změření zásuvky spol. tel ant. Praha

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jery
Příspěvky: 82
Registrován: 05 úno 2012, 01:00

změření zásuvky spol. tel ant. Praha

#1 Příspěvek od jery »

Ahoj,
poptávám proměření signálu v zásuvce v bytě společné televizní antény. sousedům signál funguje, já chytám pouze 1 multiplex. chytám přes set top box , zakoupen ještě jeden, závada je stejná na obou.taktéž vyměněny koax. kabely.

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#2 Příspěvek od Cowley »


Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#3 Příspěvek od ransom »

Někdy stačí jen zkontrolovat zásuvky. Jestli je tam průchozí/koncová a s jakým útlumem.

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#4 Příspěvek od monterjirka »

U jednoho provedení se snadno vytrhnul kovový díl z plošného spoje, pokud se anténní kabel občas odpojoval...

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#5 Příspěvek od Cowley »

Jak to dopadlo?

Uživatelský avatar
jery
Příspěvky: 82
Registrován: 05 úno 2012, 01:00

#6 Příspěvek od jery »

ahoj, dopadlo to super. pán z odkazu mi poradil abych se obrátil na SVJ že by to měli změřit oni. vypadalo to totiž že v bytě nade mnou jak dělali rekonstukci překopli kabel. vyběhal jsem si na SVJ technika ,klíče od zesilovače na střeše , přijel technik u mě doma žádný signál na zesilovači plný takže někde mezi. naštěstí a opravdu naštěští jsme našli kabel co vedl na chodbu a ne k sousedům . technik na chodbě vyměnil nějakou koncovku na kabelu a už signál proudil. jsem moc rád že jsem nemusel obíhat sousedy aby byli doma a zjištovat u koho je závada, protože jsem si stěžoval jedniný a nikdo o to nejevil zájem a pak nutit někoho aby dal byt do původního stavu to bych jako nájemník nezvládl a řešit to přes družstvo by bylo určite na déle.

Uživatelský avatar
jery
Příspěvky: 82
Registrován: 05 úno 2012, 01:00

#7 Příspěvek od jery »

a ten pan Tringl mi dobře poradil, je moc ochotný díky za tip

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#8 Příspěvek od Cowley »

Dobrá zpráva!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

jery píše:...jsem moc rád že jsem nemusel obíhat sousedy aby byli doma a zjištovat u koho je závada, protože jsem si stěžoval jedniný a nikdo o to nejevil zájem a pak nutit někoho aby dal byt do původního stavu to bych jako nájemník nezvládl a řešit to přes družstvo by bylo určite na déle.
Od toho ale takový družstvo jke - abys podobnou závadu nemusel řešit sám, ale abys ji nahlásil SPRÁVCOVSKÝ ORGANIZACI OBJEKTU - a je jedno, jestli to je družstvo vlastníků, nebo jestli si na to platíte extra firmu, ale v rozpisu nájmu máš určitě pravidelně účtovanou položku "správa objektu" - no a to je právě vono, všecky tyhle malý údržbový starosti, jako že už zas nesvítí světlo na společný chodbě, někomu nejde signál ze společný antény nebo že ten spratek od sousedů se včera už zase vožral jak dobytek a poblil schody přes dvě patra ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
jery
Příspěvky: 82
Registrován: 05 úno 2012, 01:00

#10 Příspěvek od jery »

já vím . přispívám do fondu oprav tedy v tomto bytě přes majitele ,protože zde jsem nájemník. nicméně víš jak to je .kdyby anténa nešla všem tak se udělá humbuk a opraví se to. když to nejde mě tak to nikoho nezajímá a když frajer překopne kabel tak ho donuť bejt doma a pak aby rozkopal co to co doma udělal a vrátil to zpátky

Uživatelský avatar
jery
Příspěvky: 82
Registrován: 05 úno 2012, 01:00

#11 Příspěvek od jery »

bylo i náročné si vyběhat a nakonec jsem musel sám přes družstvo vyběhat toho opraváře a ten chtsěl aby byli lidi doma což jsem stejně nedokál zajistit aspon se mi podařilo sehnat klíce od anteny.

Uživatelský avatar
jery
Příspěvky: 82
Registrován: 05 úno 2012, 01:00

#12 Příspěvek od jery »

když nejde všem kotelna tak se to nahlásí, když nejde jednomu tak se prostě musis starat i když vís že v tvem byte se nic nedelo a je ok abylo ok.tak to je platiš každý měsíc ale závady si vyběhej------

Uživatelský avatar
jery
Příspěvky: 82
Registrován: 05 úno 2012, 01:00

#13 Příspěvek od jery »

Cowley píše:Dobrá zpráva!
Cowley moc diky za tip ,pana využiuju na případné placené opravy je to borec

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“