Thompson 28DF40E

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bumpkin
Příspěvky: 163
Registrován: 02 říj 2004, 02:00

Thompson 28DF40E

#1 Příspěvek od bumpkin »

Nemáte někdo bin pro tuto telku? Případně,poběží tv s prázdnou pamětí?Díky

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

thomson

#2 Příspěvek od kozoka »

Stačí prázdná pamet,nastav SM

Uživatelský avatar
bumpkin
Příspěvky: 163
Registrován: 02 říj 2004, 02:00

#3 Příspěvek od bumpkin »

Tak jsem dal prázdnou paměť,leč problém se nevyřešil.Totiž zásadní problém je,že v telce nejde vyvolat instalační menu.Jde to jen po vyměně paměti,nebo po smazání předvoleb v SM. Jako by tam byl aktivní hotelový mód. Nesetkal jste se s tím někdo? Je tam chassis ICC19.

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od gumickar »

Koukám, že s ICC19 se něják roztrhává pytel :) Nejsem si jistý, ale tohle jsem u tohoto chassis ještě neviděl. Kdyby to byla ICC16, tak jo, ale u tohodle??? Pokud si pamatuju, instalace se vyvolá žlutým knoflíkem, že? Nezobrazí se nic?? nemůže být problůém ve vysílání DO? Pokud vymažeš všechno, co je v paměti, tak by ti měla najet prvotní instalace, a ta s tmto nemá nic společnýho. Ale dlouho jsem to neviděl, tak si nejsem uplně jistý.

Uživatelský avatar
bumpkin
Příspěvky: 163
Registrován: 02 říj 2004, 02:00

#5 Příspěvek od bumpkin »

Žluté tlačítko bohužel nereaguje,ale bezpečně vysílá. Ta bedna je přivežena z německa a já vlastně ani nevím,jestli k ní mám správný ovladač.Je pravda,že všechny ostatní funkce sedí.Pokud zmačknu tlač.menu,tak se objeví nastavení obrazu,zvuku,teletextu atd.,ale instal tam chybí.Pátral jsem na webu po návodu,ale bezvýsledně. Skoro to vypadá,jako by to mělo mít někde na boku tlačítko instal,jako to některé typy thomsnu mívají,ale není tam.

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od gumickar »

Sedí k tomu RCT3003 apod. To je nějáký oříšek. Kdybych to viděl, asi bych věděl víc, ale moc si to už nepamatuju. Víš přesně jakým tl se instalace vyvolává? zkus si projet SM, jestli není bota tam.

Uživatelský avatar
bumpkin
Příspěvky: 163
Registrován: 02 říj 2004, 02:00

#7 Příspěvek od bumpkin »

No to je právě to co nevím.Jak říkám,pátral jsem po návodu,ale bezvýsledně.V SM jsem podle servisní dokumentace chybu neašel. Nevím,jestli se ta instlace nevyvolává nějakým podržením tlač,či dvojchmatem,nebo podržením a zapnutím. Kdyby měl někdo návod a mohl do něj juknou,byl bych moc rád.Díky.

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od gumickar »

Určitě nevyvolává. U ICC16 se muselo držet menu, ale to je něco uplně jinýho. U ICC19 by to mělo fungovat takle. 4ervená-zvuk. zelená-obraz, žlutá-instalace, modrá-TXT a fialová-listování progarmů, nebo sleep. Nejsem si už uplně jistej. Návody sehnat v podstatě nejdou.

Uživatelský avatar
bumpkin
Příspěvky: 163
Registrován: 02 říj 2004, 02:00

#9 Příspěvek od bumpkin »

Tak já mam k tomu ovladač RCT100. Alespoň podle tvaru a rozmístění tlačítek to tak vypadá. Označení už je bohužel smazané.Navíc si myslím,že je to ovladač správný,podle toho,jak jsou zobrazena tlačítka na obrazovce při prvotní instalaci i v sevisni dokumentaci. Mám na mysli kurzor + tlač. O.K. RCT 3003 je dle mého názoru k chassis ICC9 možná i jiným.

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od gumickar »

Jo, tak moje chyba. Patří tam opravdu RCT100. Zmáčkni menu a drž ho alespoň 10vteřin.

Uživatelský avatar
Karlos2
Příspěvky: 142
Registrován: 06 říj 2005, 02:00

#11 Příspěvek od Karlos2 »

Mam stejnej problem.Po výměně vadný paměti TV při každém zpuštění zpustí prvotní instalační menu.Výběr země,jazyka a začne ladit.Po dokončení ladění TV vypnu do StandBy a po zapnutí zase prvotní instalace.Nejde nic uložit do paměti.Ani nastavení barev,kontrastu,sitosti šasí ICC17.Nejde se dostat vůbec do S.M.

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od gumickar »

Karlos 2.:Toto by mělo být vpořádku pokud prvotní instalaci necháš zcela doběhnout do konce. ICC17 a ICC19 je uplně jiná.

Uživatelský avatar
bumpkin
Příspěvky: 163
Registrován: 02 říj 2004, 02:00

#13 Příspěvek od bumpkin »

Tak ani držení menu nepomaha.Už na to nemám nervy asi to odpíkám a nebo :opravar:

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od gumickar »

bumpkin píše:Tak ani držení menu nepomaha.Už na to nemám nervy asi to odpíkám a nebo :opravar:
To není možný, že by procák?? Ale takle snad ještě vživotě neodešel. Když dáš menu, vyjede ti tabulka??? Co v ní máš za položky???

Uživatelský avatar
Karlos2
Příspěvky: 142
Registrován: 06 říj 2005, 02:00

#15 Příspěvek od Karlos2 »

Už jsem to ladicí menu nechal dojet do konce asi 40 a pořád nic.Po vypnutí vše na novo. :cry:

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“