89C2051

Diskuze a poradna o programátorech a programování různých obvodů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
marosdetko
Příspěvky: 14
Registrován: 23 dub 2006, 02:00

89C2051

#1 Příspěvek od marosdetko »

Zdravím chlapi. V PE5/97 bol uverejnený čítač 1300MHz. Všetko mám ale chýba mi program pre procesor. Nemá ho niekto náhodou lebo ani na stránkach Amatérskeho rádia to už nieje. Dik

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

Re: 89C2051

#2 Příspěvek od galjo »

marosdetko píše:Zdravím chlapi. V PE5/97 bol uverejnený čítač 1300MHz. Všetko mám ale chýba mi program pre procesor. Nemá ho niekto náhodou lebo ani na stránkach Amatérskeho rádia to už nieje. Dik
A to kde sa dá obsah procesoru objednať tam už neni v návode ?? Takéto programy si autori zamykaju ....

Uživatelský avatar
marosdetko
Příspěvky: 14
Registrován: 23 dub 2006, 02:00

#3 Příspěvek od marosdetko »

Nie nieje tam je tam len možnosť objednať si už naprogramovaný procesor a ja procesor mam len nemám čo doňho napáliť a preložený firmware autori zverejňovali

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#4 Příspěvek od galjo »

marosdetko píše:Nie nieje tam je tam len možnosť objednať si už naprogramovaný procesor a ja procesor mam len nemám čo doňho napáliť a preložený firmware autori zverejňovali
Pozerám na časopis a nevidím že to je niekde uverejnené... Vidím jedine - Stavebnici čítače obsahující všechny součástky mimo vstupních konektorú a prepínače vstupù si lze objednat za 999 Kč na adrese autora: Miloš Zajíc, Hálkova 739, 289 11 Pečky.
Tak mu napíš nech ti to láskavo pošle.... Čo som mal nejaké 89C25 v ruke tak boli zamknuté na čítanie.. a za tisicovku sa neoplatí špekulovať, lebo to má aj mierne záludnosti.... Ja som si skladačku kúpil komplet.. a nechce mi nič ten obvod prezradiť....

Uživatelský avatar
marosdetko
Příspěvky: 14
Registrován: 23 dub 2006, 02:00

#5 Příspěvek od marosdetko »

A čo si myslíš že ťa budú vždy upozorňovať že program pre procesor nájdeš tam a tam?? Vyšlo veľa konštrukcii pri ktorých to nepísali. A čo bolo zlého na tom čítači?Máš nejaký lepší návod?

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#6 Příspěvek od galjo »

marosdetko píše:Nie nieje tam je tam len možnosť objednať si už naprogramovaný procesor a ja procesor mam len nemám čo doňho napáliť a preložený firmware autori zverejňovali
Ja som len čítal čo píšeš.. poznačil som to červeným... Tak napíš kde to bolo uverejnené... Ja som za 1000 kúpil komplet stavebnicu..

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#7 Příspěvek od galjo »

galjo píše:
marosdetko píše:Nie nieje tam je tam len možnosť objednať si už naprogramovaný procesor a ja procesor mam len nemám čo doňho napáliť a preložený firmware autori zverejňovali
Ja som len čítal čo píšeš.. poznačil som to červeným... Tak napíš kde to bolo uverejnené... Ja som za 1000 kúpil komplet stavebnicu aj sprocesorom..

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#8 Příspěvek od galjo »

http://www.megadom.sk/ stavebnice - merače - Merač kmitočtu 1Hz-1,3GHz LED4m - Cena s DPH: 784.00 Sk
Čítač je dodávaný v dvoch prevedeniach: Stavebnica (obj.č.532) Hotový modul (obj.č.844)

Uživatelský avatar
marosdetko
Příspěvky: 14
Registrován: 23 dub 2006, 02:00

#9 Příspěvek od marosdetko »

Pre boha veď ja som nepísal že tam bolo napísane že to tam je ja som len písal že autori tieto programy zverejňujú ale pri tejto konštrukcii to nebolo tak že či náhodou nemá niekto tento firmware ak nie tak to napíšem rovno že to nikde nieje

Uživatelský avatar
RADAR-06
Příspěvky: 272
Registrován: 15 lis 2006, 01:00
Bydliště: Pardubicko

#10 Příspěvek od RADAR-06 »

S panem M. Zajícem se dá velmi dobře domluvit, informoval jsem se před časem na čítač s LCD a napsal mi že není problém zaslat zamknutý chip, napiš mu a domluvíte se, nebo si musíš najít jinou konstrukci.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#11 Příspěvek od galjo »

marosdetko píše:Pre boha veď ja som nepísal že tam bolo napísane že to tam je ja som len písal že autori tieto programy zverejňujú ale pri tejto konštrukcii to nebolo tak že či náhodou nemá niekto tento firmware ak nie tak to napíšem rovno že to nikde nieje
No ved v dnešnej demokracii ti žiaden autor nedá program zadarmo... Ved rozmýšlaj trochu podla bežných podmienok. Uverejní ti ale len časť programu a celý ti naprogramuje a zamkne... a boha nehaj napokoji... Ved som písal že som mal viacej typov v ruke a všetky boli zamknuté... Tak som si kúpil komplet stavebnicu a to už dáávnooo...

Odpovědět

Zpět na „Programování PIC, ATMEL, EEPROM a dalších obvodů“