cs link a nova

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Krišot

cs link a nova

#1 Příspěvek od Krišot »

Mám opentel 3600cw a chytám cs link. Teï spustili novu a už mám problém :) . Nejde mi naladit. Nešla ani tv noe ale po upgradu softvéru jde. Nova - stále ticho po pìšinì. To samé HBO. Nezobrazí se ani pøi naèítání programù. Mùžete mi pomoct?

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#2 Příspěvek od RadekB »

No nejdrive je potreba si opatrit slusnou zasobu sedativ, nebot Opentel, to je kapitola sama pro sebe.
Pak je nutne rucne zadat transponder, kde je Nova, tedy 11992 H 27500 a 3/4. Pokud to zadas a nenajde to, jsou mozne dve priciny - Opentel je zmatenej a nacita blbe udaje z tabulky transponderu (bezny jev) a nebo je slaby signal (transponder je na Astra1D a ona je trosku vic bokem nez je zdravo).
V 1.pripade vetsinou pomaha vsechny transpondery vymazat a zadat znovu rucne jen ty 3 (CL,SL a ten novej)
Ve 2.pripade si trosku pohraj s LNB nebo parabolou, podle toho jestli mas konvec naprimo nebo na silhacku.
Uplne napytel je kombinace obojiho, doporucil bych to zkusit na nejakem normalnim prijimaci (Humax, eMtech)

Uživatelský avatar
pavels
Příspěvky: 150
Registrován: 30 lis 2005, 01:00

#3 Příspěvek od pavels »

jo ten opentel je peknej kram uz mi 4umreli v ruce odesel jim zdroj.jak napsal radek B stejny zkusenosti :evil: :evil:

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “