Nabízím časopisy AR

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

Nabízím časopisy AR

#1 Příspěvek od fredis »

Červené i modré. 26 svázaných ročníků, několik nesvázaných. Za červené Petry, lahvinku. Pro škudlily zdarma za odvoz :lol: , ten je ostatně nutný. Velmi spěchá. Zprávy do SZ.
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
kondor
Příspěvky: 193
Registrován: 31 črc 2005, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#2 Příspěvek od kondor »

Já taky nabízel,zdarma a desítky ročníků.Tady i v knihovnách ale bez odezvy.Tak vše skončilo ve sběrně....
Škoda,dneska tomu holt vládne digitalizace

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Svázaný časopisy jsou pro bastlíře horší než volný, ze svazku se blbě kopíruje, hlavně pokud je předloha blízko hřbetu. Ke čtení ano, neztratí se žádný číslo, ale jako podklady třeba na DPS jsou svázaný ročníky dost na Pikaču ... Sám mám radši volný spoutání do spisovejch desek á-la soudní spisovej materiál, odkud se dá každý číslo samostatně vyndat.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
jindrichus
Příspěvky: 31
Registrován: 01 zář 2017, 02:00

#4 Příspěvek od jindrichus »

Já teda mám mnohem raději vázaný (líp se skladujou a když mají i obsah, tak se v nich líp hledá), ale Třebíčsko je pro mě nepřekonatelně daleko.
Svoje přebytky amár jsem tu taky kdysi marně nabízel. Moje paní to pak vyvěsila někde na nějakym facebooku, že to zadarmo rozdám a za tejden byly pryč.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#5 Příspěvek od fredis »

Tak to vypadá, že najdou uplatnění u Kulikuse. Aspoň neskončí ve stoupě..
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#6 Příspěvek od pocitujlasku »

za mladi, ked som este navstevoval elektro kruzok, tak tam mali amara v takych pevnych obaloch, kde bolo 12 tenkych gumiciek. tie isli cez stred casopisu. Boli pekne v doskach, dobre sa v nich listovalo a ked niekto potreboval, tak si konkretne cislo vedel velmi lahko vybrat a potom vratit spat.
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#7 Příspěvek od Celeron »

Ten zakladač pro celej ročník časáků stále existuje, třeba RCreuve to prodává i s potiskem pro každej ročník. Tvrdý desky, ve hřbetě to má nahoře a dole 12 otvorů. Jednotlivý čísla se uprostřed rozevřou a ocel drátem cca 1,5 mm se připevní do těch výřezů. Kdykoliv jde číslo jednoduše vyndat uvolněním drátu a zase vrátit zpět.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“