Blupunkt Suzuki Magyar

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Charli100
Příspěvky: 83
Registrován: 23 lis 2005, 01:00
Bydliště: Hlinsko
Kontaktovat uživatele:

Blupunkt Suzuki Magyar

#1 Příspěvek od Charli100 »

Dobrý den problem tohoto radia někdy nabídne CODE někdy naskočí ale pak jsou nesmyslné požadavky (hledaní )ale skončí to zasekem nebo již nejede nic je mrtvé ,po ránu někdy naskočí ale jen na chvilku 24C16 pamět můžete mě poradit dump mám zazalohován kod mám za info děkuji Charli

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#2 Příspěvek od samec »

Načo sa obťažovať nejakými punktami a inou diakritikou?

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#3 Příspěvek od Hill »

Začni kontrolou a vyčištěním napájecí cesty - konektory v Suzukách na to po 10 letech začínají trpět (na roky soudím podle CODE). Někdy zlobí i propojky v pojistkové skříňce, kdy se jim přechoďák zvětší tak, že k výpadku paměti není třeba ani startovat, stačí zapnout klíček.
A pak teprve bude čas otevírat rádio a hledat studeňáky, než se přestane kousat.
Některé Blaupunkty se po třetím chybném zadání kódu zablokovaly i na dva dny, kdy je bylo nutné nechat zapnuté, než šlo znovu zadat kód. Tak na to bacha.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

Nejen Modrobody, i Technisaty - tam se u některejch každým chybným zadáním kódu doba do uvolnění dalšího pokusu pokaždý zdvojnásobovala ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“