Prohlížet zpětně všechny příspěvky za: 1h ... na novém fóru

Jen mě zpucujte, co byste udělali líp!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

Prohlížet zpětně všechny příspěvky za: 1h ... na novém fóru

#1 Příspěvek od EKKAR »

Hodně z vás asi ví, že jsem bejval dost let moderátorem webu AV-mánia, kterej už dávno používá modernější php engine. Takže s modernějším php mám trochu zkušeností a myslím si, že nabídkovej řádek z předmětu na novým fóru nebudeme potřebovat, v novým softu fóra je jeho funkce "schovaná" pod tlačítkem "Nové příspěvky" a "Nepřečtené příspěvky" - v novějším enginu se totiž nový a nepřečtený posty "salátujou", doslova se to nakešuje a dokud nepřečtete skutečně všecky témata a nový příspěvky, pořád ten SW "příznak" vyjadřující "nepřečteno" bude udržovat vlákno v seznamu nepřečtenejch. Takže pokud si nějaký vlákno nepřečtete a odhlásíte se, mělo by v nepřečtenejch vydržet i pro další přihlášení. Jedinej způsob jak se "zbavit" nepřečtenýho obsahu je kliknout na "tlačítko" s textem "Označit všechna fóra jako přečtená".
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Prohlížet zpětně všechny příspěvky za: 1h ... na novém fóru

#2 Příspěvek od Habesan »

Otázka také je, jak se to bude zobrazovat nepřihlášeným.
Konkrétně "newpost" se nepřihlášeným nezobrazuje, jak na novém tak na starém fóru.

"Aktivní témata" jsou jen seznam témat, kdybych chtěl vidět jednotlivé příspěvky, musel bych si jednotlivá témata otevřít.
V tom mají příspěvky za posledních 1, 24 nebo 168 hodin výhodu, že tam rovnou vidím alespoň prvních cca 200 písmen (což je dost často celý příspěvek).

Jak byl ten odkaz, dokud fungoval ?
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

Re: Prohlížet zpětně všechny příspěvky za: 1h ... na novém fóru

#3 Příspěvek od kejki »


Odpovědět

Zpět na „NOVÉ | Vaše dojmy a názory k této podobě fóra“