MS v hokeji

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

MS v hokeji

#1 Příspěvek od ZVUK2000 »

Sleduje tady někdo letošní MS?

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#2 Příspěvek od ok1hga »

ne !

Uživatelský avatar
Prochy
Příspěvky: 287
Registrován: 12 lis 2011, 01:00

#3 Příspěvek od Prochy »

Já jo, ale je to bída no. Viděl jsem zápas, Slovensko, Švédsko, Kanada. Švédsko, Kanada dobrý jen nějaký třetiny, ale ted s tou itálií i s dánskem to byla asi bída. Ale ta střevní chřipka musí být strašně znát. Většina lidí, kteří nesportují si to asi nedokážou představit, ale když nedokážete nabrat energii, tak to je v prdeli. A myslim si, že z tý sračky se za těch 3-6 dnů prostě nedostanou zpět do formy, v jaký by byli bez tý sračky.

Uživatelský avatar
Lukar
Příspěvky: 411
Registrován: 18 čer 2009, 02:00
Bydliště: Karviná

#4 Příspěvek od Lukar »

Sledování počasí je napínavější :lol:

Soemtron
Příspěvky: 1085
Registrován: 23 čer 2013, 02:00
Bydliště: Olomoucko

#5 Příspěvek od Soemtron »

ne
:!: Sháním SM ELKA 21A, 6521, OKU101...
Koupím obrazovku Toshiba LR30477

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#6 Příspěvek od EKKAR »

Odpovím otázkou: PROČ? Je k tomu nějakej spešl důvod, proč ztrácet čas sledováním dvou part kvedlačů, jak se perou o kus černý gumy na ohrazeným plácku ledu, když chleba ani elektrika nezlevní ani v případě, že se ty dva mančafty pobijou do krve?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od ZdenekHQ »

Možná si dali jen rajčátka : http://www.novinky.cz/ekonomika/336602- ... jcaty.html

Každopádně ty virózy při sportu jsou průšvih a nejde to rozumně ovlivnit. Řečeno slovy jednoho hráče - to by se z toho jeden posr...

Na druhou stranu mě mírně potěšilo, že to dokáže tak rychle složit i tak "silné" muže, protože já sám jsem za poslední měsíc 3x lehl na několik dní s podobnou virózou. Naštěstí to běhání na záchod nemám tak časté, ale to pocení, nechuť k jídlu a totální únava je opravdu zážitek. Jediné, co vím, tak zalehnout a počkat, až to přejde, protože jakýkoliv pokus to přerazit prášky u mě nefunguje, nebo se pěkně vymstí.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#8 Příspěvek od Hydrawerk »

Já sleduju přenosy z hokejové šatny. Ale je to už staré.
http://www.youtube.com/watch?v=JH3ROz192P8
http://www.youtube.com/watch?v=40Sl2H-yalw

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#9 Příspěvek od ohryzek36 »

Já to sleduju občas v hospodě v televizi - ne, že by mě sport nějak moc zajímal, ale ono tam asi nic lepšího není...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#10 Příspěvek od EKKAR »

Kdyby se na tom takzvaným MS aspoň nestávalo tolik chyb, zaviněných rozhodčíma:
http://sport.aktualne.cz/zloba-na-sudi- ... position-2
http://sport.aktualne.cz/nastvany-salak ... 5900fea04/
oba články se týkají jednoho zápasu, ale těch "individuálně posouzenejch" situací tam je jako máku, doslova tolik, kolik jich česká extraliga nemá ani za celej ročník!!! A to má bejt nějaká exhibice hokejovýho umění? V porovnání s takovým přístupem budu radši chodit koukat na žáčky, jak honí v hale po betonu "mičudeka" floorbalovou "hokejkou"...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od ZdenekHQ »

Pravda, že v tom případě, že protihráč evidentně stojí (tady je ale potřeba posoudit, jak velkou částí těla a kde) v brankovišti při gólu by rozhodnutí mělo být jasné, t.j. gól neplatí. S Dány by to bylo celkem jasné. Teoreticky by se to mělo posuzovat i dodatečně, ale ty pozápasové arbitráže by asi celkový zážitek totálně pohřbily. Třeba u F1 to zas tak moc nevadí.

Že naši zásadně a už roky hrají ve stylu "všechno na poslední chvíli až pozdě" je známé, nakonec je to česká mentalita. Dánové byli přesnější.

Ale nakonec musím opět napsat, že kdo chce hrát o medaile, toho toto prostě nesmí rozhodit. Bude hůř. Bohužel.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#12 Příspěvek od EKKAR »

Zdeňku, to nebyl jen hráč stojící v brankovišti, ten Dán tam doslova vlítnul jak ruská armáda na Krym a do Saláka čumícího po puku vrazil bodyčekem, takže faul na brankáře jak vyšitej - a sudí nic...? Beru, že na MS by měli jezdit kvalitní hráči a sehraný mančafty, ale KDO KONTROLUJE A HODNOTÍ KVALITU SUDÍCH řídících zápasy "vrcholnýho podniku"??? IIHF podle všeho vůbec ne!!!

To ať teda ten zatracenej židovskej zubař odkudsi z Bernu nebo kýho šlaka šáhne hloub do kešeně a zaplatí pro MS opravdový profesionály a nenechává pískat bůhvíjaký diletanty sebraný někde na pastvině u krav, nebo se mu na celý MS brzo každej vyse*e a bude chtít hrát jen v NHL nebo KHL, kde si sudí nic takovýho nemůžou dovolit...!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já jsem to viděl v přímým přenosu (bohužel díky zmíněnému "bydlení" v posteli).

Salák nečučel do puku, ten se reflexivně přesouval na druhou stranu brány, aniž by tušil, odkud to přiletí, a Dán tam vletěl nejspíš setrvačností.

Stavět na tom důvod prohry je příliš laciné.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#14 Příspěvek od monterjirka »

Něco jsem viděl, něco ne. Nejsem sportovní závislák, ale když není počasí nějakou činnost venku, je to lepší než nějaký přihlouplý nekonečný seriál...
A ten sobotní fotbal - to bylo od jedné Plzeňské "hvězdy" skoro jako sabotáž...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ještě přidám jeden svůj osobní a laický názor - myslím si, že Jágr ten tým jako hráč už pár let brzdí. Ti "mladí" se prostě bojí a podvědomně, ale automaticky ho respektují, protože má zkušenosti, ale bohužel síly mu začínají chybět a nebýt "střely zápěstím".......... Takže prostě Jágr hraje a ostatní se v tu chvíli přibrzdí.

Měl by fungovat jako hlavní poradce trenéra, pokud bych měl použít přesnější anglické slovo - mentor - jenže mám strach, že Růžička je příliš ješitnej na to, aby si nechal radit. Myslím, že toto všichni známe.

A tak je to tak, jak je. V pozici hráče musí pouze držet hokejku a ústa.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“