel pro připojení mp3 či jiného audio vstupu podporující 5mm jack. Výstupem kabelu je standartní pětikolík(audio). Přední(čelní) panel obsahuje: velké elegantní tlačítko pro sepnutí zesilovače, vstup na výkonová sluchátka. Dále je zde spousty filtrů a řízení vstupů a možnost připojení mikrofonu, každé tlačítko je indikováno led diodou. Názvy tlačítek jsou low-filter, hi-filter, aux, tuner, phono, tape monitor, loudness. Dále jsou tu potenciometry ovládající Bassy se středovou polohou, treble se středovou polohou, balance mezi pravým a levým reproduktorem. Píchou zesilovače jsou hned dvě věci a to potenciometru na hlasitost který je velice jemný a precizní a druhá věc je že zesilovač má panelový ručičkový indikátor výkonu ve W. Bohužel kvůli výkonu který jsem dodal jsou hodnoty poněkud nepřesné a to od hodnoty 30 W a více. Zde se pohybuje výkon v cca 3x větší. Celý indikátor je zeleně podsvícen s červenýma ručičkama. Uprostřed tedy mezi pravým a levým indikátorem je další led dioda s nápisem PEAK.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#424 Příspěvek od Pikofarad »

:lol: :lol: ten se rozhodl nabídnout zboží po posilnění se min litrem rumu :D
tyrystorové konce ve třídě abcdef maj budoucnost.Žádný odběr,nulové zkreslení,bez trafa,napájeno přímo ze sítě :wink:


Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#426 Příspěvek od ZdenekHQ »

U těch "evropských" strojů je aspoň naděje, že budou rozumně opravitelný, pokud se s nima něco stane.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
kelley
Příspěvky: 192
Registrován: 04 led 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#427 Příspěvek od kelley »


Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#428 Příspěvek od rnbw »

A ja som sa pokusal (neuspesne) zohnat jeden WinChip...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#429 Příspěvek od EKKAR »

Kelley - že by to byl křeček - zlatokop?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#430 Příspěvek od kbulda »


Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#431 Příspěvek od helios »

Prasknutý hovňák za super cenu... :rofl:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
michal12
Příspěvky: 163
Registrován: 03 srp 2008, 02:00
Bydliště: Náměšť n/H

#432 Příspěvek od michal12 »

Vite jak se správně nanáší teplovodivá pasta na CPU? http://aukro.cz/item1233702454_zakladni ... m_amd.html :D

Uživatelský avatar
explorer
Příspěvky: 43
Registrován: 25 čer 2010, 02:00
Bydliště: Chomutov

#433 Příspěvek od explorer »

michal12 píše:Vite jak se správně nanáší teplovodivá pasta na CPU? http://aukro.cz/item1233702454_zakladni ... m_amd.html :D
to jo, pasta vsude, jen ne tam, kde ma byt :-)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#434 Příspěvek od EKKAR »

Ta fotka má příšerné (ne)rozlišení, ale pokud je to bílá pasta na keramické bázi, nemělo by to krom přehřívání procesoru mít žádné další problémy. To se stříbrnou pastou (suspenze stříbrného prášku v silikonové vazelíně) jsem si užil několik "humorných" zážitků, když jsem si i po (domněle dokonalém) otření prstů někam "šáhnul" a buď dostal kopanec, nebo jsem pouhým okem neviditelným nánosem stříbra vyrobil svod neřku-li přímo kraťas. "Stříbrnice" je zkrátka pěkný svinstvo a pokud se ji povede máznout někam jinam, než kam skutečně patří, pomůže jedině důkladné omytí VŠEHO technickým benzínem - a nové nanesení přiměřeného množství pasty, aby nevylézala ze spáry a nezasírala to, co nemá. Což prodávající evidentně neví - jinak by ten benzín dávno použil...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Erka
Příspěvky: 74
Registrován: 05 bře 2010, 01:00

#435 Příspěvek od Erka »


Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“