Smrskosleva - tatarka v akci.

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#46 Příspěvek od termit256 »

Kremik píše:...Ovšem nenápadně se snažit podsunout někomu méně než očekává a řict si plnou taxu už levárna je. Tady končí demokracie a začíná podvod a zlodějna. Orientuju se dobře, neboj...
Neorientujes se vubec jak vidno. Co je to "plna taxa"? Vyrobce proste zdrazil zakladni produkt. To je podvod a levarna? Samozrejme za to nemuze babis ktery pridavanim penez ze statniho dluhu vsem moznym i nemoznym prijemcum rozjel takovou silenou inflaci, ale obchodnici nebo vyrobci. Jenze koblizci, podnikatele zadne tiskarny penez nemaji. Pokud musi zamestnancum pridavat, musi to promitnout do ceny svych vyrobku. To vam uz andrej pri tech uplatcich jaksi taktne zamlcel.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#47 Příspěvek od termit256 »

MiraSt píše:...A tady se vysloveně převáží čím dál více vzduchu...
To jsi jeste nevidel v cem posila vzorky chipu Analog Devices. 2ks soucastek o velikosti 3x3mm poslou v krabici 20x20x50cm pres pul sveta.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#48 Příspěvek od Hubert_79 »

Celeron píše:Penny už dotáhl platební jednání ... se nám stalo, že při platbě kartou byla stejná částka z účtu odepsaná 2 x za sebou ...
Tohle jsem zažil jednou v Lidlu a byla to chyba banky, nikoli Lidlu.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#49 Příspěvek od p32 »

Celeron píše:
workhard píše:Dědula si nechává předepisovat nějaké léky vždycky na půl roku a z deseti krabiček udělá jednu.
Prášky Ti žádnej doktor nenapíše na dýl než 90 dní. Pokud jo, tak mu pojišťovna nezaplatí.
A na to jsi přišel kde? Je to nadýl? Tak se prostě napíšou dva recepty a jede se dál.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#50 Příspěvek od Kremik »

Výrobce zdražit samozřejmě může. Pokud se zvedne cena, je to vidět, OK, mohu se rozhodnout zda cenu akceptuji nebo nikoli. Ovšem zdražovat "za zády", zabalit méně produktu tak, aby nebylo poznat že je ho méně, aby to vypadalo jako produkt původní a říct si za to stejnou cenu jako za balení původní zkrátka levárna je.
Já vím, tobě to nevadí, naopak, ještě by sis liboval jakej jseš frafer a jak úspěšně podnikáš, takže tato polemika s tebou asi nemá příliš smysl.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#51 Příspěvek od termit256 »

Nevadi, protoze nekupuju 90g baleni nikdy. :-)

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#52 Příspěvek od MiraSt »

Hubert_79 píše: Hele, nechci dělat ďáblovi advokáta, ale jde o identický produkt? Možná jen blbě vidím, ale v tom dražším je čehosi 75% a v tom levnějším 69%.
Máš pravdu. Nejde o naprosto stejný výrobek. Cena může být různá. Ale mi jde prioritně o množství ve stejném obalu. A cena u některých výrobků nakonec zůstane stejná.
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#53 Příspěvek od Celeron »

p32 píše:
Celeron píše:
workhard píše:Dědula si nechává předepisovat nějaké léky vždycky na půl roku a z deseti krabiček udělá jednu.
Prášky Ti žádnej doktor nenapíše na dýl než 90 dní. Pokud jo, tak mu pojišťovna nezaplatí.
A na to jsi přišel kde? Je to nadýl? Tak se prostě napíšou dva recepty a jede se dál.
A jak jsi na to přišel ty? Dva recepty na stejný rodný číslo na stejnou věc ve stejnej den? Praktika mám v příbuzenstvu a s plicařem, kardiochirurgem a urologem občas chlastáme na chalupě na Holetíně.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#54 Příspěvek od p32 »

Celeron píše:A jak jsi na to přišel ty?
Normálně, z doktorské praxe ostatních doktorů, ke kterým chodím.
Celeron píše:Dva recepty na stejný rodný číslo na stejnou věc ve stejnej den?
Toto je jen tvůj výmysl. Normální doktor ví, že napíše jeden recept teď a ten druhý k datumu, kdy končí ty léky na první recept. Na tom není nic divného a je to doporučované i zdravotními pojišťovnami.
Celeron píše:Praktika mám v příbuzenstvu a s plicařem, kardiochirurgem a urologem občas chlastáme na chalupě na Holetíně.
Tím se raději ani nechlub. Já nechlastám s nikým, mám v přímé rodině dvě osoby, co dělají na chirurgii, na covid centru atd., ale takové hraběcí rady by z nich nevylezly. Možná by to chtělo brzkou chlastačku a zeptat se jich na to, jak je to doopravdy.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#55 Příspěvek od workhard »

Se děduly tedy zeptám, jak to přesně má, vozím mu to z lékárny a je toho všeho možného tak půl igelitky, než to tedy zkoncentruje.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
barnodaj
Příspěvky: 665
Registrován: 16 dub 2011, 02:00
Bydliště: Vodňansko

#56 Příspěvek od barnodaj »

Funguje to normálně, doktor napíše tzv. opakovací recept. Mám to taky tak, na kontrolu chodím co půl roku, tři krabičky na tři měsíce, tak abych nemusel chodit za čtvrt roku jenom pro nový recept, tak dostanu opakovací a záleží na domluvě s lékárnicí, jestli mi dá všechno najednou, většinou ano.

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“