epson

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
goose
Příspěvky: 39
Registrován: 30 bře 2005, 02:00

epson

#1 Příspěvek od goose »

Ahoj prosim Vas pekne mate nekdo zkusenosti s resetovanim cipu na cartrig ?? mam epson stylus cx3200 . Hledal jsem to na netu ale naseljsem navod jen na HP . Kdyby jste nekdo vedel budu Vam moc zavazany dekuji

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

jejda!

#2 Příspěvek od Hill »

tak to bych se přidal s prosbou na Epson 1520 SC. Jestli uživatelky nezapomněly příliš často udělat čárku, dovolí tato tiskárna 240x až 255x vyměnit náplně a přestane komunikovat. Už máme třetí a vzhledem k tomu, že v systému je unikátní driver, buď se s jinou nebaví, nebo tiskne nesmysly. Kdo děláte s OS Irix, víte, o čem hovořím.
Tak už se musela koupit třetí nová (říkejte ale "nová" tiskárně, kterou od roku 1997 nelze nahradit novější). Přitom na výtisku není znát opotřebení trysek a myslím, že ty tiskárny by ještě pár desítek náplní zvládly.
Víte-li někdo, co s tím, dejte vědět i mně, prosím. Stejně už nemám co zkazit.

Uživatelský avatar
mety
Příspěvky: 634
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Planeta Zem

#3 Příspěvek od mety »

mne sa to tiež stalo,že prestala komunikovať ale trochu inak.Vytiahol som ju za prevadzky zo zasuvky :lol:.Už je v koši :lol: .(Kontakt service)A inak tie nadobky s tym čipom sa daju resetnuť pomocou takej malej srandy,da sa to kupiť.stoji to okolo 900Sk.Poznam to ,lebo som to použival.A ak maš programator na procesory ATiNY alebo ako sa to vola,netreba ti ani tu malu blbosť :) .Skus z novej nadobky stiahnuť program z čipu a potom to len nahraš spať keď bude prazdna a budeš ju plniť.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »

nojo, to jde u těch CX, náplně do SC1520 žádný čip nemají :cry:

Uživatelský avatar
goose
Příspěvky: 39
Registrován: 30 bře 2005, 02:00

#5 Příspěvek od goose »

cetl jsem nekde ze se da doma vyrobit ta krabicka na resetovani kazet nevite nekdo kde najdu navod ??? Diky

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od forbidden »

Muzete zkusit soft: http://www.ssclg.com/epsone.shtml nebo si muzete postavit hw resetator: http://www.eddiem.com/photo/printer/chi ... tchip.html

Uživatelský avatar
goose
Příspěvky: 39
Registrován: 30 bře 2005, 02:00

#7 Příspěvek od goose »

jo taky jsem to schema nasel jen nevim zda to podporuje vsechny epson nebo alespon tu moji .Vite mam starych abych tu kazetu neznicil

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#8 Příspěvek od Raptor181 »

Ved tam mas napisane typy a podla nich si pozri cislo tonera a je to vybavene...
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
m-toy
Příspěvky: 12
Registrován: 27 črc 2005, 02:00

reset cartrige

#9 Příspěvek od m-toy »

Mám program na resetování čipu cartrige epson, nevím, zda funkční, nutno vyzkoušet, já mám HP.
Pokud má někdo zájem, tak milan.hambalek@seznam.cz

Ahoj

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“