autorádio ALPINE DAT 5700 (přejmenováno)

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Lukkin
Příspěvky: 3
Registrován: 29 kvě 2005, 02:00

autorádio ALPINE DAT 5700 (přejmenováno)

#1 Příspěvek od Lukkin »

Dobrý den,nedávno sem dostal od strýce,řekl bych staré,ale pěkně vypadající autorádio ALPINE DAT 5700.Po pokusu do něj vložit kazetu sem zjistil skutečnost,že vložit nejde.Po bližším pohlédnutí do dvířek sem zjistil,že je na mě neznámé, nějaké malé kazety, které sem vživotě neviděl.
Druhá věc k tomuto autorádiu mi také přibalil i jakýsi grafický ekvalizér téže značky a to ALPINE 3318,který nevím ani jak k němu zapojit.že toto autorádio je staré sem vyvodil z toho,že na internetu sem o něm a ni o ekvalizéru nanašel ani čárku.
A třetí ta nejzásadnější věc na kterou se mi nejspíš nedostane odpovědi je, že po zapnutí mi svítí na displeji E a po čase čekání,z vyčtení rad na tomto serveru pro jiné tázající se, chce po mě kód (kdyby náhodou píšu sériové číslo A80610521A)ALE toto autorádio nemá nejspíš rádio,a jelikož je na ty divné kazety tak se ptám jestli má cenu se ním vůbec zlobit.Omlouvám se za zdlouhavou zpověď.Díky za každou odpověď s pozdravem Lukkin

Uživatelský avatar
alovka
Zakladatel fóra/superadmin
Zakladatel fóra/superadmin
Příspěvky: 286
Registrován: 29 črc 2002, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od alovka »

Heh... autoradio ma napsáno DAT, tak to asi nebudou normální kazety, ale DAT média pro digitální záznam :pako:

Kód od pøehrávaèe ti zjistí prodejce vozu, jinak musíš navštívit servis, kde ti zjistí kód z epromky èi pøehrajou náplò. :tlucek:

Uživatelský avatar
Lukkin
Příspěvky: 3
Registrován: 29 kvě 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Lukkin »

A ty DAT kazety se normálně prodávají?Když sem se ptal v obchodě tak vůbec nevěděli o co de,když sem tam to rádio přines.A to rádio sem dostal, protože strýc si snim také nevěděl rady.Potřeboval sem vědět jestli na toto rádio ma cenu ten kód vůbec zjišťovat,jestli si nemam koupit raději rádio nové
Lukkin

Uživatelský avatar
alovka
Zakladatel fóra/superadmin
Zakladatel fóra/superadmin
Příspěvky: 286
Registrován: 29 črc 2002, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od alovka »

Kde je koupíš ti neporadím, nedávno byly normálnì v prodeji a v èasopise stereo-video jsem vidìl i nìjaké pøehrávaèe, takže sehnat asi pùjdou. Konkurence DATU byla úspìšnìjší ( CD, DVD ), tak se to moc neprosadilo.

Uživatelský avatar
Lukkin
Příspěvky: 3
Registrován: 29 kvě 2005, 02:00

#5 Příspěvek od Lukkin »

A nevíš něco bližšího k tomu rádiu a nebo k tomu ekvalizéru??Nevim jestli sem tak mizernej hledač,ale nic sem nenašel.Taky by mě zajímalo jestli jestli ho má cenu vůbec sprovozňovat-a to sem se těšil,že mi něco konečně bude hrát v té mé škodověnce :)

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#6 Příspěvek od Maskot »

Myslim ze to do Skodovky bude zbytecna snaha to nejak zprovoznovat,nehlede na problemy s kazetami,ty uz budes shanet hodne tezko.Kup neco jineho a prijde to skoro stejne draho jako bys dal za odblokovani a par kazet k tomu.Jinak jako rarita to zase spatne neni,z tohohle duvodu by to pro nadsence treba melo nejakou cenu pro normalni pouziti vsak asi bude lepsi zvolit jine reseni.

Uživatelský avatar
JenikBarchov
Příspěvky: 69
Registrován: 05 úno 2005, 01:00
Bydliště: Barchov,Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od JenikBarchov »

Do škodovky máš nejlepší to rádio na CD jak davaj v AAA zadara k autu myslim ze nema cenu ani 500kč třeba ho někde seženeš v bazaru. Ja ho tam mam a jsem spokojenej ma 4*20W což je krasny.
zdraví tě Jenda :-)

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“