Hrnky, ventily, brzdy, prostě jen tak o autech (odděleno)

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Fordak
Příspěvky: 53
Registrován: 08 pro 2012, 01:00

#556 Příspěvek od Fordak »

Zadne howno,ale fakt.Tatry na sibiri jezdily,ale ridici museli resit problemy s tuhnutim nafty a v mrazech 40 - 50 stupnu prakticky motor bezel 24 hodin v kuse.I v noci to nechali klapat,protoze po promrznuti by to nastartovali az na jare.Ruske benzinove nakladaky jsou jedinou alternativou pro cestovani po sibiri,pro svoji jednoduchost,prakticnost benzinoveho pohonu a hlavne opravitelnosti kdekoliv bez vetsiho dilenskeho vybaveni.Samozrejme se tam dnes pohybuji i moderni stroje,ktere provozuji bohate firmy,ale stare zily uraly a podobne priblizovadla budou dal jezdit dalsich x let.
Myslim ze toto video mluvi za vse.
http://www.youtube.com/watch?v=AcPvHobX3D0

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#557 Příspěvek od Hydrawerk »


p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#558 Příspěvek od p32 »

Dobré video, samej inteligent s vyjadřováním zemanova vládního spolku. :lol:
Jinak o těch ZILech máš pravdu, předsedo. :wink:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#559 Příspěvek od EKKAR »

V tom případě nechápu, proč v Magadanu pár let po válce postavili pomník Tatře 111 se vzduchem chlazeným dieselem a ne benzínovýmu gruzavíku libovolný "oťéčestvěnnoj" značky. Tater "stojedenáctek", "stoosmatřicítek", "stoosmačtyřicítek" i "osmsetpatnáctek" se tam za celou dobu jejich výroby vyvezly desetitisíce. Přitom Rusi jsou patrioti na svoji techniku jako málokdo.

Ладно, может быть, что об этой проблематике знают больше такие парни как "фордовой" или другие...

Pro neznalý, Magadan je sibiřská skoropolární těžní oblast, kde je 9 měsíců v roce sníh, zima a mráz, měsíc jaro, měsíc léto plný komárů a bahna z roztátýho permafrostu a měsíc deštivej podzim - pak znovu začíná mrznout...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Fordak
Příspěvky: 53
Registrován: 08 pro 2012, 01:00

#560 Příspěvek od Fordak »

Myslim,ze nechapes vice veci a souvislosti a je celkem zbytecne ti je vyvracet.Protoze se vseznalkem,ktery musi mit posledni slovo se tezko diskutuje.Zatim jsi tady vyplodil jenom hromadu teoretickych kecu,nactenych na internetu,casto peknych blabolu.Myslim,ze v nakladaku jsi jel mozna jako spolujezdec a o armade jsi slysel pouze z vypraveni,urcite mas modrou knizku.Dieslove auto jsi urcite take nikdy nevlastnil,proste jeden kecal, co vsemu rozumi :roll:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#561 Příspěvek od EKKAR »

Fskutku, pobavila mne tvá hláška o modrý knížce, fskutku... Víš, fordíku, měl bys trochu přibrzdit. Ale to ty jak se zdá neumíš... no nic, zase jeden rozšiřovatel seznamu osob, který mi můžou kdykoliv políbit zadel.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Fordak
Příspěvky: 53
Registrován: 08 pro 2012, 01:00

#562 Příspěvek od Fordak »

:D :D :D :D :D presne takovou nic nerikajici odpoved jsem cekal,
je videt,ze jsem uderil hrebik na hlavicku :D
Takze:
1.nevojak
2.majitel rid.opravneni B
3.vystridal jiz mnoho vozu : skoda 120,forman, v soucastnosti roomster
V tomto pripade by jsi ty mohl trosku vic pribrzdit v tvem poucovani,trochu praxe a ucty k zkusenejsim praktikum by neuskodilo.
Zadek ti libat nehodlam,ale az budu mit cestu do orlickych hor,tak te do nej mohu nakop...
Pardon,ze jsem se trosku neovladl,ale arogance,blbost a egoismus nekterych pacientu me vzdycky dostane.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#563 Příspěvek od EKKAR »

Fajn - a teď můžeš ještě tu o Červený Karkulce.
Kdo mne zná, ví že ses ani v jednom bodě netrefil, tudíž nakopat můžeš akorát tak leda sebe :lol: . Na tvoje invektivy dál už odpovídat nebudu, urazit mě totiž může akorát inteligentní člověk, což ty zjevně nejseš - to bys vystupoval poněkud jinak. Ale dám ti jednu radu - až se z toho rauše probereš, tak než začneš příště o někom bez osobní znalosti něco vykřikovat nebo ho označovat za pacienta, zeptej se sám sebe, jestli bys takhle mluvil například se svým fotrem.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Fordak
Příspěvky: 53
Registrován: 08 pro 2012, 01:00

#564 Příspěvek od Fordak »

Tak zaprve,do nekam jsi me poslal PRVNÍ,coz svedci o tve inteligenci. :D
Za druhe,me rodice nech v klidu odpocivat,dalsi dukaz tve inteligence :?
Za treti,klidne by jsi my mohl vykat,jsem o nejaky patek starsi.
Nikoho neurazim,pouze konstatuji fakta.Tolik me vyjadreni.

Doufam,ze dostojis sveho slova a jiz nebudes odpovidat.
Nebo se potvrdi me tvrzeni o tvem poslednim slove :?:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#565 Příspěvek od EKKAR »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fordak píše:...Nebo se potvrdi me tvrzeni o tvem poslednim slove :?:
:pako: :pako: :pako: :pako: :pako: :pako: :pako: :pako: :pako:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#566 Příspěvek od Hill »

LOCK na vychladnutí vášní.
Už toho bylo moc.
Těm, kdo si nevybírají odpovědi na soukromé zprávy, už příště neodpovím. Tak.

Zamčeno

Zpět na „Auto - Moto technika“