Kam zmizel alovka.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

Kam zmizel alovka.

#1 Příspěvek od kutilmil »

Prečo sem nechodí zakladateľ fóra alovka? Zanevrel na EB alebo prečo ho nevidno? Viete o ňom niečo?
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

Zmizelo spousty uživatelů. Taky by mě zajímal jejich osud.
..to bude jen ňákej odpůrek

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#3 Příspěvek od p32 »

Přešel na vyšší úroveň.

nixdorf
Příspěvky: 540
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#4 Příspěvek od nixdorf »

Hosting a doménu naďalej niekto platiť musí, takže asi to delegoval niekomu inému (môj predpoklad je ZdenekHQ). Svojho času sa udržiavala ešte doména elektroworld.info, ale teď už iba ebastlirna.cz.
Ostatne, keď si pozrieš zoznam registrovaných používateľov, uvidíš dátumy registrácií siahajúce spred dvoch dekád - nie všetci už sú medzi živými dnes, možno už ani on nie.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#5 Příspěvek od kutilmil »

No, veď práve to by ma zaujímalo. A hlavne by ma zaujímalo či sa mu to tu zhnusilo alebo či do elektroniky nerobí alebo prečo.....
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#6 Příspěvek od BOBOBO »

S takovýmhle uživatelem mé práce bych dopadl stejně .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

A přitom je odpověď na důvod vašeho dotazu tak jednoduchá, že? Stačí si to fórum přečíst podrobněji. :wink:

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#8 Příspěvek od Kremik »

Nestačí. Já to taky kdysi hledal a nenašel. Už je to teda dávno, někdy po registraci, ale přišlo mi, že pár zdejších lidí asi ví, ale nepíše se to. A nebo jsem hledal blbě :-)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

Někde to tady skutečně bylo, ale mám takovej neblahej pocit, že se to nezachovalo, bo fórum od doby založení minimálně jednou havarovalo takovým způsobem, že se jeho starší části prostě nepovidlo obnovit. Z tý doby taky pochází nefunkčnost sekce "Upload" a další věci, který už nefungovaly ještě v dobách domény elektroworld.info....
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#10 Příspěvek od Kremik »

Tak by možná bylo dobré, kdyby se nějaký pamětník rozspomněl, protože my "noví", kteří znají electroworld jen jako obchoďák, to nevíme ... :-)

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od ZdenekHQ »

Už vás nebudu trápit.

Kdysi po doméně electroworld jistý řetězec požadoval, aby tuto doménu opustila, že je to jejich "majetek". Alovka to kdysi založil naprosto nezávisle, možná ho to jen napadlo, to nemůžu posoudit.

Takže se musela zřídit nová doména a při té příležitosti jsme museli změnit i hosting, protože tuším "pípni.cz" byl tenkrát katastrofa.

Doménu ebastlirna.cz jsem založil já v době, kdy se Alovka rozhodl, že mně celou EB předá, co se týká adminování. Prostě mě ten název domény jen napadl. Měla sloužit k testovacím účelům při přesunu. Alovka tenkrát napsal, že se mu to líbí, od té doby je to tady ebastlirna.cz. To, abych tu doménu převedl na něj odmítl. To byl rok 2011.

Mimochodem, při mém prvním vstupu na EB byla EB asi týden mimo provoz s nápisem "Hacked by Turek". Já se chtěl na něco zeptat, použil jsem stejnou "díru", abych EB odblokoval, vyčistil od virů a samozřejmě jsem to Alovkovi napsal. Samozřejmě jsem taky jako nováček dostal za dotaz pojeb, ale to tak chodí.

Takže od doby založení domény ebastlirna.cz je to všechno psaný na mě včetně bankovního účtu EB. Bohužel původní kontakt na Alovku mám ve starém záložním PC, takže mu nemůžu ani napsat.

Za odměnu a za ty léta je pro mě víceméně jediná odměna, a to neustále řešit nějaký problémy. A že jsem si jich užil. Ale občas si sem taky zajdu pro radu, to nemůžu popřít.

Stačí?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#12 Příspěvek od p32 »

Jo, těch pár pádů tomu pomohlo. S těma blbečkama z EW nebyla normální řeč, ale tak, jak je to teď, tak je to nakonec lepší. Čas nakonec ukázal, že si blbečci z EW vůbec nepomohli a že jsi měl s názvem domény dobrej nápad. Teď by se jen vezli na vlně tohoto fóra a byla by to jen otravná přítěž. :wink:
Jinak Alovka byl z Ostravy (odstěhoval se jižněji na západ) a staré stránky má ještě tady.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#13 Příspěvek od Kremik »

Jo, ten boj s obchoďákem tu bude dohledatelný, protože o něm vím, ale takhle je to hezky pohromadě i se stručným pohledem do minulosti fóra, tak za něj dík.
Ještě by někoho možná mohlo zajímat proč Alovka zmizel, když to tu sám založil. Že to někomu přenechal se pochopit dá, ale že o "své" fórum ztratil zájem trošku otázku vyvolává.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#14 Příspěvek od kutilmil »

Jako elektrobastlírna sa predtým volala electroworld?
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#15 Příspěvek od KUBO »

Áno. Predtým sa to tu volalo electroworld. Tiež sa pamätám na tú kauzu s EW.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“