Světlo na DO

Bezdrátová pojítka, vysílací a přijímací technika, diskuze o VF technice, zařízeních a konstrukcích, konstrukce a parametry antén

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
karas
Příspěvky: 70
Registrován: 03 bře 2005, 01:00

Světlo na DO

#1 Příspěvek od karas »

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte nějaké schema na dálkové ovládání světla v místnosti.

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#2 Příspěvek od jano2 »

Kupil som v polsku,perfektny dizain,stmievač,da sa ovladať,každym dialkovym,za asi 650sk.Neoplati sa špekulovat nad vlastnym vytvorom.

Uživatelský avatar
karas
Příspěvky: 70
Registrován: 03 bře 2005, 01:00

#3 Příspěvek od karas »

no do polska zrovna cestu nemám, nemáte nekdo nejake jine reseni. Nebo aspon firmu v CR

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

#4 Příspěvek od Dikobraz »

viděl jsem to i u rákosníků, montuje se to místo vypínače na stávající kabely.

Uživatelský avatar
karas
Příspěvky: 70
Registrován: 03 bře 2005, 01:00

#5 Příspěvek od karas »

Ale myslím že by to nemělo být složitý na zbastlení doma. Třeba na to bude mít někdo schéma

Uživatelský avatar
stanimir
Příspěvky: 294
Registrován: 08 led 2005, 01:00
Bydliště: u Č.B.

#6 Příspěvek od stanimir »

No našel jsem to třeba tady

Kód: Vybrat vše

http://www.dstechnik.cz/produkty/produkt.html?kid=06.01&pid=212&qkk=0e2dd626f7f390e8108aaf92352a3b0f

Uživatelský avatar
jasin
Příspěvky: 1440
Registrován: 22 úno 2005, 01:00
Bydliště: Kunratice u Prahy

DO

#7 Příspěvek od jasin »

Udělej si to z tohodle http://www.flajzar.cz/katalog.php?cat=5 ... &z=galerie
za ten peníz nepořídíš ani součástky :)

Uživatelský avatar
karas
Příspěvky: 70
Registrován: 03 bře 2005, 01:00

#8 Příspěvek od karas »

Hm to u DS technik by se mi líbilo. Jen nevím co to bude dělat když budu například zesilovat TV.

Uživatelský avatar
Banda
Příspěvky: 1170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OV

DO

#9 Příspěvek od Banda »

No vidím, že se nám to tu pěkně rozjíždí a ještě se nic nevyřešilo. Podívej karasi podle mě máš dvě reálné možnosti. A) koupit: třeba to od DS tehnik, mimochodem, seženeš to taky v Tescu, OBI, Baumaxu, Hornbachu, Hypernově a v každém slušném elektru. Teď Ti odpovím, jak to funguje, mám to totiž doma: Stlačíš tlačítko na DO a teprve za cca. 2sekundy ten přijímač pípne a od té chvíle reaguje na Tvůj příkaz. Pokud do cca 2sekund neztlačíš žádné tlačítko, přijímač opět pípne a ohlásí, že přestal reagovat na DO. Takže no problem pokud budeš přídávat to Volume a pokud budeš potřebovat přidat Volume víc, tak prostě to přidávání toho Volume přerušíš na cca 0,3s a pak pokračuješ :)
Mnohem větší problém pro Tebe bude, aby jsi vybral na DO takové tlačítko, aby Ti TV prováděla jen něco, co by jsi byl schopen tolerovat, pokud by jsi už měl tak citlivý IF přijímač na TV. Protože ten přijímač k ovládání toho světla, citlivý je. Já používám za tlačítko třeba přímo kanál na kterém mi TV běží, nahoře vpravo se mi zobrazí 1-ka a nic dalšího se nestane a ta 1-ka počase zmizí, záleží na TV.
Za B) ubastlit: Vzládneš to sám? Jsi schopen najít na internetu schéma? Počítej s tím co Ti napsal jasin, záleží jak moc hezké to budeš chtít mít, podle toho se i projeví cena. Pokud by jsi se rozhodl pro variantu B), klidně Ti i pomůžu mnohem víc. Záleží na Tobě, mé ICQ určtě najdeš, zdar banda.

Uživatelský avatar
stanimir
Příspěvky: 294
Registrován: 08 led 2005, 01:00
Bydliště: u Č.B.

#10 Příspěvek od stanimir »

A nebo pokud si troufneš si to postavit tak se podívej sem:

Kód: Vybrat vše

http://www.dhservis.cz/dalsi_1/stmivac_do.htm

Odpovědět

Zpět na „Bezdrátová technika a technologie, VF technika“