MS v hokeji

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#61 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já ty góly v oslabení/přesilovkách nemám moc rád. Dneska jsem se na to chvíli koukal, bylo to docela vyrovnaný.

A pak následuje to, že nějakej faul se přehlídne, něco se posoudí přísněji a najednou rozhodují rozhodčí, nikoliv herní výkon.

A že je to sakra vidět.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#62 Příspěvek od EKKAR »

Fasel dostal v Rize "po čuni" - když starosta Rigy Martinš Stakis v reakci na svévolnou akci běloruskýho diktátora Lukašenka (nechal vojenskou stíhačkou donutit k přistání v Minsku civilní letadlo Ryanairu na lince z Atén do Vilniusu, aby z jeho paluby mohla jeho policejní jednotka odvést a zatknout do tý doby v cizině žijícího běloruskýho opozičního novináře hlásajícícho názory proti jeho diktatuře) nechal před stadionem stáhnout oficiální běloruskou vlajku a nahradit ji vlajkou používanou běloruskou opozicí, nabubřelej helvítskej zubař mu nařídil buď vrátit Lukašenkovu standartu na místo, nebo z míst s vyvěšenou vlajkou běloruský opozice odstranit vlajky IIHF, aby je nic nemohlo spojovat. Stakis na takový ultimátum odpověděl jednoznačně - nechal viset historický vlajky Běloruska dnes používaný protilukašenkovskou opozicí a nechal postahovat vlajky IIHF. Zcela jasně tím dal najevo, co si o chování Fasela myslí ... https://www.sport.cz/hokej/ms-2021/clan ... -iihf.html
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#63 Příspěvek od ZVUK2000 »

Tak po 8mi letech od založení tohoto vlákna konečně medaile :potlesk:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#64 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já se na to raději nedíval, protože kdykoliv jsem se díval, tak to prasili.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#65 Příspěvek od dvorak »

Řízení finále byla ze strany švédských rozhodčích byla groteska, navíc si myslím, že Kanaďany poškodili...

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#66 Příspěvek od Mysteri »

ZVUK2000 píše:Tak po 8mi letech od založení tohoto vlákna konečně medaile :potlesk:
Ale, keby Rus nezautočil na Ukrajinu, ale hral.... :twisted:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#67 Příspěvek od EKKAR »

Tak by dostal na prdel taky ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“