Doporučte FM kapesní přijímač pro seniora

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#61 Příspěvek od Hubert_79 »

barnodaj píše:Zajímalo by mě, kdo dneska poslouchá rádio mimo cestu autem.
:P Doma, tak 40 % času co mi něco hraje je Radio 1, tak 5 % je Radiožurnál (tam mě ale serou tím sportem; furt sport, s tím ať jdou někam) a zbytek CD/LP/MD.
V práci nám taky rádio hraje, buď mám naladěno Radio 1, nebo kolegyně Impuls. No a to je za trest :roll: ovšem v rámci vztahů na pracovišti to nekomentuji a tiše trpím.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#62 Příspěvek od Artaban001 »

Nejčaastěji poslouchám Wave, nebo internetový Radio BOB symfonic rock (mám kutloch sám pro sebe, pokud mám teda nějaký ten čas..)

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#63 Příspěvek od Celeron »

VASEK_W píše:Jirko to se pleteš!
tam pracující ukrajinští sádrokartónáři to mají docela zmáklé ;-)
Byl jsem tam nucen to poslouchat, a některé stanice jim hrají fakt dobře. Tuším například nějaké snad "Rockrádio".
Nojo, sádrokartóňáci jsou na stavbě docela šlechta. Tam, co se pohybuju já, jsou jen klasický rochňata, co bouchaj jádro a betonujou, štuk a sádru dělaj našinci.
A to, co jsi slyšel bylo asi internetový rádio, přímej příjem těžko.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#64 Příspěvek od Artaban001 »

Proč by nemohli. Aplikace pro Inet rádia najdeš v příslušným marketu, za pár stovek měsíčně neomezený, případně "přidušený" internet v mobilu a přes Bluetooth stream do bedýnky.

Uživatelský avatar
VASEK_W
Příspěvky: 651
Registrován: 11 pro 2017, 01:00
Bydliště: Pelhřimov

#65 Příspěvek od VASEK_W »

No tak samozřejmě, že to měli puštěné jako internetová data přes mobil, to je snad jasné ;-)

Vašek

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#66 Příspěvek od Crifodo »

Hubert_79 píše: V práci nám taky rádio hraje, buď mám naladěno Radio 1, nebo kolegyně Impuls. No a to je za trest :roll: ovšem v rámci vztahů na pracovišti to nekomentuji a tiše trpím.
VASEK_W píše: Byl jsem tam nucen to poslouchat
Tak na to už bych dávno neměl odolnost, buď bych odešel nebo bych měl tendenci použít piezo zapalovač. Pořád pro zúčastněné lepší než harmanizace. Ta agresivita kraválu a všudypřítomnost plytkých stupidit všude je neskutečná. Ustupování zlu dlouhodobě k ničemu pozitivnímu nevede.

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“