Princip antény

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#61 Příspěvek od EKKAR »

Hill píše:Znáš také velká písmena, tečky za větou a odstavce?
Ne, že bychom tu měli zrovna češtinský koutek, ale tohle tvoje nekonečno vcelku se snad ani do konce nedá přečíst.
Teda dá se, taky jsem to dočetl. Ale, než dočtu konec věty, slije se mi předchozí text do koule splácané z různobarevných plastelin....
Jardo, tomu se říká "esemeskovština", protože ty se taky dřív líp psaly bez verzálek - ty byly na dvojitým stisku některýho tlačítka a ve zprávě samotný tak zabíraly víc místa, protože se do standartních 160 znakovejch míst jedný sms musel vejít právě ten nezobrazovanej znak á-la "Shift" na klábosnici. Spousta lidí si tak zvykla psát a protože to je samozřejmě jednodušší a když už do takový deviace upadneš, samozřejmě nepotřebuješ dodržovat to sáhodlouhý kvantum pravopisnejch pravidel určujících psaní velkejch písmen, používat to začali všichni takový frikulíni, co si o sobě myslej "já takový pravidla dodržovat nepotřebuju, pravidla jsou od toho, aby se porušovaly" ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#62 Příspěvek od Hill »

Jenže tohle nebyla SMS , ale VLMS.
Kdepak nějakých 160 znaků...!

Uživatelský avatar
dzinzlahve
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 158
Registrován: 07 pro 2022, 01:00

#63 Příspěvek od dzinzlahve »

Hill píše:Jenže tohle nebyla SMS , ale VLMS.
Kdepak nějakých 160 znaků...!
Některý "kapitoly" mého života mi už přijdou jako z jiného života... třeba posílání obrázků přes infraport. 8O

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#64 Příspěvek od EKKAR »

Hill píše:Jenže tohle nebyla SMS , ale VLMS.
Kdepak nějakých 160 znaků...!
Tak ony ty pokročilejší mobily dovolovaly napsat najednou až 1000 znaků a posílaly to nasekaný na části dlouhý právě 160 znaků - operátor ti pak účtoval místo jedný sms třeba 4 nebo 5 zpráv najednou ... Jinak ta Jardova zkratka mi připomněla druhy zbraní používanejch ve Vietnamu tím jejich rudým Vietkongem - KBT, DBT a VDBT-PL...
Rozluštění zkratek je Krátká Bambusová Tyč, Dlouhá Bambusová Tyč a Velmi Dlouhá Bambusová Tyč - Proti Letadlům...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“