Co jste přinesli zajímavého ze sběrného dvora? (zamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#706 Příspěvek od Celeron »

Né z SD ale málem to tam šlo. Známej mi přinesl snad nikdy nepoužitelnej gramec NAD, co dělali na vývoz v Litovli za bolševika s plošákovou přenoskou i s Ortophon magnetodynamickou vložkou. Pár desek mám, ale žádnej zesák s RIAA korekčákem. Já ho snad budu muset ubastlit...
Jirka

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#707 Příspěvek od konosuke »

Tu máš stavebnici, pro Tesla/NAD jako stvořený
http://www.flajzar.cz/zesilovace/zesilo ... enosku.htm
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#708 Příspěvek od Celeron »

Dík to je za cenu poštovnýho. Lepší než třídit součástky na RC členy. Teda doufám, že to tříděný má. 8O
Jirka

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#709 Příspěvek od konosuke »

Tak a máme v našem velkoměstě první audio hi-fi bazar...až zaplesá srdíčko starého audiofila pohledem na zesáky vintage stříbrňáky s ručkovými měřáky Pioneer, Technics, Sony, Marantz...o jé !
Přílohy
A2.jpg
(47.49 KiB) Staženo 117 x
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#710 Příspěvek od radioelectrum »

tímto mne dostal kamarád. Já chodím na sběrný dvůr téměř každý týden, a on u nich se jde podívat jednou měsíčně a sežene BM466A. Přesně řečeno mi z toho sběráku volal jestli je má vzít jestli to má nějakou cenu. Protože to je veteránista tak mi je za nějaké věci přenechal. To je štěstí. U jednoho nejde vertykál, ani se nedá pohybovat paprskem svisle, u dalšího svítí u A vstupu dva paprsky a u B vstupu je paprsek úplně dole, ale to se poléčí, i kdybych nakonec rozchodil třeba jen dva kousky.
Přílohy
P1120750.jpg
(158.8 KiB) Staženo 73 x

Uživatelský avatar
vicious
Příspěvky: 635
Registrován: 10 srp 2007, 02:00
Bydliště: 3 km od Humenného

#711 Příspěvek od vicious »

Pohľad tretej osoby: Rómski spoluobčania dnes mali žne, došli na felícii, chlapík mal nachystanú drevenú palicu zakončenú hákom a vyberal odtiaľ nejaké veci napr. nabíjačky k notebookom.
Přílohy
zber.jpg
(57.01 KiB) Staženo 67 x

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#712 Příspěvek od konosuke »

Nový bazmek do sestavy...ňakej HUAWEI EchoLife HG520i...co to jenom může být, k čemu dobré to ? Fungl nový v krabičce, kablíky úhledně smotané, původní ochranná PE fólie...tohle končí na dešti. Ta společnost plýtvání lidskou práci, hodnotami nedopadne dobře anebo já už zde nepatřím, vot dilemat takový.
Přílohy
Huawei.jpg
(59.74 KiB) Staženo 44 x
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#713 Příspěvek od lumca »

DSL modem, dodávala (nebo ještě dodává) TO2.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#714 Příspěvek od Artaban001 »

Jestli máš DSL od Bublinek, tak ten modem s routerem využiješ. Ale mám pocit, že před nějakou dobou se zrychloval internet pomocí nějaký DSL+, nebo co a tydle potvory to nepodporovaly, a tak asi takhle dopadly.. (běžely jen na tom starším protokolu, takže byly pomalejší)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#715 Příspěvek od konosuke »

Daruji do dobrých rukou za odvoz a čokoládu.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#716 Příspěvek od lumca »

Artaban001 píše:Jestli máš DSL od Bublinek, tak ten modem s routerem využiješ. Ale mám pocit, že před nějakou dobou se zrychloval internet pomocí nějaký DSL+, nebo co a tydle potvory to nepodporovaly, a tak asi takhle dopadly.. (běžely jen na tom starším protokolu, takže byly pomalejší)
Měl by to být už VDSL (ale umí fungovat i v režimu ADSL, ne všude lze VDSL na přípojce využít, hlavně tam kde je velká vzdálenost od ústředny) modem, takže bude bez problémů fungovat na DSLamech v režimu VDSL nebo ADSL. Pokud má někdo na přípojce režim VDSL a potřebuje tam připojit původní technologii pro ADSL, pak není nic jednoduššího než zavolat na tech. podporu oprátora a technik zajede na HOST nebo RSU a manuálně provede změnu. Několikrát odzkoušeno a funguje (až na ty časové termíny, myslím, že posledně to trvalo skoro týden).

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#717 Příspěvek od Eleman »

HUAWEI EchoLife HG520i není VDSL modem. Umí "jenom" max. ADSL2, resp. ADSL2+. Krom připojení k lajně s ADSL internetem od O2 se dá použít jako switch a AP. Bližší informace tady.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#718 Příspěvek od lumca »

OK, tak si to pletu s jiným (vizuálně podobným), který byl pro obě varianty. Jinak samozřejmě to co jsem psal (o záměně portu V/A na DSLAMu) platí. Připojení od TO2 už x let nepoužívám. Vím jen, že když jsem v posledním období přešel na VDSL, dostal jsem modem, který byl tomu na obrázku k nerozeznání podobný. Jelikož ho už nemám (skončil v červeném kontejneru, protože zájemce o něj se žádný nenašel), tak mě to popletlo.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#719 Příspěvek od otakarv »

Tak jsem včera po móóóc dlouhé době navštívil místní SD, dalo mi to hodně přemlouvání sebe samého neboť se poznám :lol: a vím jak to vždy dopadne (dovezu toho nejmíň 3x tolik než jsem odvezl :lol: , no trošku kecám :wink: ). Včerejší návštěvu SD měl také z velké části na svědomí sousedův pes, nevím co se mu včera stalo ale celý den nezavřel tu svojí tlamu a v jednom kuse štěkal tak jsem naložil do auta nějaké věci a hurá na SD se uklidnit a odreagovat :wink: .
Po delším váháni jsem přeci jenom prohlédl kontejnér a našel reproduktorky k PC Genius SP-S350. Někdo se už je pokoušel demontovat ale nějak mu to nešlo a tak to vzdal a vyhodil. Doma jsem je dal vysušit na radiátor a dnes jsem je zapnul, ozval se silný brum z reproduktorků tak jsem je kuchnul. Hned mi do oka padnul nafouklý kond ve zdroji 2200µF/25V. Dal jsem 2200µF/35V neboť při měření napětí na něm bylo 24,5V prostě dali tam toto kurvítko.
Jako druhý úlovek jsem si donesl dvě svítidla i s dobrými žárovkami. Trochu jsem váhal neboť držáky žárovek jsou v podobě rybiček ale ty svítidla jsou jako právě vybalené z krabic. K mému údivu byla moje žena nyní z těchto svítidel nadšená.
Přílohy
Obraz005.jpg
(38.81 KiB) Staženo 38 x
Obraz002.jpg
(50.29 KiB) Staženo 40 x
Obraz003.jpg
(68.78 KiB) Staženo 41 x

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#720 Příspěvek od rnbw »

To vyzera ako standardne kurvitko u Geniusu. Prave som rozoberal Genius SW-5.1 3000 - brum a silne skresleny zvuk. Je tam nafuknuty elyt 10000uF/25V a trafo dava naprazdno 19,5VAC...

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“