Pozor na troly

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bgdgts
Příspěvky: 39
Registrován: 03 čer 2018, 02:00

Pozor na troly

#1 Příspěvek od bgdgts »

Jak se člověk vrací na toto fórum, opkovaně narážím na stejné lidi a administrátory, kteří namísto příspěvku k tématu pouze trolí a uráží. Viz. můj poslední příspěvěk:http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... c&t=101158

Na můj technický dotaz se začali připojovat samí trolové (termit256, Artaban001, Sendyx, HF_Tech, EKKAR a Rnbw), namísto pomoci začali psát hlouposti mimo téma a nakonec i urážet mou osobu. Bohužel i Administrátor! ZdenekHQ, namísto vyházení nesmyslných příspěvků a zachování úrovně tohoto fóra, se přidal na stranu trolů a přispěl nějakým úryvkem básně, nebo co. Skončilo to tak, že melu nesmysly a můj návrh nemůže a nebude fungovat! Našel jsem doma pole tří fototranzistorů a parelelně je spojil. S OZ AD623 jsem 500x zesílil a přes horní propust okolo 4Hz snímal přes ESP32 modul. Samozřejmě vše funguje tak jak jsem navrhl a popsal. Stačí jen doladit hodnoty. Takže se ukázalo, že výše uvedení uživatelé v čele s Administrátorm ZdenekHQ mají mizerné znalosti v oboru elektro - dokonce horší, než mám já. Lidé by měli být opatrní, co jim tito trolové radí a pro jistotu si vše ověřit u někoho jiného.

Vím, že jsou zde lidé s velkými znalostmi v oboru elektrotechniky. Jistě i Administrátoři, snažící se držet fórum na vysoké úrovni. Výše uvedení uživatelé tuto úroveň ale shazují, trolí a napadají druhé.

Tento příspěvek tady dlouho nebude, protože kritika se těžko přijímá. V tomto případě je ale oprávněná.

Uživatelský avatar
Ondra2
Příspěvky: 530
Registrován: 19 bře 2014, 01:00

#2 Příspěvek od Ondra2 »

Sdílejte než to smažou !!! :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

To teda sedí - trotl hystericky ječí "Chytejte trotla!" !!!!!
Tohle by se mělo vystavit na titulku ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#4 Příspěvek od p32 »

Tak toto bych viděl na Koš a případně i na BAN.

Uživatelský avatar
bgdgts
Příspěvky: 39
Registrován: 03 čer 2018, 02:00

#5 Příspěvek od bgdgts »

Koš ani BAN mi nevadí. Mě mrzí jen to, že jsou zde trolové napadající ostatní. A Administrátoři se přidávají na jejich stranu. Je to ale o charakteru.

Topik je myšlen jako varování před takovými individui. O tobě EKKARE jsem slyšel pozitivní věci (od lidí, kteří tě znaji osobně), ale nepotvrdil jsi je.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#6 Příspěvek od EKKAR »

Víš v čem je tvůj problém? Že odmítáš vnímat svoje okolí. Na něco se upneš a musí to bejt podle tebe i kdyby na chleba nebylo, fotra ti věšeli a máma šla na řadu - přes to přeze všecko, že všichni okolo tebe ti říkají, že se to tak dělat nedá. Ono ani tak nejde o uskutečnitelnost danýho záměru, protože vždycky to při vícero pokusech aspoň jednou vyjde, ale i o následcích, který tvoje čunění má nebo může mít. My samozřejmě víme, že pole paralelně zapojenejch fototrandů bude mít nějakou měřitelnou odezvu na změnu osvětlení odraženým IR od oční bulvy, jenomže taky víme nebo aspoň tušíme další věci za tímhle faktem schovaný - tebe totiž vůbec nezajímá, co může to ozařování oka IR zdrojem s tím samotným okem udělat, tebe zajímá jenom to, že to nějak pude. A když to pak nějak zmastíš na sebe a zkusíš oměřit, tak tady vítězoslavně roztáhneš klapačku přes celý fórum a obviníš nás z trolení - zatímco tro(t)l jseš tak akorát ty, protože si nenecháš nic vysvětlit.
Najdi si pojem "efekt motýlích křídel" a potom konečně (!!!) zapni to kulatý chlupatý, co ti vyrostlo nad ramenama - asi to tam nemáš jenom proto, aby ti nepršelo do krku, nebo jo?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
bgdgts
Příspěvky: 39
Registrován: 03 čer 2018, 02:00

#7 Příspěvek od bgdgts »

Si ještě jednou přečti celé téma v odkaze, který jsem sdílel. Můžou si jej přečíst i ostatní. Snažil jsem se v poklidu směřovat odpovědi jiných lidí k zadání, které je velmi jasně popsané. Když ale tito trolové zjistili, že se nechci odklonit od tématu, začalo osočování, jak jsem hloupý, že oni to znají a rozumí tomu. Dokonce se tam píše i o tom, že můj návrh je nesmysl a nemůže fungovat. Tak si přestaň sr*t do huby. Máš to tam černé na bílém.

PS: Když ti někdo napíše, že potřebuje poradit s benzínovým motorem, tak jen trol může psát o tom, že dieselový motor je lepší, že to ví a že jsi hlupák a podobné sra*ky.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#8 Příspěvek od Hill »

bgdgts píše:...jsou zde trolové napadající ostatní. A Administrátoři se přidávají na jejich stranu...
Omyl: administrátoři se odvracejí od prvního, kdo zaútočil, ignoroval pravidla a zjevně se odmítl zamyslet nad tím, co dostal za první rady a doporučení. Po útoku se diskuse vždycky zvrhne v něco jiného a žádný moderátor ani admin do ní nemůžou zasáhnout, aniž by poškodili nějaké souvislosti. Zbývá jen zamknout, zakošovat či smazat celou diskusi.
Z toho vlákna jasně vyplývá, že chceš, aby to fungovalo podle tebe, ale velkoryse přehlížíš nejen limity tebou zamýšlené technologie, ale i zdravotní rizika hrozící tím, že se s IR zářením budeš snažit do těch citlivostních limitů dostat.
Pro trolla každý trollem, jak by řekl jistý Gump.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ten borec už podruhé nezklamal. Když si dá někdo do mailové adresy boxinggadgets a ještě si z toho v podstatě vytvoří zkratku jako nick, načež to tady do nás napere útokem, tak na to nemusí být admin někdo jako Sigmund Freud, aby okamžitě věděl, co je zač.

Tak já počkám na potřetí.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Zamčeno

Zpět na „Hvjezdná pjechota“