Holice 2023 - pro mládež (tento pa,so)

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kulikus
Příspěvky: 2484
Registrován: 10 pro 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

Holice 2023 - pro mládež (tento pa,so)

#1 Příspěvek od kulikus »

POZVÁNKA:
I v letošním roce bude v Holicích tento pátek a soboru (25.-26.8.2023) v rámci Mezinárodního setkání radioamatérů
Expozice mladých elektroniků.
Zveme k účasti elektro–radio–robo kroužky, domácí kluby, radiokluby, mladé talentované jednotlivce a kutily. Tuto osvětovou akci pořádáme pod záštitou organizátorů MSR z radioklubu OK1KHL Holice a Českého radioklubu. Záměrem je představit veřejnosti a zejména mladým zájemcům možnosti tvořivé práce v klubech, potkat se mezi sebou a inspirovat se navzájem, dát o sobě vědět.

Vystavíte vaše výrobky a pohovoříte o nich s návštěvníky. Lze prezentovat i již dříve vystavované konstrukce.
Pro přihlášené (na e-mail mladez@ok1khl.com) zajistíme místo na expozici, volný vstup, příspěvek na dopravu, případně parkovací místo v areálu. Pokud máte z předchozího roku, přivezte si tričko HAMIK!

V pátek 25. a/nebo sobotu 26.8. předvedete veřejnosti v proskleném vestibulu hudební školy (vedle Kulturního domu), co je u vás nového nebo vylepšeného.

Pro návštěvníky expozice máme připravenou ukázku jiskrové telegrafie, experiment s elekromagnetem a proudovou zatířitelností drátu, vyzkouší si hledač kovových předmětů a další.

Mladí konstruktéři se zde mouhou setkat s redaktory Praktické elektroniky a poptat se, jak připravit podklady pro publikování jejich konstrukce v tomoto časopise.

Přihlaste se co nejdříve na mladez@ok1khl.com nebo 608 144 350, jen tak lze čerpat nabízené benefity (volný vstup, parkování, příspěvek na dopravu)!

Uživatelský avatar
judeware
Příspěvky: 1085
Registrován: 04 srp 2009, 02:00
Bydliště: okres Písek

#2 Příspěvek od judeware »

Jaká bude účast lidí z e-bastlírny? Ze zvědavosti bych se v sobotu přijel podívat, byť to pro mě z Písecka představuje asi 3h cesty.

A pokud se uráčí přijet někdo z těch, kteří ode mě chtěli nějaké AV škatule, nechť se ozvou. Nepovezu s sebou nic, s čím bych se musel bez předání vracet.

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#3 Příspěvek od vrky »

Přemýšlím že bych se tam ukázal. Nikdy jsem tam nebyl.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#4 Příspěvek od BOBOBO »

Tak nejseš východočech . :lol: Hele jude , ty máš létadlo ?? Jako vždy budu oba dny .

Uživatelský avatar
judeware
Příspěvky: 1085
Registrován: 04 srp 2009, 02:00
Bydliště: okres Písek

#5 Příspěvek od judeware »

Ač lakomý Žid, mám letadlo po veteránské atestaci (opatření proti politikům-elektroblbům). Vlastně dvě (a od září 2024 tři). :D Cestu jsem absolvoval už v roce před vypuknutím covidu. Identifikovatelný budu podle visačky www.ebastlirna.cz a podle trika MZ-800.
Naposledy upravil(a) judeware dne 22 srp 2023, 22:45, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#6 Příspěvek od Hill »

Lidi, a já tam zase nebudu... a to jsem si myslel, že si jako důchodce nebudu muset dávat do kalendáře termíny půl roku dopředu, že se prostě seberu a pojedu.
Tento termín mám vlastně obsazený už 11 měsíců a Holice to nejsou.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#7 Příspěvek od BOBOBO »

Inu Jardo , každý má co chce .

Uživatelský avatar
judeware
Příspěvky: 1085
Registrován: 04 srp 2009, 02:00
Bydliště: okres Písek

#8 Příspěvek od judeware »

Účast stojí i za pouhé potřesení ruky významným členům fóra. :)

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#9 Příspěvek od BOBOBO »

Kuš kavárno .

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#10 Příspěvek od mi-ro »

Já tam teda pojedu. Ještě nevím zda pátek nebo sobota. To určí aktuální vývoj počasí. Jsem zvědav, koho z "nás" tam podle visačky poznám. Mě poznáte určitě,budu mít dvě takový šedý boty a kraťasy. :D
..to bude jen ňákej odpůrek

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#11 Příspěvek od p32 »

judeware píše:Jaká bude účast lidí z e-bastlírny?
Já tam nebudu, známej, co jsem s ním jezdíval, tak zemřel. V pátek budu na půl roku domluvené akci v Brně, tak bych to v sobotu na otočku asi stejně nestíhal. :wink:

Uživatelský avatar
kulikus
Příspěvky: 2484
Registrován: 10 pro 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od kulikus »

Z Olomouce je to nedaleko.
Můžeš vlakem do Pardubic a pak busem do Holic, tedy jeden přestup.

Uživatelský avatar
kulikus
Příspěvky: 2484
Registrován: 10 pro 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od kulikus »

judeware píše:Jaká bude účast lidí z e-bastlírny?
Budu povětšinou k zastižení v proskleném vestibulu. Moje volačka ok3vp a (jedno z více) červené tričko Hamík.

Vemte si tam u nástěnky samolepku Ebastlirna k nalepení.

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“