Koupím DP904C do Samsungu.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

Koupím DP904C do Samsungu.

#1 Příspěvek od xxxe »

SAMSUNG SYNCMASTER 753 DFX S ,Model code:AV17KSBUK/EDC ,(IC601 ,8S0765RC).

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

re

#2 Příspěvek od xxxe »

Samsung tam dává přesně tohle IC HYBRID;FS8S0765RCYDTU .Nemáte někdo kdo dělal samsunga navíc jeden?V ČR se to nedá nikde koupit.

Uživatelský avatar
DiGiCo
Příspěvky: 331
Registrován: 11 črc 2006, 02:00
Bydliště: Trutnovsko
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od DiGiCo »

UTFG!!! (www.zkratky.cz)

FS8S0765 vyrábí Fairchild (www.fairchildsemi.com), distributorem je Farnell (uk.farnell.com), Farnella u nás zastupuje ROT-HSware Pardubice (www.rothsware.cz)

Farnell přímo tohoto švába v nabídce nemá, ale podle mého názoru se nechá nahradit třeba tímto : http://uk.farnell.com/jsp/endecaSearch/ ... KU=1241901

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

re

#4 Příspěvek od xxxe »

DiGiCo píše:UTFG!!! (www.zkratky.cz)

FS8S0765 vyrábí Fairchild (www.fairchildsemi.com), distributorem je Farnell (uk.farnell.com), Farnella u nás zastupuje ROT-HSware Pardubice (www.rothsware.cz)

Farnell přímo tohoto švába v nabídce nemá, ale podle mého názoru se nechá nahradit třeba tímto : http://uk.farnell.com/jsp/endecaSearch/ ... KU=1241901
Nahradit jiným se to asi nedá,už je vyzkoušený jiný podle datashetu uplně stejný ,ale monitor nenaskočil.(zkoušeno jiným človíčkem na jiným samsungu a po 2 měsících někde sehnal ten co tam je původně a monitor jede).

Potřebuju podle datashetu
Přílohy
obr2.jpg
(102.3 KiB) Staženo 61 x
obr1.jpg
(128.44 KiB) Staženo 67 x

Uživatelský avatar
DiGiCo
Příspěvky: 331
Registrován: 11 črc 2006, 02:00
Bydliště: Trutnovsko
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od DiGiCo »

V tom případě vidím několik možností :

1. Probrat si firemní dokumenty Fairchildu, případně se zeptat jejich technické podpory, jestli by se dal výše uvedený IO nahradit jiným, dostupným u Farnella

2. Koupit přímo potřebný typ IO u distributora, který jej má skladem (napovím - www.mouser.com), ovšem připlatit si za poštovné. Mouser electronics zasílá i do Evropy, ale po cenách poštovného jsem nepátral

3. Kontaktovat jiného CZ distributora Fairchildu a integráč u něj poptat

4. Odložit monitor do kouta a doufat, že se šváb někde časem objeví.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

re

#6 Příspěvek od xxxe »

No myslel jsem že třeba někdo doma má nějaký monitor poškozený jinak,přepravou atd.Nebo třeba i z jiného tipu se schodným integráčem.A že třeba ze zlomený desky to použiju.Nebo že někdo tyhle sračky od samsungu opravuje a má nakoupeno do zásoby ty IO .Jak je vidět tak nikdo.Z toho plyne?Nikdy nekupovat nic od samsungu!Nedá se to tady opravit.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

Tak jsem to sehnal ale je tam někde ještě zrada

#7 Příspěvek od xxxe »

Tak ten IC mám je pod označením FS8SO765RCYDTU,na pouzdru je to co jsem vytáhnul z moňase DP904C.No po zapnutí už zdroj spíná,demagnetizace sepne ale když má naskočit obraz,tak se zapne ochrana a vypne zdroj.Obrazovka nehžaví a z VN nejde taky nic,jen když je hodně dlouho bez proudu a pak to zapnu tak svisle po okrajích obrazovky bliknou barvy a vypne se.Má někdo nějakou radu kde hledat ?Dík

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“