Babeta nestartuje za studena.

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

Babeta nestartuje za studena.

#1 Příspěvek od kutilmil »

Prestala mi babeta 210 štarovať za studena. Po zohriatí (keď ju naštartujem sprejom) chytá na brnknutie, drží volnobeh, proste ide ako má. Stretli ste sa s tým niekto?
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jezevec »

Zkoušels dát novou svíčku?

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#3 Příspěvek od kutilmil »

Ano. Bez úspechu.
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
michellos
Příspěvky: 95
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

#4 Příspěvek od michellos »

Možná gufera na klicee, nebo vybrus.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#5 Příspěvek od ok1hga »

jak je na tom komprese ?
tohle vypadá na sjeté kroužky, když je to studené je velká mezera v zámcích . . .

. . . u fichtla mi to dělalo obráceně . . .
za studena perfekt, ale za tepla jen velmi obtížně
a byly v háji simerinky na klice,
po výměně zase v pohodě.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#6 Příspěvek od kutilmil »

Uvidíme. Keď to už rozoberiem tak spravím všetko na kompletku. Gufera ložiska semeringy kluku výbrus....
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

ok1hga píše:... u fichtla mi to dělalo obráceně ...
za studena perfekt, ale za tepla jen velmi obtížně a byly v háji simerinky na klice, po výměně zase v pohodě.
Podepisuju, měl jsem s "jednadvácou" totožný problémy, studená na první šlápnutí, ohřátou jsem musel roztlačovat ... Takže rozkopnout, vyměnit gufera, když už to bylo rozhozený, tak zrovna i otočit "dvojkový" kolečko v převodovce, protože předchozí uživatel si ho obrátil, aby měl pomalou "terénní" dvojku na ježdění do lesa, sesadit a už to lítalo jak mělo ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#8 Příspěvek od konosuke »

Pincek ano, naskočil na první nákop - za studena, teplý se musel roztlačit
bába mně nabízí babču 210 za pět a půl, dobrá cena co myslíte? umím
ledaco opravit, krámek ND v místě, v létě do rachoty 30 km, na ryby, na houby a tak...
Naposledy upravil(a) konosuke dne 01 kvě 2023, 19:05, celkem upraveno 1 x.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

nixdorf
Příspěvky: 540
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#9 Příspěvek od nixdorf »

ak nemáš 2 metre a 120 kg, proč nie, len s náhradnými dielmi to už bude horšie. No alebo skútrik či frikulínsku elektrokolobežku, v CH som videl jak na tom šiel do práce týpek, už mohol mať 60 rokov, v obleku. Pretrel som si svoje krátkozraké oči pre istotu dvakrát.
Len pri tom druhom budeš stereotypným výsmechom tým, ktorým teraz začala sezóna, že či ti nefučí na vagínu. Nu což, budeš trendsetter.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#10 Příspěvek od EKKAR »

Kono, za pětku to ještě jde, jsou takový co si za s bídou pojízdnou řeknou 20-30 kolíků ...
A nejhorší na tom je fakt, že tolik často i dostanou ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
doktor365
Příspěvky: 1848
Registrován: 28 led 2006, 01:00

#11 Příspěvek od doktor365 »

konosuke píše: bába mně nabízí babču 210 za pět a půl, dobrá cena co myslíte? umím
ledaco opravit, krámek ND v místě, v létě do rachoty 30 km, na ryby, na houby a tak...
Pokud vypadá a funguje tak nějak dobře tak je to dobrá cena. Těch 30 km do práce nedá pokud tam jsou nějaké kopce, myslím že ani po rovině. Mám ji 34 roků a nedám na ni dopustit. Jezdím denně i v zimě ale tak 2 km na zahradu. Za tu dobu jednou dělaný výbrus, 2x ložiska ,gufera na klice 2x volnoběžka. Obložení spojky si lepím sám. V ty době stála 4500 přímo z Kolárova.

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#12 Příspěvek od MiraSt »

Taky se přidám neb mám babety dvě. Za pět to ber okamžitě. Náhradní díly jsou všechny k mání až na kartry a ozubené kolo náhonu rychloměru.
Já mám obě babči předělané na 12V a asymetr žárovku vpředu. Taky tažné na dvoukolák mám. Olej do benzínu M6A. Ten nejlevnější, motorový. Po oleji do dvoutaktu se mi zadíraly hlavní ložiska na klikovce.
V zimě v létě, na Babetě. Denně 14 km. Do práce a zpět. I v mírným mrazu. :-)
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#13 Příspěvek od konosuke »

Víte za kolik se nabízí mop stadion S11 nebo S22? to už hraničí s nemorálnosti, nesoudnosti a trestním oznámením,
to je veterán pravý, ročník přibližně můj tak si můžem tykat...jo mrkněte někdy na bazos.cz a uvidíte sami.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

nixdorf
Příspěvky: 540
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#14 Příspěvek od nixdorf »

co tam po štadiónoch, ja chcem tento stalin-leninson. Ale je to kazové až strach. To je tak, keď rusáci (ehm toto konkrétne ukrajinci) chytia do rúk nemeckú techniku a opajcujú ju.
A ešte šoferák na skupinu A. Naposledy som kurz zrušil, jak som sa pochytil s cholerickým inštruktorom, beztak by som takéto kladivo nedokázal karovať ani po autoškole. Jedine že by vyzerali praktické jazdy takto a rovno s výmenným lístkom k ortopédovi :D

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#15 Příspěvek od EKKAR »

Nj, tak jako my, co jsme si "áčko" dělali ještě za komárů jsme ho z dnešního pohledu měli doslova za pár šušňů ... A ta menší část z nás, co si zkusila jezdit se sajdou, ta už doslova odjede se vším ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“